Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
11. sep 2009

zuzub bud rada, ze si zatial nerckala. poviem ti neni to bohvieco 😀

musis len pomaly skusat, co ti pasuje. ja tiez idem ku kazdemu novemu jedlu z obavou, ci to budem moct zest 😖

zuzub
11. sep 2009

dnes mi je čosi lepšie ako včera 🙂

katka444
11. sep 2009

vavenka by sa uz aj mohla ozvat

zuzub
11. sep 2009

no veru,už som zvedavá na jej fazuľku 😵

maxii
11. sep 2009

aj ja som zvedava na vavenku, ale moze to chvilku trvat ak je v ordinacii viac ludi...
ja idem dnes po recept na zelezo, z krvi mi zistili ze ho mam malo

zuzub
11. sep 2009

maxii, aj ja mám nedostatok železa, už od detstva sa to so mnou vlečie....teraz beriem acidofolan a tam je aj železo

katka444
11. sep 2009

ja som niekde citala, ze to aj v dosledku tehu a hormonov mozu testy vykazovat anemiu

maxii
11. sep 2009

jeeej kati super, tam sa to aj pise 😅

zuzub
11. sep 2009

hej Kati je to pravda, v tehu sa anémia väčšinou zhoršuje a väčšina tehuliek trpí nedostatkom železa

maxii
11. sep 2009

hej lebo krpec si ho berie 😉 😉

inak ja byvam sialene unavena...no tak budem uzvivat tabletky zelezo a bude to OK 😅

zuzub
11. sep 2009

a aké ideš brať tablety maxii? ja som raz brala aktiferin a tie boli teda hnusnéééé 😝

maxii
11. sep 2009

neviem zuzi ake mi bude chciet lekarka predpisat, uvidim...ja som brala uz vseliake v minulosti, maltofer, aktiferin, sorbifer...tak uvidim ale najlepsie som tusim zvladala ten maltofer

zuzub
11. sep 2009

no kde je ta vavenka, toľko 😒

katka444
11. sep 2009

inak tu je moj prvy ulovok https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 🙂

vavenka bud vysedava v cakarni, alebo pobehuje s fotkou a ukazuje drahemu, mame atd. 😀

katka444
11. sep 2009

uz som taka hladna, nech nam uz donesu obediiik. som dnes bez jedneho chodu, ked to rano islo von 😅 , tak mam asi deficit 😀

snazivazuzi
11. sep 2009

Caute tehulky 🙂

Som iba na chvilku, cakám na vavenku. SOm straaasne zvedavá. Dufam, ze je vsetko OK.

katka444
11. sep 2009

ahoj zuzi ako sa mate?

zuzub
11. sep 2009

pekný úlovok 😉 ja si asi pôjdem tiež dať polievku , a čo máš Kati dobrého na obed?

katka444
11. sep 2009

kukala som tvoj album. danko je zlutulinky.
inak ja mam teraz presne take brusko ako mala zuzi v 9 tt.

katka444
11. sep 2009

gulaasik s cestovinou 😵 gulasiky ja mozem 🙂
a uz je to aj tuuuuu jupiii. idem papat 🙂

zuzub
11. sep 2009

dobrú chuť 🙂

katka444
11. sep 2009

dakujem 🙂
uz som napapana 😵

mum_to_be
11. sep 2009

ahojte, no veru, musim sa castejsie zastavit... dakujeme za komplimenty, aj mne sa zda, ze som len nedavno rodila, ale fakt je, ze veronika uz bude mat tento tyzden 9 mesiacov! strasne sa tesim, ze si takto tehulkujete!!! sice to trosku trvalo, ale ono to bude stat urcite za to!!! katka, a ty si potom behala este po vysetreniach alebo sa vam skor zadarilo?

zuzub
11. sep 2009

no ja mám po tej polievke teda dosť 😝

katka444
11. sep 2009

mum no ja som mala mat 21.8 laparku. tak som cakala na mrchu. a nejak ma rozbolelo hrdlo (a 2 tyzdne pred laparkou som nemohla byt nachladnuta), tak som si spravila liter prieduskoveho caju, ale na krabicke bolo napisane, ze tehulky ho nemozu. tak som na 12 DPO (8.8.) urobila test, ci reku mozem ten caj pit. a skoro som odpadla, ked sa mi 1x v zivote objavila na tehu teste druha ciarka.

mum_to_be
11. sep 2009

tak to super dopadlo. inak, aj ja som mala pocit bolesti hrdla, ked som otehotnela... takze si sa vyhla zvytocnym torturam, super.

katka444
11. sep 2009

to hej. to som bola stastna, ze som nemusela na tu laparku. inak aj mm prave dobral 3 mesacnu kuru s profertilom, tak mozno aj to pomohlo. a mozno i to, ze som myslela viac na tu laparku ako na otehu. asi jedno z druhym. ale je to super, ze sme skoro naraz tehu aj s vavenkou aj zuzub. som bola taka stastna, ked 2 tyzdne po mne aj oni zahlasili // 🙂

zuzub
11. sep 2009

veru Kati super nám to vyšlo,ale kde je tá vavenka tak dlho?

mum_to_be
11. sep 2009

kati, tak nech vam to dobre dopadne. a aj vsetkym ostatnym!!! mne malinka spinka uz vyse hodiny, parada. zvykne len 45 minut takto doobesa, tak si to uzivam. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre