• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
katka neviem aka si vysoka, ale mne 5 zasuvkova nevyhovovala lebo malinka by bola prilis vysoko a bolo by narocne ju prebalit...ale treba skusit a primerat. ak si vyssia, tak to nebude problem :wink:
13. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato ma vysku 122 cm a ja mam 173, takze som z tych vyssich :grinning: ale radsej si to este prirovnam.

prave som kukala letak jysk a maju tam akciu od 10. septembra a je tam taka komoda za 85 eur a je svetla :slight_smile: tak tam asi este raz skocime.
13. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo vyzera to, ze 122 je dost vysoka :unamused: ale zas do nej viacej napracem. a mozno vymyslim prebalovanie inde :sweat_smile: aaaale ved nato este casu dost :grinning:
13. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ta z jysku http://www.jysk.sk/4/324/3612311/a/catalog vyzera celkom slusne
13. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kukal ikeu, tam maju aj tie 4 zasuvkove a za 80 eur. :frowning2: ale ked od nas je to taaaak dalekooo
13. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas ide burka a mm volal ze u nich bol ladovec ta ho čakam bo to ide od nich hihi
13. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je zatial celkom pekne. ale vcera vecer hrmelo a blýskalo sa z kazdej strany. ale nas to obišlo.
13. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj tak u vas su ozaj pekne burocky http://www.shmu.sk/sk/?page=65
13. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas hlasili ochladenie uz v piatok a doslo az dnes a doobedu este bolo pekne a aj teraz je celkom teplo len prsi
13. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sfotila som brusko :dizzy_face: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3273161&vReferer=
i ked mm sa mi rehoce, ze taky kotol som mala aj pred tym :grinning:
13. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati :wink: ja mam vacsie uz teraz :grinning:
No mali sme krupobitie, asi 6 min to trvalo :sweat_smile:
A fajne som si schrupla :wink:
13. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ze kotol, daj mu za mna poza uši, sak take bruško som nemala ani pred tehu ako mas ty teraz hihi take aj ja cem po porode
13. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj aj ja som si schrupla...aj mala chrupka tak cakam kedy vstane lebo mliekaren sa uz plniii :grinning:

katka ta komoda vyzera fajn, ale ozaj si skus ci budes vediet prebalovat... rataj este + tu dosku navrch a prebalovak... ja mam v komode len aktualne veci co nosi, a o cislo vacsie, a zvysok mam v skrini...potom to prestriedam, takze tie 4 zasuvky bohate stacia...zatial :sweat_smile:
13. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nejak sa nudim ci so :confounded:
13. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven ja uz nie, mm je doma, nasi nedavno odisli , kukam telku a napchavam sa očkami a piskotami s bananom v čokolade :slight_smile: date si niekto? mame sukromnu oslavu
13. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tehotenske chute?? :wink: :grinning:
13. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som prave sprasila druhu davku obeda, celkom sa mi ten strogaov vydaril :slight_smile: a este by som si raz nalozila, nejak mam dnes zravku :grinning:
Ach kde su tie moje detoxikacne dni :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave teraz zabudni na detoxikaciu..este pockaj ked budes kojit, ja nejem ja zeriem a ked sa potom vidim v zrkadle tak hroza des... a najhorsie je ze nemozem skoro nic jest ale furt by som len zula... :sweat_smile:
13. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj Aden ale ty si aspon prve mesiace nejedla (lebo si mala nevolnosti), ja ked sa takto rozjem uz od zaciatku, tak priberiem 40 kil :grinning:
Ale sak jasne ze diety sa drzat nechystam..... Budem musiet nakupit vela ovocia a tym sa napchavat, miesto keksov a druhych obedov :slight_smile:
13. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adenka by som povedala ze normalne, občas take mam hihi najma v zime ked su dlhe večery ta papam a papam
vav kasli na detoxikaciu, teraz musis dat malemu čo si pyta, ja som tiez chcela od aprila vazne chudnut a cvičit, len akosi v marci sa zadarilo hihi a mimochodom, ja cele tehu papam, akurat na začiatku som nemala občas chut a papam veeela a čo mi chuti a zatial mam 4 kg len. NO verim ze my to dobehneme teraz, vraj sa teraz najviac pribera takze som zvedava kam to az potiahneme
13. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak som si vás konečne dočítala :sweat_smile: ste aj toho popísali, ja som dnes bola len tak na skok v robote pozrieť a poobede som spala, až tak fajne :sweat_smile: mm teraz strúha mrkvičku s jablčkami a už ani pri tom veľmi nefrfle :grinning: :grinning: :grinning: Kati ja som na tom podoben ako ty, negrckám, ale je mi z jedla tak ťažko a keď som zas hladná tak mi je strašne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: niektorý deň menej iný viac....ale dá sa to prežiť, hlavne keď som doma
13. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,to tu od včera nikto nebol ? :confused:
14. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre rankko
Janulik všetučko najlepšie k narodeninám
14. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
janulik...pripajam sa ku gratulacii...vsetko naj
zuzub...ja som tu bola ale nepisala :wink:
...idem pridat nejake dalsie foto
14. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik všetko naj.naj.naj.samlepšie ti prajem :wink:
14. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingulik zlatá je tá vaša Veronika :wink:
14. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub dakujem...uz aj dalsi album som musela vytvorit :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=459537
14. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to ze mne tu nedalo prispevok :frowning2: :angry: :angry:
Som gratulovala ingulik

TAK ešte raz, Ingulik všetko najlepšie k narodeninam

Došla mi prave ta deka čo mam v albume, je krasna a kočka mi pribalila aj mnamky čokoladku
14. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ingu mala je super, bude z nej betarka podla mna, ma taky sibalsky kuk :grinning:
A teda kto ma narodky Tini? V kazdom pripade secko najlepsie :slight_smile:
Juj jak fajne ze som si na dnes dala celodenne ossetrenie, si neviem predstavit ze by som mala byt v robote :sweat_smile:
14. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka takže dnes vegetíš doma? aspon poodychujes :slight_smile:
14. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok