Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
9. sep 2009

mam otazocku na babenky pokrocile tehulky a maminky. ked ste si kupovali tehu oblecenie, tak ake cislo? napr. normalne nosim č.40, tak to si mam kupit aj teraz to tehu č. 40? alebo radsej o čislo vacsie ak priberiem do bokov? zajtra totizto idem sluzobne do nitry a tam som vzdy chodila okolo jedneho tehu obchodu a snivala, ze tu si raz nieco na seba kupim. tak si chcem zajtra splnit sen ale neviem ako si vybrat to čislo 😒

tinika
9. sep 2009

katka ked som kupovala tehu nohavice, uz som mal bruško a teta povedala, ze ked mi na stehnach sedia dobre, tak to na brusku bude stačit do 9 mesiaca, takze sa riad tym ako ti sedia, sa daju kupit stahovacie pod brusko, ale neodporučam, bo padaju. Ja mam aj take aj na brusko a tie na brusko su super, aj zohreju brusko, len v lete v horučavach to nebolo až take zabavne hihi

zuzub
9. sep 2009

aj v žiline máme také fajné obchodíky z tehu vecami, ale tie ceny 😖

vavenka
autor
9. sep 2009

Uf ja som taka unavena dnes - normalne som zadriemala na stolicke - je toto normalne??
Som si urobila test pre pokoj v dusi - som ho capla do albumu - testovacia je silnejsia ako kontrolna 😀

zuzub
9. sep 2009

vavenka tak to je riadna čiara // 😀 no tá únava to je tým tehotenstvom 😉 v piatok ideš vave hned ráno k doki? a ako často berieš duph?

vavenka
autor
9. sep 2009

Zuzi hej, test ma trochu upokojil 🙂
Idem asi na 9:00 v piatok, a duph beriem 3x1.....
Juj Ti spadol kamen zo srdca, vsak? Kedy najblizsie sa mas ukazat?

zuzub
9. sep 2009

Ti poviem Vavenka, riadny balvan mi spadol zo srdca, tak som sa strašne bála, a som aj rada, že som ostala na tej PN, aspoň si môže povedať,že som urobila všetko pre to ,aby bolo bábätko ok.Teraz idem na poradňu 23.9.

katka444
9. sep 2009

vavenka, tak tomu sa hovori dalnica 🙂

tini a co tricka? aby mi sedeli cez plecia? a brusko uz podla toho ake bude velke narastene, tak do tricka bude dorastat.

zuzub v tomto obchode praveze mali aj ceny celkom fajn 😉

zuzub
9. sep 2009

no kati tak to je super lebo tu vZA majú také, že tričká okolo 20-30 € a podobne, mne sa to zdá byť strašne veľa

vavenka
autor
9. sep 2009

Kati na Tvojom mieste si s tym nerobim starosti - teda ja sa nechystam na nejake velke nakupy tehu veci - drahy ma triciek dost, takze mu pomozem s nosenim 😀 a jedny - max dvoje tehu nohavice.... Mam doma nejake vacsie mikiny, aj vetrovky.....
Ja neuznavam investovanie do veci, ktore nevynosim (plesove saty, tehotenske oblecenie a pod 😀 )

katka444
9. sep 2009

veru zuzub je to dost. a ked si predstavim, ze to budem nosit max pol roka. ved to nestihnem ani poriadne zodrat 😀

zuzub
9. sep 2009

no veď to Kati, u nás sú dobré sekáče, takže ja asi zavítam tam, majú tam aj tehu gate a aj pekné trička a tuniky a košele mávajú.ja sa tiež nechystám si kupovať nejaké oblečko, tiež nejaké nohavice a rifle možno neviem, hádam čosi požiačiam aj od kámošiek čo boli tehule

vavenka
autor
9. sep 2009

Hrozne sa mi to vlecie - preco uz nieje piatok? 😠 😀

zuzub
9. sep 2009

vavenka to už prebehne,zajtra je už štvrtok,juuj už som taká zvedavá aká veľká je tvoja fazuľka 😵

vavenka
autor
9. sep 2009

Zuzi mi nieco hovor - esteze su aj tie testy pre ukludnenie mojej nedockavej duse 🙂
Ja tiez zvazujem co a ako, ci sa dat vypisat, ci este vydrzat v praci....
Kua no neviem.....

zuzub
9. sep 2009

vavenka ja už by som hneď letela na PN, aj keď finančne to nebude kto vie čo, ale kašľať na tie prachy, my máme tiež úver, ale dúfam, že to nejak zvládneme, našťastie prenajímame aj ten náš byt tak aspoň takto, ale nenašetríme už asi na prerábku tak ako by sme chceli ale to nevadí...

vavenka
autor
9. sep 2009

Zuzi jedna vec su peniaze a druha je ta, ze tam za mna jednoducho nema kto zaskocit - jasne ze niesom nenahraditelna ale zivi ma ta firma 5 rokov a som jej vdacna za vela, takze to chcem nejak rozumne vyriesit...Ale - 1.10 nastupuje staronova kolegyna po materskej - takze moj plan je predat jej moju agendu a vypadnut 😀

zuzub
9. sep 2009

vavenka a ty nenôžeš pracovať z domu? neviem čo presne robíš,ale čosi si také spomínala, nie? ja z domu pracovať nemôžem.a ja som zostala aj kvôli tomu na PN,že k nám chdia kadejakí ľudia aj chorí a tak, a furt sa rozčuľujú a niekedy po nás aj kričia, sú nespokojný, nervózny a pre mňa je to niekedy veľmi strasujúce.....

vavenka
autor
9. sep 2009

Zuzi teoreticky by som mohla pracovat doma - len som o tom so sefom este nehovorila...
Cakam co povie doktorka... Ak bude vsetko v poriadku, tak v stredu dam so sefom rec ze ako dalej....

zuzub
9. sep 2009

tak držím palce vavenka, ja si idem asi trošku zdriemnuť 😅

tinika
9. sep 2009

kati tehu tričko mam jedno jedine, som si kupovala cez net podla rozmerov a si ma mala vidieť, hore na prsiach obrovske, take prsia nebudem mat ani na konci tehu a dole obtiahnute jak svina a este som bola len 4 mesiac. Takže som sa na to vyklaslala davat 800,- za trička, nosim take čo som si kupila v činaku za 90,- a su tiez obtiahnute. Sice minule kolegyna mala narazku či nemozem dačo volnejsie 😅 akoze čo ju do toko, take sa nosi a ja sa v peniazoch nekupem a tak sa citim fajn, aspon jedno leto som mohla obtiahnute a neriesit kde mi čo trči 😀 😀 ja sa tiez do nej nestaram.

zuzub
9. sep 2009

dobré ránko dievčatá 😀 kde ste všetky?

tinika
9. sep 2009

zuzi ja som tu, som bola trocha vonku s havou posedieť a pokecat a kolačiky odniest

zuzub
9. sep 2009

čo si tini piekla niečo fajné ? ja som si poobede fajne pospala 😅

tinika
9. sep 2009

zuzub len som kupila punčak, bo rura mi vyhadzuje poistky ta nepečiem tu uz kym sa nevymenia poistky 😉

zuzub
9. sep 2009

no punčák mám rada,ale teraz naň nemám chuť 😀

tinika
9. sep 2009

zuzub tak mi viac ostane 😝 😀 😀

zuzub
9. sep 2009

😀 😀 😀

zuzub
9. sep 2009

tini chcem sa spýatť či náhodou nevieš ako to je teraz keď som na PN, ale momentálne nie na adrese trvalého pobytu, , túto adresu mám aj nahlásenú ako adresu kde sa budem zdržiavať počas PN, problém je v tom, že na zvončekoch nemáme menovku ani na vchodových dverách tak si neviem predstaviť akoby ma tu našli, myslíš,že je v tom veľký problém???

tinika
9. sep 2009

zuzb neviem, čitala som ze oni si sposob najdu, aj keby mali zvonit u susedov. Ja som to tiez riesila chvilu bo nam nefungovali zvončeky, ale uz nastastie idu, ja akurat budem potom nahlasovat zmenu adresy ked sa prestahujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre