Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
18. sep 2009

a kapustnicu by som si aj ja celkom dala 🙂

katka444
18. sep 2009

vavenka ja som mala na obed 😵 taku mliekovu aj s fazulou.

caute zuzub, tinika. kde ste cely den?

katka444
18. sep 2009

juj ta polievocka bola taka fajna kysla. uz davno mi nieco tak nepochutilo. a este som k tomu mala aj slivkove gule. z tych mi ostalo este na olovrant 🙂

zuzub
18. sep 2009

ja som si dala zeleninovú polievočku, ale druhé už nevládzem 😝

ingulik
18. sep 2009

ajoj tini...ty si taka odbornicka...ja ako student asi nedostanem viacej, ze? lebo ja som nikdy nepracovala. len brigady a tam si odvody neplatim... 😕 som z toho jelen, ale som povedala, ze ked dostanem tak super a ked ee, tak sa nezblaznim, hoc peniazky by sa zisli...

vavenka
autor
18. sep 2009

Ja si asi nornaĺne idem navarit - sak snad tolko mozem postat okolo sporaka - len dam varit kapustu a potom do nej fuknem klobasku a huby.....

katka444
18. sep 2009

vave myslim, ze za tolko mozes 😒

zuzub
18. sep 2009

vavenka,navar a potom pošli z tej kapustnice 🙂

vavenka
autor
18. sep 2009

Uz sa vari 😀 😀

zuzub
18. sep 2009

ja zas ležím lebo jak som sa najedla tak mi ostalo zle 😝

vavenka
autor
18. sep 2009

KApustnica sa vydarila, aj som si schrupla trochen, Zuzub poslem Ti tanier? 😉

pipimiska
18. sep 2009

vavenka,joooooooooooj,kapustnica je moje najjjjoblubenejsie jedno,do prdeleeee 😅 si ma nazlostila,ja si tu poctivo lezim a ty si varis?zajtra idem varit aj ja a aj ja kapustovu urobim 😝 😀

zuzub
18. sep 2009

vavanka no čakám na tú kapusnicu 😀 ja som si teraz dala kusok zemiakového a kapustového pagáčika včera mi doniesla moja krsná, výbornééééé vie upiecť 🙂

tinika
18. sep 2009

Seruste, tak uz som doma, kuchyna, pracovna a chodba pomalovane, este detska a obyvka a moze sa upratovat huraaaa
kati uz vies kde trcim cely den? 😀

tinika
18. sep 2009

ingu no ked si nepracovala tak zrejme nedostanes viac, ale treba sa popytat, ale ako som sa ja pytala či cigani dostanu viac ked nemaju zaujem privirobit ta mi bolo povedane, ze socialne neprisposobivi obcania nedostanu viac hihi

tinika
18. sep 2009

a teraz vy kde ste???

vavenka
autor
18. sep 2009

Tu som 🙂
Juj pagaciky ja mozem 😉
Pipi no dnes som taku polhodku dokopy nelezala, sak kapustnica je sup sup a uz na nu tyzden mam chut 🙂
Pipi este spinis? Ja este trochu 😖

pipimiska
18. sep 2009

vavi,ja som mala co povedat muzovi 🙄 som mu pred tym hovorila ze co by sa malo jest a co radsej nie..dnes som zahlasila ze zajtra varim kapustnicu a on ze ved musis lezat,kapusta ta zduje,klobasa sa nema,lebo je udena a huby sa zevraj tiez nemozu..ja uz nic nebudem citat 😅 a uz vobec mu hovorit tieto veci..

co sa tyka spinenia,od kedy mi zistili hematom,spinila som asi tyzden,potom mi spinil krcok,potom krvacala posva,aaa teraz uz len krcok spini,ale zevraj to teraz nebudeme riesit 😉

vavenka
autor
18. sep 2009

Pipi si ma rozosmiala, no ja som si povedala ze si dam vsetko z coho mi nieje zle, samozrejme s mierou 😉
No fakt si mu mala co hovorit 😀 😀
Takze z hematomu tyzden, hovoris? Tak to ma ten moj este 2 dni a potom dufam ze uz nebude nic !!
Som velmi zvedava na pondelok 😨

pipimiska
18. sep 2009

vavi,asi to je problem,ze ja neviem jest kapustnicu s mierou,tak styri taniere na den,niekolko dni zaradom,to je moj standart 😀 ale tak slubila som,ze navarim len maly hrncek 😝 prosto nie ten najvecsii 😀 😀

aa zalezi aky velky bol ten hematom,spytaj sa aky bol a aky je ked tam budes na kontrole,ale ver tomu,ze kludovy rezim ta neminie 😅

maxii
18. sep 2009

caute 😉
s tou kapustnicou ste mi celkom spravili chut 😀 co je pre mna strasne pozitivna sprava lebo po mesiaci mam znova chut na niektore jedla, jupiii 😅 😅 😅

vavi v pondelok nebude ziaden hematom len poskakujuce mimi 😵 😵

ja sa uz neviem dockat poradne o dva tyzdne idem na sono

tinika
18. sep 2009

vaven vieš čo je sranda? ze rano som tu čitala o tej tvoje kapustnici a mala som kyslu kapustu minuly vikend a zvyslia, tak ze si uvarim zo zemiakmi polievku a nasla som aj klobasku hihi a mam aj hubky čo z toho bude??? 😀 😀

katka444
18. sep 2009

baby vy tu robíte chute. ja mam v pohari zavarenu zabijackovu, zeby som si otvorila 😀

tinika
18. sep 2009

kati mnam dam si 😉

vavenka
autor
18. sep 2009

Tini nechaj ma hadat 😀 😀 Sak mne to tiez prislo ako z nudze cnost, nasla som v chladnicke zabudnutu kapustu, a dalsi scenar uz poznas 🙂
Kati zabijackova?? To je aka?
Maxii super, ved som ti to vravela, pomaly nevolnosti ustupuju a ty sa pripravujes na dalsi trimester 🙂
Pipi 🙂 tak prajem na zajtra dobru chut 🙂

tinika
18. sep 2009

Vavenka 🙂 ta to mame nahody čo?

katka444
18. sep 2009

vavenka, to tu u nas ked sa zabija prasiatko, tak sa vari za velikansky hrnic kapustnice. a potom sa zavara do sedemdecovych poharov.

tinika
18. sep 2009

jo to su take pochutinky mnamky mnamky

vavenka
autor
18. sep 2009

Kati aha, no draheho rodicia tiez robia zabijacku casto, ale nevaria polievku....
Asi to zavisi od regionov a miestnych zvykov, takze ta zabijackova je v podstate kapustnica klasicka, hej? 🙂 tak to si pod dat s nami 🙂

katka444
18. sep 2009

vave hej. je to klasicka kapustnica. z cerstveho maska a cerstvej klobasky. juj ale dnes uz nebudem. takto na nc by to bolo nem dobre. ale mozno zajtra si otvorim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre