Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
4. sep 2009

dani to je este sanca ze mas narok, si spočitaj, či za posledne tri roky pred nastupom na MD ti vyjde 270 dni DNP 😉

tinika
4. sep 2009

Vavenka tak to potom ani by si nedostala vyssiu PN ako ti vyjde, to nikto viac nedostane. hmm ty mas este lepsi plat jak ja??? a to platim odvody 4000,- ☹ hihi

zuzub
4. sep 2009

jaaj moje jakú finančnú tému ste načali, ja si tiež nič neplatím navyše, ale čo už nevadí...nejako vyžijeme hlavne nech je malé ok 🙂
a materská sa ako dievčatá počíta? 😕

zuzub
4. sep 2009

my máme v robote dobré, že nám zamestnávateľ platí 2x ročne vyššiu PN,ale neviem koľko je to presne, 1x som si to už tento rok čerpala 😒

vavenka
autor
4. sep 2009

Tini no ja platim vyssie odvody 😠 Az ma ide porazit ked vidim HM a potom kolko dostanem na vyplatu... Ale taky je zial system....

zuzub
4. sep 2009

aj ja mám na VP strašné odvody, už to radšej ani nečítam.... 😠

vavenka
autor
4. sep 2009

Juj jak sa mi pacia tie nase tt pri menach 🙂

zuzub
4. sep 2009

🙂 🙂 🙂 ja som dnes celý obed prespala, ani teraz nič nevládze, ale mala by som začať variť, dnes mi príde manželík zo služobky, HURAA 🙂

vavenka
autor
4. sep 2009

Ja som zdrhla z roboty uz o 11tej 😀
Teraz lezim pred telkou - dnes prvykrat na mna dolahla nejaka unava ci co 🙂 akurat kukam priatelov....
A dnes nevarim, nechce sa mi 😵

katka444
4. sep 2009

jaj babenky budte rady, ze mate take krasne platy. ja ani zdaleka tolko nezarobim. ale zase nemame ziadne uveri, tak sa to da zvladnut.

tini inak ta zenska mi to vypocitala tak, ze aby som nemusela platit tu plnu sum z max VZ, tak budem len doplacat k tomu co odvediem vo vyplate. cize dokopy to bude tvorit ten max. vymeriavaci zaklad. dufam, ze to zase nedomrvila.

takze ja radsej na PN nepojdem.

zuzub myslim ze materska je 55 % z platu. to je na 6 mes. a potom je uz len ten rodicovsky prispevok. a ten by vraj uz od januara mal byt 8 900,- sk

zuzub
4. sep 2009

vonku ešte také hlúpe počasie, pršííííí a pršíííí 😝 to tak akurát na spanie 🙂 ja som vavenka taká rada, že dnes aj cez víkend mám ešte voľno.ozaj neviete ako je to s priepustkami keď ste tehule, normálne môže byť 7dní na rok a ževraj tehule majú nárok na 15dní???

katka444
4. sep 2009

jaaj tak vam zavidim. a ja musim byt v robote. ale dnes mam aspon veget. som bez sefa a kolegyne, tak mozem v klude konikovat.
furt do seba cosi tlacim aby mi nebolo zle. to zachvilu aj priberem, co som schudla 😀

vavenka
autor
4. sep 2009

Zuzub - ja som dokonca pocula - ze zamestnavatel ti musi povolit tolko priepustiek kolko potrebujes - len neviem co je na tom pravdy....
Kati no ta vyplata nieje zadarmo a niekedy to ani za tie prachy nestoji, a zas ja mam brutalny uver na krku, takze nieje to bohvieco.....

katka444
4. sep 2009

hej tehule maju narok asi 1x do mesiaca na prehliadku.

katka444
4. sep 2009

ved hej ked je uver, tak je aj 100 tisic malo 🙂
ja sa ukludnujem, ze aspon mozem pokojne spavat, ze nemam na krku uver. ale az sa svokra pominie, tak neviem ako to budeme riesit. domisko velky a mm ma este 2 surodencov. to nas asi uz uver neminie 😖

zuzub
4. sep 2009

tak ja sa asi idem pomaly premiestniť do kuchyne,aby som zas nezaspala 😀 inak idem robiť vyprážaný karfiol a zemiakovú kašu, príde niekto na obed/večeru? 🙂

katka444
4. sep 2009

ee zuzub ja teraz moc vyprazane nemusim. mozno nabuduce 🙂

aj ja si chcem pospaaaat ☹

zuzub
4. sep 2009

kati tak to tam zabal a šup domov spinkať 😉

vavenka
autor
4. sep 2009

Juuj karfiolik - to ja mozeeemmm 😀 😀

avuska19
4. sep 2009

čaute, jasné, že zamestnávateľ vám umožní toľko priepustiek koľko krát potrebujete ísť k lekárovi.U nás to tak bolo.
Gratulujem novým tehulkám! Držím palce.

tinika
4. sep 2009

Vavenka no ja mam vyhodu, sice na odvody dam viac ako ty, ale zase sa mi to vrati na dani, kedze ty zdanujes cely svoj prijem a ja len ZD čiže P-výdavky
nestiham vas čitat a odpisovat a to som chcela pracovat 😀 😀
som tu mala dalsich zaujemcov a bingo, beru to, mame najomnikov

katka444
4. sep 2009

ved uz o pol hodku padaaam 🙂

tinika
4. sep 2009

kati nedomrvila, tak je to spravne, lebo inač by si si zbytočne platila viac ako je max. VZ a nič z toho by si nemala
zuzub vyssiu PN???? to čo? to som este nepocula
ano katka mas pravdu, materska je 6 mesiacov 55% a potom rodičovsky, ktory snad schvalia od 1.1. vo vyske min. mzdy
karfiol aj ja lubim
katka a ako so svokrou vychadzas??? ja by som nemenila, radsej uver na krku 😀 😀

katka444
4. sep 2009

a tak da sa. nerobi nam ziadne problémy takze v poho. aj ked by som si vedela predstavit, zeby sme byvali sami 😵

skor mi vadi, ze je furt tam a nikdy nevies kedy pride na navstevu 😒 ale da sa to prezit. nechodim naha po byte a nekeksikujeme hocikedy cez den 😀

katka444
4. sep 2009

a chvalabohu mame vlastne poschodie oddelene schodiskom. takze ziadne spolocne priestory, len dvor a vchodove dvere 😀 🙂

vavenka
autor
4. sep 2009

Ja budem mat matersku o par tyzdnov dlhsie, kedze /dufam/ budem slobodna matka 😉

katka444
4. sep 2009

jej vave to fakt? tak sa idem rozviest 😀 a potom sa zase zoberiem 😀 ale nie.
vave a nebude svadba 😵 😵

vavenka
autor
4. sep 2009

Kati no teraz urcite nie.... Mozno potom, aby aj male vavenciatko mohlo potancovat 😀

katka444
4. sep 2009

tak to bude krasne a ked budete mat dievcatko, to budes mat nadhernu princeznicku na svadbe. jaj az mi slzicka tisne do oka, ked som si predstavila tu romantiku 🙂

tinika
4. sep 2009

jaaj vave fakt ty este nesi vydata a nebude svadba????? no kamoska tiez vravela ze neni nie krajsie ako tancovat na vlastnej svadbe so synom, mal vtedy3 rocky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre