Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. sep 2009

Kočky dakujem vam za blahoželanie 😉

adenka
13. sep 2009

ahojky,

tini vsetko najlepsie 😉

ten caj pripravuje porodne cesty, tvori v nich mazivo a babo lahsie vyklzne von...myslim ze porod nevyvolava ved ja som rodila az na 41tt

vave mne ju dala, ale sla by som urcite k dr. lebo neviem ako je urinal vhodny v tehu. mne dala len jednorazove atb ktore hned zabrali a o hodinu som bola v praci celkom fit... odporucala mi namiesto urol. caju matovy, lebo je mocopudny...

tinika
13. sep 2009

adenka dakujem aj za radu aj za gratulaciu

vavenka
autor
13. sep 2009

Aden myslim ze urinal zabral, vcera som si dala hned 2tbl + vitaminC, dnes je to uz ina kava 😀 ĺen dufam ze sa to da do poriadku uplne. Ten prvy trimester by som najreadsej nebrala ziadne atb... Urinaly a Urovaly su na prirodnej baze (brusnicove extrakty), takze to tehule mozu v pohode.... A pijem sipkovy caj 😅

Juj som bola pozriet teraz kamosku v nemocnici, ma k nej nechceli pustit tak som si vymyslela ze nezijem na Slovnesku, ze som tu len na dovolenke a vecer odlietam, ze len by som jej chcela osobne zagratulovat, tak mi dali 5 min 😀 Celkom to zvlada, sa tesim velmi... A vravi ze ta rana zas az tak neboli, ze je to neporovnatelne s kontrakciami - a to mala len asi 4 kontrakcie kym ju uspali 😨 Keby sa dalo vybrat, bez vahania by som volila sekciu 😅

tinika
13. sep 2009

Adenka tak ty si vymyselnik 😀 😀 a čo sa tyka tych bolesti, podla mna je to individualne

adenka
13. sep 2009

vave kup si brusnicovy dzus, aleo susen brusnice aj to je super...

cisar..no aj ja som chcela, ale dnes som velmi stastna ze som sla normalne.....ked som videla v jedalni baby po cisarakoch..chudence ledva chodili a my sme tam behali ako lane..ano kus bolelo sadanie, ale dalo sa to vydrzat..a dnes po 18 dnoch ani neviem ze som rodila kdezto baby u nas v teme co su po cisari este po mesiaci riesia bolestivu ranu, ale zapalenu ranu a tak...

tinika
13. sep 2009

Adenka svagrina sa min. 2 dni ani z postele nezdvihla, ked sa isla umyvat isiel s nou muz aj to mala protekčne, bo tam robila pred md a keby nebola na samotke ta neviem ako sa umyva

adenka
13. sep 2009

tini a ona ako rodila??

katka444
13. sep 2009

ahojte,

tinika prajem ti krasne narodeniny, vela zdravíčka, štastíčka a lásky. a krásne, zdravé a poslušné babatko 🙂

tinika
13. sep 2009

tini no na sekciu
kati dik

vavenka
autor
13. sep 2009

Cau Kati , ako ?
Nevolnosti uz ustupuju?
Ja robim morcaci stroganov s ryzou akurat, mnam 🙂

ingulik
13. sep 2009

ahojky...
tinika..vsetko naj naj k narodkam, vela zdravicka, spokojne babatko a vela zivotneho optimizmu 🙂

katka444
13. sep 2009

vavenka akurat dnes mi je nejako divne. ale som jedla len ranajky a potom len obed. musim aj nieco pomedyi to, lebo mi zacne byt zle.
a ty ako? este ziadne nevolnosti? si stastna zena. niekde som citala ze 8 z 10 tehuliek byva zle. len dufam, ze 1 trimestrom to skonci. ja si teraz absolutne neviem ziadne jedlo vychutnat. vsetko jem tak cez zuby, lebo viem, ze musim. inak by bolo este horsie.

adenka
13. sep 2009

katka skus zazvorovy caj, mne trochu pomahal...

vavenka
autor
13. sep 2009

Kati nie ziadne nevolnosti - myslim ze obe sme stastne zeny, lebo sme tehule... X bab tu na MK by aj 100x horsie nevolnosti vzali spolu s fazulou do bruska, hm? Tak uz len vydrzat....

katka444
13. sep 2009

adenka, zazvor som uz skusala, ale nic moc. ved mne neni zas az tak hrozne. celkom v pohode. len si musim dat pozor co čucham aby ma nenaplo. no a to jedlo mi vobec nechuti. ale verim, ze uz to coskoro prejde a zacnem si to uz len a len uzivat.

katka444
13. sep 2009

adenka mam otazocku. tu komodu co mas v albume https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... aku ma hlbku? lebo tiez potrebujeme kupit nejaku na vecicky a rada by som ju vyuzila i ako prebalovaci pult. zatial sme nasli podobnu ako je ta tvoja ale s 5 zasuvkami. a ta ma hlbku 49 cm.

adenka
13. sep 2009

katka no mne to preslo v nejakom 14tt tusim... ale ja som zas nemohla jest vobec nic, grcala som aj z vody, takze to bol extrem... skus aspon polievky..

katka444
13. sep 2009

ved ja jem vsetko okrem vyprazaneho a vobec mi nechuti ziadna zelenina ani cerstva ani uvarena. ale kompenzujem to zase ovocim. hrozno je asi jedine jedlo co si viem vychutnat. inak vsetko len nasilu. a jem velmi casto. lebo ak ostanem hladna, je mi este viac zle.

katka444
13. sep 2009

jeej adenka nova fotka 🙂 nejako si omladla 😀

tinika
13. sep 2009

Ingu dakujem
Ja som čítala, neviem ktore tri korenniny sa v tehu nesmu, ale jednou bol zazvor, ale viete, tie rady .... jedna babka povedala, to by sme uz nič nejedli 😀 😀

adenka
13. sep 2009

katka no o par rockov 😀 ... ale uz som to zmenila 😉

tini ja som pila zazvor a malinka je uplne zdrava a nic jej nechyba 😉

maxii
13. sep 2009

caute

katka aj mne je zle, uyivaj uz aj torecan....ani to nezabera na 100 percent 😝

ale vcera vecer mi bolo dobre, boli sme na husacine a taaaaak som sa najedla 😀 konecne 😀
no a dnes od rana zase blbo... 😖

katka444
13. sep 2009

adenka, neviem ci si citala. som sa pýtala na tu komodu 😉

katka444
13. sep 2009

ahojte tini, maxi

maxi tiez mam lepsie a horsie dni. vcera mi skoro nic nebol a dnes mi zase vsetko vadi 😝 uz to len musime vydrzat. ja nezvraciam (cest vynimke 😀 ) takze tie cipky neberiem. ale mam, pre istotu ak sa to zhorsi.

maxii
13. sep 2009

hej ja uz pocitam dni do konca prveho trimestra....snad to potom prejde 😅 inak neviem 😝

adenka
13. sep 2009

katka prepac prehliadla som 🙂 . aj nasa ma hlbku nejakych 49, kupili sme ju v kike a je super...drahy dal navrch este jednu dosku kde je prebalovak, a ked mala podrastie tak sa to zlozi... vzadu mam zatial ulozny pristor na plienky...

katka444
13. sep 2009

prave mam pred sebou letak, v ktorom ju maju. asi ju tiez kupime. zatial je s najvacsou hlbkou, co sme nasli. inak su tie komody doast uzke, ze 39 cm atd. a ako mate ten prebalovaci pult na nej pripevnený?

adenka
13. sep 2009

kati aj my sme hladali hlboku...tato je velmi dobra a ani nebola moc draha...
navrchu je doska, zozadu pripevnena takymi L-kami a prebalovacia podlozka je polozena na protismykovej podlozke

katka444
13. sep 2009

adenka dakujem za info. je super ked mozme zbierat skusenosti od skusenejsich 🙂
tato ma 5 zásuvok a je za 130 eur. inak maju ju aj v jysku o dost lacnejsie, ale je taka tmava skoro bordova. ta sa nam nehodi do spalne 😒 tak si budeme musiet priplatit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre