• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
kati to je na vrodene vady si myslim....
nemam link, len som sa docitala v jednej knizke co mam doma, a ked si das do googlu ze 12tt tehotenstva tak ti vyhodi zopar tem...kde opisuju tyzden po tyzdni a tam pisu aj velkosti....
22. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej maxi krasne velke babo mas uz :slight_smile:
este by si nam mohla popisat ktore su nozicky rucicky a nostek. nejak to tam nemvidim :grinning:
22. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to na ten dawnov syndrom atd? ja som myslela, ze to sa robi v 16 tt :confused:
22. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kati :grinning:

no ja nozicky a rucicky vidim, ale nostek len na tej origos fotke tuto v elektronickej verzii je zla kvalita a nostek nevidno :grinning: :grinning: no sak ale ta jedna palicka je rucicka, druhu nebolo nejak vidno, a vidno tam aj nohy predsa :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati myslim ze hej, lebo sestricka vravela ze o tyzden si mam zavolat po vysledky a ked budu OK az na dalsiu poradnu pridem a ak nebudu OK tak pridem hned a pojdem na genetiku....
22. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom v 16tom tt mi vravela ze je dalsi screening...
22. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej ja vidim vsetko, aj nostek som si domyslela, krasne babo mas Maxii, cela mama :slight_smile:
Kati tak to je zvlastne, mne hodi o tyzden viac uz pri tt+0 ....Poslednu mrchu som dostala v utorok a stale utorky mi naskakuje dalsi tt.....
22. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vavi :sweat_smile:
mne zase v stredy naskoci vzdy dalsi tyzden, lebo posledna MS bola v stredu
22. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ja som si to posuvala. takze som konika oklamala. lebo on rata s 28 dnovym cyklom a ovulkou na 14 DC. a ja som mala ovu az na 20 DC. ale ved to je jedno den hore dole. mozno mi o tyzden vo stvrtok povie zase inak, tak to budem znovu posuvat. :grinning:
22. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak okukavam a okukavam. to na pravo su asi nozicky a vlavo dole take podlhovaste to je rucicka? a vlavo hore take zubkate tam bude nostek? hi uz som to asi rozoznala :grinning:
22. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kai tak nejak :grinning:

uz sa tesim na tvoju foto v strvrtok, ja tym padom buduci piatok nejdem....
22. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len dufam ze bude vsetko ok.

dnes sa mi snivalo s ucholakmi. neviete co to znamena?

maxi a este mas nevolnosti?
22. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic kati, nic to neznamena :sweat_smile:

ja poznam ten pocit, ked sa obavas ci je vsetko ok, ale mysli na to ze mas uz komodu :grinning: a tehu gate :grinning: uz to predsa musi byt len a len v pohode :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a nevolnosti, klopklop, su na ustupe...este mi je obcas tazko, ale uz 4 den nevraciam :grinning: :grinning: yes!! to je taky pocit!!! ze normalne sa najem a nic :grinning: :grinning: uzivam si to ohromne a snazim sa jest co najviac lebo ja som doteraz nepribrala asi ani deko :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dnes normalne mi len chvilu vrtal, som sa sama čudovala :slight_smile: a neviem najst tehu knizku :cry: :frowning2: :angry: včera som ju ešte mala ked sme odchadzali z utz, ked neni na novom byte ta si to hodim , v aute neni, v kabelke neni, na starom byte neni :unamused:
22. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani panelak mi včera nenahralo :frowning2: no co uz
22. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini, a nezavolas na utz, ci si ju tam nahodou nenechala.

maxi, tak to je super, ze uz nevracias. ja mam rana tazke. mna rano natahuje ked vojdem do kuchyne z tych pachou co tam su. a vcera aj ked som si vytiahla chlieb, a citila ho, tak som musela bezat na wc. ale mm mi rano ked odchadza otvara okno, tak uz je celkom dychatelny vzduch.
22. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi no jasne, vsak co by som s tou komodou a tehu gatami robila, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati na 100% som si ju brala od sestričky, po ceste po chodbe som ju asi davala do kabelky a potom uz neviem jedine ze vypadla, ale to by som počula ze spadla, no skusim tam zavolat
Inac spanok bol tazky, normalne som sa otočit nemohla hihi
22. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimochodom keby sme az dnes prvykrat spali na novom byte, tak to mame ako svadobnu noc, dnes mame vyročie :slight_smile:
22. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika tak to je super :grinning: a dufam ze knizku najdes, sak pri stahovani je vzdy chaos a ked si ulozis veci najdes aj knizku :dizzy_face:
22. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no presne, ked uz mas tie veci tak mimi uz sa na ne tesi :grinning:
22. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak gratulujem k vyrociu :slight_smile: to aby ste si rychlo prestahovali postele.
ked prestanes tu knizku hladat, tak potom ju isto najdes. ja som tiez nemohla ani za nic najst kabel od mobilu, ked som nasla // a chcela hodit foto do albumu. ale ked som sa ukludnila, tak som ho hned nasla a bol presne tam, kde som min. 4x pozerala. takze klud a isto ju najdes :wink:
22. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: včera večer sa mojej kámoške narodil sy Matejko 3006g, 50cm, juuj takú radosť som mala, už sa teším, keď ho uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak som mala dosť nekľudnú noc furt :dizzy_face: som sa budila a hore dole prevalovala, ked som brala v noci duph, tak jak som išla z Wcka mi tak prišlo zle úplne na opadnutie , len studený pot ma oblial a som totálne zoslabla...som si len hovorila,že nesmiem odpadnúť lebo som sama doma, no už neviem čo sa to so mnou dialo...
22. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pozor na to odpadnutie ked si sama doma, ked ti pride zle pozeraj vzdy dohora a sadni si rychlo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ja to tiez mavam ale je to nebezpecne
22. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi sranda ale je ze tu knizku som mala v kabelke
kati dik no postel sa stahuje zajtra a kym ju mm posklada tak mozno az vo stvrtok budeme na nej spat hihi snad vydržime
22. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska pôjdem večer spať k mamine, zajtra idem aj tak ráno už na 7hod k dokimu...
22. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi budeme drzat zajtra palce :sweat_smile:
22. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem maxii, juuj taký čudný strach mám :unamused:
22. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzub nemboj. vsetko bude ok. a v tehu su zavrati normalne. len ked to pocitis, radsej si hned sadni/lahni, hoci aj na zem. ja mavam taketo stavy pri vysokej teplote. tak to hocikedy aj uprostred chodby hned liham na zem, aby som neodpadla.
22. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mna ked dojde zavrat hned cupnem alebo sadnem a kukam dohora, nikdy nie do zeme....raz som odkvecla pri vracani mama ma nasla vystretu pri mise :grinning: :grinning: vtedy sa velmi zlakla o mna :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok