• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
Vavenka ta popravde, vo stvrtok som behala po meste este, ze reku aj tak maju nestrankovy den, včera som odniesla a večer bola na oslave ale nemam na to zaludok. No a teraz som chvilu bola pred blokom s havou, ale určite porusim vychadzky ked budeme na byte malovat a stahovat takze zatial budem sekat dobrotu hihi
5. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no ja som si ani neuvedomila ze to aj vychadzky funguju - ta moja kamoska - co ju furt spominam s dvojickami v brusku - je na PN odkedy zistila ze je tehu a beha kade tade ked jej treba - v lete na zahradu na cely den a tak - na vikend do madarska.... Ona teda vobec neriesila :slight_smile:
5. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, a čo ked mne pridu prave vtedy na kontrolu? ja som z toho taka po... ale jak si zvyknem ta sa na to vykaslem, sak este si treba uzti trocha volna ne? a zase nebudem cele dni prec, len ked ja by som isla napr. von o 6 ked aj susedy su sa havami a čo ked nemam vychadzky?
5. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no ak mas normalnu lekarku tak ti da na ten den dodatocne peciatku....A hotovo....
5. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka sestricka povedala ze keby dačo ta daju nejaky papier, ale doky zase minule ze velmi ne bo by bolo napadne. a to viem doobeda vyriesit cez tyzden, kamoska mi pozhana d lekara nejakeho ale večer a cez vikedn asi tazko
5. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini podozrive nepodozrive - podstatne je ze mas papier...
No a poobedia a vikendy jedine ze mas znamu co robieva aj na pohotovosti....
Ale zas jasne, ked mas strach tak radsej nepokusat......
5. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,my sme dnes boli na kočík v Poľsku,idem pridať fotečky.. :wink:
5. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka nemam znamu a mam strach a nechcem prist o korunky takze nejak to prezijem, mm prave doniesol antenu a steluje aspon nejaky program
slni super idem kuk
5. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni supeer, taky dajaky aj ja ceeem kocik :wink:
5. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm pozera ako inak futbal a ja asi pôjdem do hajan :sweat_smile:
5. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ti poviem,že šli kočíky hore cenovo.. švagriná kupovala v marci za 140 eur, dnes už boli za 157eur,to už po zľave,lebo ešte jedni slováci brali,tak nám dali zľavu,matrac 20eur,už ten ortopedický,z kokosového vlákna,pak vankúšik a paplónik a výstelka za 40eur,potom som si kúpila tehu rifle za 29 eur,teplomerík bol za 2eurá a podložka do vaničky za 3 eurá.Pozerala som aj fusaky,ale majú len také vcelku a na slovensku mi povedali,že už teraz budú nové,aby boli vhodné do autosedačky,tak som nekupovala tam.. ale lialo jak z krhly dnes..
5. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svagrina tiez tam kupovala aj este jedna jej znama ta sa smiali ze ked zoberiem aj ja ta m :grinning: ame zlavu ale to som bola este len 4 mesiac cca a taky aky brali oni som nechcela bo sa mi zda maly
no nezavidim ti ten dazd a ako si zvladla cestu? bo svagrina bola ked bola v 6 mesiaci a celu cestu stukala :grinning:
5. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode,cesta fajn,akurát tie dve čúracie prestávky a pohodička.. :slight_smile: zašli sme na klobásku,horúci čajík a výlet bol super.. Manžel vravel Poliakovi,že koľkokrát my prídeme do Poľska,furt prší a kupujeme dáždniky,ta nám rekol,že to my so sebou dážď nosíme.. :grinning:
5. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,babenky.. :slight_smile: vedeli by ste mi niektorá poradiť,keď ma prijali na vysokú školu a 3.decembra mám termín pôrodu,môžem si požiadať o individuálne štúdium,alebo ako to vlastne vyriešiť??? :fearful: Lebo mám pocit,že keď bude skúškové obdobie,ja sa akurát vrátim z pôrodnice.. Neviem ten prvý semester poriešiť nejak.. :unamused:
6. sep 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko dievcata :slight_smile:
Slni pekny kociarik - ta suma je nahodou super, tu som nevidela kociare pod 300,- eur :confounded:
Zuzub moj siel kukat fotbal do krcmy, takze som mala romantiku na jojke :grinning:
Zeny, dnes mam narodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni sak sa popytas na studijnom ked pojdes na zapis...... Oni tam najlepsie budu vediet co a ako...
A na aku skolu ides - ked to neni tejomstvo? :wink:
6. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
vavenka take kociare su na nete od 4800.- do 7000.- aj v obchode teda u nas
A Gratulujem, prajem vsetko naj, naj, pevne zdravie a zdravu fazulku, aby ste to dotiahli do uspesneho konca a ja uz tiez onedlho oslavujeeeeem hihi ale este si kusok pockam len skoda ze asi doma budem sedieť. Alebo to risknem??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Slni neviem ako to chodi, najlepsie ked sa pojdes opýtat
6. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,všetko všetkučko najlepšie k tým narodkám,veľa zdravia,šťastia,lásky a všetkého,čo si praješ.. :wink:
čo sa týka kočíkov,jasné,že nie sú drahé,len som porovnávala rozdiel,že sme boli v marci na kočík so švagrinou a teraz nám a už je rozdiel 17eur vyššie..
čo sa týka školy,idem na sociálnu prácu a študijné je až v Blave,tak si tam asi prezvoním,nech viem,čo s tým.. :unamused:
6. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dnes ste vsetky vonku?
6. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

vave vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechce mi zase pridavat prispevky, ale aspon som si zaspominala

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani
6. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievcata dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto som písala ja hihi a splnilo sa:

jeeje ja som automaticky nasla len ladynky a som si nevsimla ze to uz nova tema.
Tak dufam ze vsetko z prvého príspevku sa splníííííííí
6. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, všetko len to najlepšie Ti prajem, hlavne nech máte krásne zdravé bábätko :slight_smile:
6. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

vavenka aj ja ti prajem krasne narodeniny a hlavne vela vela zdravick tebe aj fazulke :slight_smile:
6. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dnes mala svagrina termin prvy, ale maly je uz vyse tyzdna na svete hihi
6. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, ta čo ja som včera končila a dnes začinam? a to aj v inej teme?
7. sep 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes zas pondelok,idem už do roboty a vôôôôôôôôôbec sa mi nechce,ešte mám aj poobednú do 19hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ahojky, tak to ti teda nezavidim, ale zase ja trčim doma hihi ale idem k dokymu ta si predlzim vychadzku
7. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok