Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
19. sep 2009

Taak makarony hotove, ide sa papat

tinika
19. sep 2009

Zuzub vymysla ten tvoj mm co? No ja som minule isla este s havou von a sa mi rozvarili ta tiez komentoval, ze nechce rozvarene, ale inac spapa vsetko
zuzub vidis, ani sa nenazdas a budes 18,28,38 tt

zuzub
19. sep 2009

dobrú chuť tini 😉

vavenka
autor
19. sep 2009

Ja som prave sezrala 2 taniere kapustnice + 3 rohliky 🙂 bruch mam ako v 5tom mesiaci 😀 😀

tinika
19. sep 2009

dakujem zuzub uz som po a prave dosiel mm a svagrina mi poslala kolačiky mnaaam takze idem este natiskat teple kolačiky

zuzub
19. sep 2009

vavenka no to je teda dobré, že ti takto chutí 😀 mne stále nejde nič na chuť ale dnes mi je ako tak celkom ok, len ráno mi bolo trošku horšie, ale obed som zjedla len tak tak

zuzub
19. sep 2009

ozaj tehule chcem sa spýtať, aj vy ste mali alebo máte taký priesvitný výtok? ja si niekedy pripadám akoby mi cvrklo 😀 je to normálne? 😕

tinika
19. sep 2009

zuzb je to normalne, ja cele tehu len s intimkou chodim bo inac furt mam pocit mokra 😉

zuzub
19. sep 2009

ok tini lebo ja fakt už niekedy neviem čo je normálne a čo nie 😅

vavenka
autor
19. sep 2009

Juj som pozerala na STV film Mamou v 16tich, dobre som si poplakala 😀

tinika
19. sep 2009

vaven som si to dala nahravat bo som mala vychadzku ta som isla domalovat obyvku, tak si kuknem teraz som zvedava
zuzub neboj, ja tiez si občas myslim ze to len ja neviem čo sa deje 😉

vavenka
autor
19. sep 2009

prave som dorazila zvysok kapustnice a makaronov so syrom od stvrtka 🙂

tinika
19. sep 2009

Kočky čo na to hovorite?

https://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc


Jooj u nas sa to este asi necvici

vavenka
autor
19. sep 2009

O zumbe som pocula, minule ju cvicili v telerane na Markize, super to vyzera 🙂
V Kosiciach to uz cvicia tiez 😉

tinika
19. sep 2009

Heeej? ta dufam ze do polroka uz budu aj tu

pipimiska
19. sep 2009

jeeeeeeeej,paci sa mi to 😵 😵 😵 budeme potom chodit spolu,ked bude treba zhodit 😀

tinika
19. sep 2009

ja som prave dotlačila kolačwe, ešte tri ostali a prave volal svagor, čo maju zajtra krstiny ze nesie kolače, ta ja budem priberat 😀 nedate si? sa podelim

tinika
19. sep 2009

idme s havom vonku, kym este mam s kym, bo na novom byte nepoznam ziadnych psickarov papa zatial

pipimiska
19. sep 2009

tinika,dakujem,ale ja kolace nejem,jedno stastie 😀

vavenka
autor
19. sep 2009

Akurat pokukujem na beverly hils new generation, to je jake super, brenda, kelly, dylan a ostatni su tam uz rodicmi teenegerov 🙂 taky cas si uvedomujem, aka som uz stara 😀 😀

tinika
19. sep 2009

Vavenka ja som len minuly tyzden videla prvykrat, a kely ma maleho syna s dylenom nie?

maxii
19. sep 2009

fiiha nejak je tu ticho 😀 asi vsetky vychutnavate sobotnajsi vecer mimo internet - schvalujem 😀 😀

to nove beverly vobec nepoznam... 😅

inak uz 3ti den je mi lepsie, cize usudzujem ze nevolosti zacali odchadzat a uz si budem len uzivat tehu a prijemnych pocitov tesim 😵 😵 😵

tinika
19. sep 2009

ja balim veci zo spalne takze makam 🙂

zuzub
19. sep 2009

ja som cele poobedie prespala som sa zobudila až o 16.45, až tak dobre aspon mi nebolo zle

tinika
19. sep 2009

vavenka prave som zistila ze ten film mi nenahralo ☹ ☹ a tak som sa tesila idem kuk aspon beverli hils

evus
19. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee...mame sa???

my sme dnes vyuzili krasny den a opekali sme s rodinkou a popritom este oslavovali Misulov rocik,dostal od brata a svagrinej perfektne odrazadlo,tak sa tomu vytesoval,ked sme ho vozili po zahrade...a teraz uz obaja aj s Karinkou drichmu,pozeram,ze nejako moc v telke toho dnes nejde 😖

slniecko4
19. sep 2009

čaute kočky, my sme dnes tiež maľovali,tak len zalomíme dnes.. 😀 baby, na akom kanály pozeráte beverly hils?

tinika
19. sep 2009

Slni na Markize ale islo to niekedy poobede, ja to mam nahrate ta kukam teraz

slniecko4
19. sep 2009

aha.. pokúšala som sa vložiť fotečku,pre radosť vavenky,ale všetky fotečky mám fotené na foťáku a keď ju chcem vložiť,vyhodí mi,že je moc veľká,asi preto,že foťák 7mgpixelový.. 😒

slniecko4
19. sep 2009

tini,v tehotenskej knižke pri značke cs máš aké číslo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre