• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
a ked si pomyslim ako som este vo februari revala, ze ja tehu nie som a svagrovci su hihi a ako sa to časom meni :wink:
26. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,blahozelám, k tete :wink:
26. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka,gratulujem a nech maličká Dominika rastie a robí vám len radosť.. :dizzy_face:
zuzub,super správička,aj podľa mňa si tehuľka,lebo tie čiarky tam sú fakt dve.. :dizzy_face:
vavenka,si na rade.. :grinning:
26. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub dakujem
a prave som sa dozvedela ze dalsia tehula na svete z konika juuj az dve jaky super den
26. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tini, umňa to isté ešte nie je, ale zajtra ráno testujem, kúpila som iný značku testu, tak som zvedavá...... :confused:
26. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub prepac, tri s tebou, som na teba zabudla, ale kym som si overovala ze shaarka je vraj tehula ta som nasla dalsi nick ktory je tehu hihi takze super tri tehule
26. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dalším dvom tehulkám gratulujem :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub :slight_smile: normalne nechapem, čo den to nova tehulka, take plodne obdobie uz dlho nebolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá ránko, tak som opäť testla a test biely jak ľalia s jednou /, takže ten včerajší test bol iba planý poplach :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo už, zajtra môžem čakať mrchu...... :pensive:
27. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub :frowning2: to mi je luto
27. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, tak ja už tomu vôbec nerozumiem, kukala som na ten test asi po 5-8 minutách a zas tam nabehli //???? :confused: :confused: :confused: ja vôbec tomu nerozumiem.....
27. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis zuzub tak ja si myslim ze tehulka si ale hcg este mas slabsie :wink: držkam palce nech to rýchlo stupa hore
27. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzub ale ja si myslim ze keby si tehu nebola tak by tam druha palicka nenabehla ani o hodinu :confused:
takze uvidis ci dorazi mrcha a ak nie tak o dva dni testni znova :slight_smile: podla mna tehulka si, citim to v kostiach :grinning:
27. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mrcha nedorazí cez víkend tak testnem v pondelok, no ale poviem vám veď toto je o nervy :confounded: už nikdy, nikdy nebudem testovať skôr ako mi bude meškať mrcha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ... veď tie čiarky vyzerajú super :slight_smile: .... blahoželám :slight_smile:
27. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub sak ja som tiez mala take slabe, sak kukaj a to som robila na 31dc, az ten posledny bol silnejsi a to uz bolo na 36dc takze pohodicka, ty si tehulka a basta
27. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvídme tini :confused:

a kde sa dnes všatky flákate?
27. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi my prerabame bytik tak som tu zase len na skok :slight_smile:
27. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer,
Adenkemoc grautulujem k Dominicke, nech si uzivaju jedna druhu, lebo to strasne letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Zuzub drzim silno palce, nech tam tie 2 // ostanu navzdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My sa mame stale rovnako dobre, akurat Kubkovi idu dalsie zuby, tak v noci nespava bohvieako. Zajtra ideme do poradne, tak som zvedava ako nam nase chlapisko vyrastlo :slight_smile:

Kati a co ty ako tehulka, nevolnosti nebyvaju?
27. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobré ránko :slight_smile: dnes som netestovala :unamused:
28. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja som mala ist vcer k dr. na krv a sono. ale nikde som nebola . od stredy vecera do stvrtka rano som vracala a rano sa k tomu pridruzila aj hnacka. asi som schytala virozu od netery. ta to mala pred 4 dnami. tak k dr. pojdem v stredu. lebo on ma tehotne vo stvrtok ale stvrtok nerobi. tak dufam, ze to blbe sono zapne aj v tu stredu, lebo ma uz porazi. ja uz chcem vidiet moju babulku .

zuzub a preco?
28. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ja ked som tehula nebola, tak tam proste ta druha / nikdy nenabehla ani po 2 hod.
ty tehu si, len je nizke hcg, tak preto ti ukaze druhu / az neskor. ja bysom na tvojom mieste utekala k dr.. na krv na hcg na potvrdenie, nech ti mozu co najskor nasadit tie lieky co potrebujes. :wink:
28. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si Kati povedla, že testnem až zajtra a dúfam, že tam už nájdem riadnu dialnicu po 3minutach :grinning: :grinning: :grinning:
ak som tehula tak k dokimu mi stačí ísť budúci týždeň lebo aj tak neviem či by tam už videl srdiečko....
28. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati a tá viróza ma mrzí :frowning2:
28. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no nezavidim ti, ja uz mam nadchu za sebou :slight_smile:
28. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bre ranko, tak ja som z Prahy spat s pozitivnymi spravami :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
29. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave.. :confused: vcau ...supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :grinning:
29. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kuku :slight_smile:
Dakujem dakujeeem, uz som aj do grafov napisala......
29. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavenka :wink:
29. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok