• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
čo ešte všetky spíte?
21. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, som tu na skok, prišla som si pobalit nejake veci a o 12 parem nazat upratovat :slight_smile:
21. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute :slight_smile:
No, fazula je ok, srdiecko bije, ma 0,89 cm, co je presne 6+6 tak ako som...
Hematom je furt tam, takze dalej nemocnicny rezim - to znamena lezat lezat, vstat len na WCko......
Takze zatial oddychujem dalej :slight_smile:
21. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, hlavne že j efazulka ok :wink: ja idem na kontrolu v stredu , normálne už začínam mať strach :pensive: dúfam, že bude všetko ok, keby už boli tieto prvé 3mesiace za nami....
inak dnes mi zatiaľ nejak podozrivo nie je zle, dúfam, že to nie je zlé znamenie...
tento týždeň som sama :frowning2: mm musel ísť na služobku do BA, bude mi tu smutno :cry:
21. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

vavenka tak super ze je fazulka ok. a tomu hnusnemu hematomu povedz nech uz vypadne :angry: :grinning:

ja mam poradnu na buduci stvrtok. tiez uz ratam dni. a bojim, aby bolo vsetko ok.
21. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati, ty si sa tu nejak dlho neukázala :wink:
21. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vikendovala :slight_smile: tak som sa moc nezdrziavala pri pc
21. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi supis tesim sa ze malicke je OK :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja sm dnes raaasne prispata, vstavala som 5.30 na hematologiu, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: beriem od dnes zelezo...som anemicka :zipper_mouth:

idem dnes dat vysledky k mojej dr tak mi mozno kukne aj moju fazulku...inak mam poradnu az 2.10. tiez neviem ako to vydrzim :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi ja mam 1.10 :slight_smile:. prave som citala v aprilovkach, ze ikuschik prisla o dvojicky. a to v 12 tt :confounded:. teraz budem mat este vacsi strach. uz aby bola poradna.
21. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati sak to...nemala som to ani citat, odvtedy sa sledujem, ci ma picha, kde ma picha,no des so mnou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: preto des ju mozno poprosim o to sono....lebo ma dnes par krat popichalo pri vajecnickoch....

to je strasne ze sa takto v 12tt stane :pensive: :pensive: :pensive:
21. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati prestan, to si rovno otvor temu potraty a citaj ktora kedy potratila, to aby si sa klepala 40 tt !! Urcite tymi stresmi fazule nepomozes......
Maxii takze anemicka? Hmm.... Asi si aj schudla pri tych nevolnostiach, co? A ozaj, uz je lepsie? Tak sa jej tam proste natrep, nech Ti ju kukne, ze mas nejake divne pocity a chces si byt ista ze je vsetko ok :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi hej hej ked ju poprosim ona ma pozrie, je fajn....len som nechcela tolko presvecovat to male, ale pre klud duse.... :sweat_smile:

inak som neschudla ani nepribrala, mam stale tu istu vahu....lenze ja som bola anemicka uz v minulosti a sa mi to teraz vratilo, doktorka vravela ze je to normalne a ze sa to dalo u mna cakat :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaveee ved ja na to tak nemyslim. len som to prave pred 5 min. citala, tak to mnou trosku otriaslo. ved ja uz pomaly aj kupujem nabytok na detske vecicky. vsak naco by mi potom bol :grinning: takze u mna sa nic nedeje. len tehu :slight_smile:
a vcera som uz aj tahala infosky o kocikoch od kamosky co ma 9 mes. babo.
takze ja uz vsetko planujem tak, ze to tahame az do 40 tt :wink:
21. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maxii kludne ju presvecuj, fazule to nespravi nic :slight_smile:
Kati no esteze tak :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej dolezite je nevytvarat si sama na zaklade internetu diagnozy :grinning: :grinning: :grinning: ja som tiez inak pozitivne naladena a optimisticka, ale ako som sa o hentom docitala tiez ma to vzalo :pensive: :pensive:
21. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem v stredu na infekcne kvoli tej toxoplazme. nasli mi este pred tehu, ze som ju prekonala a v krvi mam stale tie protilatky. tak sa idem popýtať ci je to ok. ale malo by byt. lebo ta hodnota je nizsia ako naposledy a vtedy mi dr. vravela, ze v pripade otehu to nebude problem. ale aj tak mi kazala po 3-6 mes. znovu kontrolu a teraz je to uz 6 mes. odvtedy.
21. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj ženy ja sa tiež bojím na stredu na kontrolu, ale treba myslieť pozitívne...
21. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no jo, bojime vsetky, ale vsetky budeme mysliet na to ako bude vsetko OK:slight_smile:
21. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a ty ideš kedy na dalšiu kontrolu?
21. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz myslim nato ako sa nevyspim ked budem v noci vstavat a kojit :grinning:
21. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ti uz riadne dopredu myslis :grinning: :grinning: ale treba.....ja som mala predvcerom sen, ze sa mi narodil syn, co aj hned chodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maxii :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som sa cestou od lekarky zastavila u tej kamosky co ma 2 chlapcov (mam to po ceste), taki su zlatucki, akurat si odsavala mlieko, lebo jeden ma male ustocka na jej bradavku, takze pre jedneho odsava a jedneho koji...Na to ze je mama prvykrat v zivote, jej to islo skvele :slight_smile:
Zuzi idem 8.10... A zajtra na odbery :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty a vies ze aj mne sa pred par dnami snivalo ze mam chlapceka a tiez uz behal :dizzy_face:
21. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no nielen ze sa nase fazulky na seba podobaju :grinning: :grinning: ale aj rovnake sny mame :grinning: :grinning: :grinning: hm hm hm :sweat_smile: :sweat_smile:
21. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budu dvojicky :grinning:

a mas foto sona v albume? :confused:
21. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam kati :grinning: ale dam z dalsieho, ked uz bude viac vidiet, slubujem :grinning:
21. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn. aby som mohla kuknut ci budu jedno alebo dvojvajecne :grinning:
21. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee ahojte, idem počitat čo ste popismenkovali, prave papam buchty s coko-orieskovou plnkou
21. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa tiez raz snivalo ze sa mi narodil syn a uz aj rozpraval a papal sam :grinning:
vave som rada ze fazulka je v poriadku a tem hematom nech vypadne
ja idem dnes na prietoky o 19.30 ta som zvedava
21. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a co to vlastne su tie prietoky? uz som o tom pocula ale v mojom studiu tehu som sa k tomu este nedostala.
21. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok