• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vave fakt? tak to som o cosi zase mudrejsia :grinning: jaze to je plny deviaty. lebo sa vlastne pise len do 8tt + 6 a potom je uz 9tt nie? a nie 8tt +7. ja uz mam z toho hokej :sweat_smile: ale hlavne ze je mimi v poriadku :slight_smile:
ako sa citis?
15. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavenka,ved ste mi aj chybali :wink: ...a ty ako?pozeram,ze mas predpisany kludovy rezim
15. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus no skoro som skolabovala, ked som na teste videla //. bol to riaden sok. a este to ze tesne pred tou laparkou. a mozno vdaka nej :unamused: myslela som na nieco ine. mozno to pomohlo.
takze anglictina? aspon viem na koho sa obratit, ked budem potrebovat cosi prelozit :grinning: lebo ja to pomaly a isto po troche zabudam. no ale co uz. ked nemam ziaden trening.
15. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati no vzdy je aktualny tyzden o cislo viac ako tt, ked mas tvar rozpisany na tt+xx :slight_smile: Citim sa ok dnes, ale stale spinim... Som zvedava dokedy....A to lezanie mi lezie na nervy :grinning:
15. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len to lezanie radsej vydrz. a co povedala dr. ked tento hematon zmizne tak to uz bude ok? alebo je riziko, ze sa to znovu vytvori? dufam, ze uz nie.
15. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,tak nech tehotenstvo prebieha bedz problemov,vidis,tak predsa si sa dockala...a na ten preklad si este budes musiet pockat,som rada,ze uz viem vymenovat aspin clenov rodiny a dni v tyzdni :sweat_smile: :grinning:
15. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus hej, som zacala vcera krvacat, vraj hematom... Tak lezim :confounded:
Kati no to netusim - vcera som bola v takom strese, ze som sa nic nepytala... V pondelok sa popytam viac :wink:
15. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven,to bude ok nemboj,hlavne nech je drobcek v poriadku
15. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus vdaka. zatial mi je len zle. mala som v 7 tt taky grckaci tyzden a odvtedy mi vsetko smrdi a musim dat pozor co zjem. a jest mi vobec nechuti, neviem si jedlo vobec vychutnat. jem len na silu. a musim casto, lebo ak ostanem hladna, tak mi je zase zle. ale co uz. vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime :slight_smile:
15. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus no ved hej, nic ine si ani nepripustam.. Sme sa so Zuzub a Shaarkou dohodli ze rodime spolu :wink:
15. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno ja budem prenasat a vy porodite o nieco skor a budeme vsetky 4 rodit spolu :grinning:
15. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven aj sharka je tehu?????????tak to je uplne super,no a zuzub je bojovnicka,to je jasne a tentokrat to uz aj jej urcite v pohode vyjde
15. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus no jo, vsetky rodime zaciatkom maja :grinning:
Kati hihi, ale radsej by som rodila v termine, ako predcasne :wink:
15. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati to je super ako to rastie, inac tu taka debata sa rozprudila a j som tu nebola????
15. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to tiez furt nechapala, v sobotu som začala 29tt čiže to bolo 28+0? a dnes som 28+3 v albume to aj tak pocita nejak pozadu o tyzden
evus ze? ked uz vsetky tri su tehule, čo sa nedarilo a aj sharka ta to uz musi vyjst.

Inac kati viem si predstavit aky si mala sok z // kedze mne tiez spadla sanka a to som problemy v podstate nemala ale ten mesiac som to fakt nečakala a aj ja som počitala dni do konca 12tt takze sa všetky drzte
15. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zeny a preco pocitate do konca 12 tt? Ja som si myslela ze do konca prveho trimestra :fearful: Ale ked len do konca 12tt, tak super :wink:
15. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka no v podstate 12tt je koniec 1 trimestra, teda 13tt v tabulke mam napisany, ale akosi sa vsade hovori ze 12tt
15. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no ja mam tabulku ze koniec prveho trimestra az 13+2tt...
A celkom mi to aj sedi, lebo ked si das 40 tyzdnov (akoze cele tehotenstvo) a vydelis to tromi, tak to je 13tt+ par dni.....
15. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi zalezi ake tabulky no sak to jedno, hlavne ze budete ok ne?
15. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, tvoj vypocet je spravny. je to 40 tyzdnov deleno 3. :slight_smile: ale v podstate je to aj tak jedno...
a ako ste si vychutnali dnesny volny den? my super! vcera sme posedeli s manzelom a nasimi surodencami, dnes sme dospavali (teda okrem mna, kedze verca sa rozhodla vstat uz o pol osmej...) a nejako mi cely den strasne rychlo ubehol, asi preto ze mi s malickou pomahali a nebola som na nu sama. :wink:
15. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evus, misko ma riadne licka!!! este sa kojite? vidim, ze mu ozaj chuti. nasa verca ma teraz 9 kil. (v presne 9 mesiacoch)
15. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: evus ahojky, no teda konečne si sa aj ukázala :wink:
15. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj mum :wink: jasne ze je to jedno, len som v tom aj ja mala trochu bordel :slight_smile:
No ja som v posteli, sice nedobrovolne, ale som...
15. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm :( ale snad tam pobudnes kratko. drzim palce.
15. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
16. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no vraj do toho 12 tt je najvacsie riziko potratu. to mi povedali, taky co robia v gynekologii. po 12 tt by si vraj uz mala byt "za vodou" aj ked hocico sa stava i v inych tt :pensive:
16. sep 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati neboj, zvladnete to vsetky, ja tomu naozaj verim, ze konečne dojde aj na vas :wink:
16. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ved aj ja verim :slight_smile: len nech uz prejde ten rizikovy 12tt :confounded:

a ty co nespis. ja byt PN tak ma skor ako o deviatej nikto s postele nedostane.

inak rano som si zase grcla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz sa napchavam desiatov-chlebikom :dizzy_face:
16. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati ja tiez spavam do 8,30 ale dnes porusujem vychadzky a idem pomalovat spalnu hihi
Tak bru chut
16. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som akurat myslela ze ked tak vyspavam, ze či by som počula zvonček keby dosla kontrola :grinning:
16. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok