• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
juj rychlo moj graf, nech je tiez na prvej strane

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444
2. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach tak som to nestihla, ale som hned na druhej, do buducna, ked ma budete hladat :wink:
2. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu dik za pomoc...tak dufam ze bude uz vsetko ok...ja idem na dalsiu poradnu az 2.3. aaach to budu dlheee 4 tyzdne...
2. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hľadam, že kde ste a vy už ste ajnovú tému stohli založiť :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub, a ty si prespala 10000ku? :grinning:
2. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka krasna fotecka :slight_smile:
2. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame v robote kazdy svoj pc. ale teraz sefko riesi nieco s kolegynou a tak cumia spolocne do jej pc. a ten je hned vedla mojho, takze nemozem mat otvoreny MK, lebo by mohol zocit, ze co to citam a pisem :angry:
2. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua,vas mozem hladat :grinning:

tak vsetko len to naj v staro-novej temicke,sa vravi do tretice vsetko dobre,tak hadam tu uz budu vsetky snazilky tehulky,tfu,tfuj,tfuj :wink:

som hladna,idem si zohriat obed
2. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolegyna je v pohode, ze chodis na konika? Ci aj ona chodí :grinning:
2. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus cau, ty si otehotnela v prvej téme, porodila v druhej, aké plány más teraz? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus zuzi...nooooo,ja uz mam to svoje odkrutene,takze prenechavam miesto dalsim :wink: ,ja uz tu budem len vsetkym silno drzat palce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mimibazar este funguje? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile: aden super ze vsetko ok, mna to caka zajtra, dufam, ze to dopadne rovnako.. este stale ti byva zle?
2. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka,super,ze je vsetko ok,fotka na jednotku :wink:
2. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus, co myslis, kde sa tulam momentálne? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
2. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: ...ja co som objednala malemu bundicku,tak dnes prisla a je ruzovaaaaaaaaaa :unamused: ,fotka strasne skreslovala,vyzerala ako modra.
2. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj dievcata moja najlepsia kamoska je zas tehotna (v septembri potratila) tak sa tesiiimmm :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolegyni je to jedno. ale sefko keby zbadal, ze som pol dna na MK, fuuuu to by bol pruser :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je baby, kde sa flákate?
My ideme do kauflandu, dufam ze na polovicu toho co mám kupit nezabudnem, minule sme vyrazili do kauflandu a potom sme este museli skocit do hypernovi a odtial do billi, bo som vzdy nieco zabudla kupit :grinning: - evus, to tá moja bohovská tehulkovská pamat :grinning: :sunglasses:
2. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj my sme teda riadne pisalky, ked uz tretia temicka :wink:
tfuj tfuj tfuj vsetkym snazilkam nech su hned a zaraz tehotne a tehulky, nech maju lahky porod a nas maminy, nech deturence posluchaju :grinning:
Ja som dnes zas neodolala a objednala krasny kompletik na MMB na krstiny a na oslavy :slight_smile: Evus, tak to je pruser kvoli bundicke budes musiet mat este jednu dceru :grinning:
2. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek,
len tak beham po konikovi a pozeram, aku mate optimisticku temu... Mozem sa k vam pridat? Ja sa s drahym snazim pol rocka - zatial neuspesne, ale verim, ze kazdu chvilku sa podari... :slight_smile:
Pozeram, ze v tejto teme je aj adenka... :slight_smile: krasna fotecka - drzim palceky, nech to ide aj dalej dobre (ale bez tych zaludocnych problemikov...)
2. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja dnes musim makať uz naozaj, tak sa na vas sem tam kuknem, ale teraz idem papat a sup do práce
2. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evus, ja ked som malému objednávala od jednej pani aj viac veci som objednala aj capacky s uskami, strasné zlaté su........ problém je iba v tom, ze su ruzové :grinning:. Na tej fotke vyzerali ako keby boli biele... no co uz :grinning:
2. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ahooooooooooooojteeeeeeeeeeee, takze uz nova tema, no my sme rychle,
ja len na skok, v novej praci makam makam, vela dsedim za PC a nikdy sa tu nedostanem furt mam niekoho na krku, alebo otravuje xixixi sak veducujem ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa mavate?
adenka krasna fotecka :wink:
Musim si najst konecne cas precitat vas
tak aj sa pridavam s prianim, aby vsetky snazilky v tejto teme na co najsjkor tesili z //, a mamickam krasne zdrave deticky a tehulkam krasne tehulkovanie
cmucik, normalne mi hrozne chybate, ze tu nie som tgeraz tak casto,
papa cmuk :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj zdeni, a čo teraz robiš? A čo si robila predtým a manzel znova s tebou v tej istej praci, alebo uz koniec ponorke?
2. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak pozerám, že nová téma. SOm rada :slight_smile:
2. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini, ved som ti raz hovorila v IP :grinning: aj som vkuse omielala ze sa stahujeme z BA na Donovaly, pracujeme v penzione, ale je to ako hotel, spravuje ho draheho bratranec, tak sme tu, asi take ako skoro rodinny podnik :grinning: :grinning: , a skoro tie iste platy ovela mensie vydavky ako v BA a hlavne iba hodinku domov, taaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesime :grinning: , takze ponorka pokracuje, ale je to lepsie, lebo cez den sa vidime dokopy hodinu, ked vleziem do kuchyne, alebo on vylezie za mnou a potom az vecer, takze je to v pohode :grinning:
2. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik,daj ty pokoj,ja uz dceru mam a o par rokov ta bundicka uz nebude v mode,ak sa nahodou este na nejakeho drobca odhodlame

zuzi,vsak keby tam mamce pisali,akej farby tie vecicky su,tak by to bolo lepsie,ale neva,uz som ju ponukla,tak hadam ju predam

a nam predali tu chatku :frowning2: ,takze zhanamme nieco nove
2. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus skoda :frowning2: ale urcite najdete nieco lepsie a lacnejsie :wink:

zdenka, takze zarezavas v novej praci. a to chodite domov kazdy den, alebo nocujete na donovaloch?
2. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,no dali ju este o 50-tisic lacnejsie...a ja som tam uz v predstavach sadila mrkvu :sweat_smile: :grinning: ,ale jasne,ze nieco najdeme,na jar sa urcite budu zahrady predavat...a ty co porabas?
2. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som dostala krasne capacky zadarmiko k takej vesticke a kosielke, tak dufam, ze su modre ako na obrazku :sunglasses:
evus ale poskadlit ta mozem nie? :grinning: ja som tiez povedala, ze nas Kubko bude jedinacik, tento tyzden sa chystam na krv k doki a hura na antikoncepciu :wink:
ahoj nikkus ako sa mavate? este mate koliky? ozaj kolko stoji ta Beba v Madarsku aj my totiz papame Bebu ale hypoalergennu...
2. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok