Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
22. sep 2009

no ja som už tiež pár krát odpadla,ale to aj preto, že mám tetaniu je to vlastne nedostaok horčíka

tinika
22. sep 2009

no kocky odchadzam, idem pomalovat detsku nech mozme vymenit wc aby uz bolo vsade čisto hihi papa asi az zajtra

maxii
22. sep 2009

tini papa, drz sa a pekne pomaluj 😀 😀

zuzub
22. sep 2009

pa tini.
no ja som trošku poobímala wcko, jak som vyplachovla hrniec z omáčky, prišlo mi zle a už to zo mna aj išlo 😝 😝 😝 fuuuj, maxii čo ty jedávaš ked ti je zle , ja už fakt neviem čo zjesť

maxii
22. sep 2009

zuzi no je to tazke, mne najlepsie robil len rozok s maslom pripadne sunkou hydinovou, a ked som sa vyvracala som len chrumky a take somariny dala do zaludka...ovocie a take jedla po ktorych je kyselina vobec, najlepsie su pukance na kyselinu som zistila...

zuzub
22. sep 2009

aha pukance no tak si asi kúpim, som asi aj hladná ale nemám na nič chuť...

maxii
22. sep 2009

presne to zuzik, velmi doverne poznam...jedine cim ta mozem utesit, ze sa to zrazu zlepsilo...a este, koka kola mi pomhala....

zuzub
22. sep 2009

ja zas si dám občas trochu kofoly

katka444
22. sep 2009

zuzub vitaj v klube

musis sama zistit, co ti robí dobre. ja som jedla ciste hrianky a pila pomarancovy dzus.

zuzub
22. sep 2009

inak včera mi skoro vôbec nič nebolo... som zvedvá ako mi bude zajtra ráno ked pôjdem k dokimu, dúfam že namám ísť nalačno, ale nekázal mi....

maxii
22. sep 2009

zuzi mne aj ked kazu na lacno vzdy si dam aspon kusok rohlika a caj aby som neodpala🙂

tinika
22. sep 2009

som tu len na skok, prisla som po maminu. No takze zase zdrham hihi Pekny dnik. Detska pomalovana na polovicu 🙂

vavenka
autor
22. sep 2009

Ahojte 🙂
No tak mna dnes natiahlo od hladu tiez 😀
Bola som na lacno u lekarky kvoli tym odberom a potom som si este zbehla kupit ovocie, ale uz som bola hrozne hladna, tak ma napinalo ze az, fuj...
Ale potom som si pravila toasty mnamky mnamky a uz je dobre...
Ale od soboty som nekakala ☹

ingulik
22. sep 2009

Ahojky 🙂
vave...no ja som mala tiez podobny problem kym som nevypila kakao alebo zjedla cokoladovy jogurt, taky co musis rozmiesat a behala som na wecko jedna radost a po zapche ani chýru 🙂 a vraj aj figy su na to dobre
prajem pekny vecer, ja pojdem asi hned spat lebo som taka unavena ze ani nevidim...aj mala uz spinka...asi otrava cerstvym vzduchom...sme boli pol dna s hafanom vonku 🙂

adenka
22. sep 2009

ahojky,
babulky no nezavidim vam tie nevolnosti...ked si spomeniem ako som to ja tazko prezivala...

vave na zapchy su vraj dobre aj susene jablka, ale len som pocula neskusala som...

vavenka
autor
22. sep 2009

Caaau aden, ako ide mamickovanie?
Joj moja ver ze som uz skusila vsetky babske recepty....Snad sa to rozbehne.....

ingulik
23. sep 2009

bre ranko babenky 🙂
no my sme stravili noc s riaddnou nadchou, mala kycha ako somarik 😅 takze bezime ku doktorke....krasny dnik

maxii
23. sep 2009

dobre ranko

mne sa vcera trocha vratili nevolnosti, asi z unavy, bola som dost vycerpana a este som sla na hodinovu prechadzku a to ma dorazilo 😝 😝 vracala som aj vecer aj rano 😝 snad dnes ked si odychnem uz nebudem 😅

vave jednoznacne susene slivky 😀 😀

zuzub
23. sep 2009

ahojte bosorky 🙂 takže u dokiho všetko ok, mám aj foto 😵 😵 😵 ked prídem dpomov dám do albumu.pekný dník 🙂

maxii
23. sep 2009

zuzi supiiiiiis, tesim sa na foto 😅 😅 😅

janulik.j
23. sep 2009

Krásny dník všetkým!
Jéééj Zuzí supiš sa tešíme na foto, takže všetko ok? 😉

Ja zrovna dopíjam svoju rannú kávičku a má prísť kámoška s dvoma drobcami, tak už sa teším. Bude nám veselo 🙂 A kupujeme novú autosedačku a už mi z toho "hrabe". Je to tuším horšie ako s kočíkom 😅

Tehulky ako dnes? Dúfam, že ste sa nekamarátili so záchodovou misou :( Ja som ju objala len 3X ale stačilo mi. A tá chuť do jedla sa vráti. Tiež som si myslela, že sa v živote z chuti nenajem a nebudem cítiť chuť jedla. Ale všetko chce čas...

Ingu skoré vyzdravenie!

evus
23. sep 2009

ahojteeeeeeeee

zuzub,to je super,ze je vsetko ok,som na teba myslela 😉

vavenka,ani activia ti nezabera?ja ked som skombinovala activiu s jablkom,bolo po zapche,ale tiez som s nou mala na zaciatku tehu dost problemy

my uz druhu noc mame dost bojovu,krpcovi idu dalsie zuby,tak je na cicke aj 4x za noc

inak vsetko po starom,Karinka od vcerajska chodi do jazykovej skoly na anglictinu a moc sa jej tam paci,tak hadam sa nejake to slovicko na nu nalepi a aj ja sa snazim do seba nieco vpratat,ale co lekcia,to je tam vsetko o dost tazie,ale hadam to pojde

tinika
23. sep 2009

Ahojte som tu zase na skok ako sa mate? Dnes uz aj postel pride na byt a dufam ze mm j stihne postavit lebo uz som dva noci poriadne nespala

vavenka
autor
23. sep 2009

caute 🙂
No vcera som zjedla milion jablk a hrusiek, tak dnes je to uz trochu lepsie, ale este to nie je ono 🙂
Evus nezabera nejak nic, vcera som acidko zapila vlaznou vodou, na to broskyna, a len pobublalo....
Ani susene ovocie nezabera...Tak uz len vydrzat, vidim ze kvanta cerstveho ovocia celkom ucinkuju.....
Inak ja sa dnes hrozne vytesujem, som si urobila prestavku v lezani (keby tak lekarka vedela) a prisla som na par hodin do prace - hlavne so sefom organizacne veci dohodnut. Takze som medzi ludmi na chvilu, trochu som posoferovala, vonku je krasne, no dnes je skvely den proste 🙂

evus
23. sep 2009

vavenka,eeeeeeeeeeeeeej,mas lezat a nie behat kade tade,ty potovora

maxii
23. sep 2009

vavi hned odtial sup do postele !!!! 😀 😀 😀
ale ten vylet ti apson psychicky pomoze, to verim ze uz mas toho lezania po krk 😅

ingulik
23. sep 2009

vavenka sup nazad do postele 😠 🙂
ja cakam kym sa mala zobudi a bezime k tej doktorke, chudatko tak tazko dycha aj ked odsavam sopliky ☹

vavenka
autor
23. sep 2009

No mala som vam co povedat 😀 😀

tinika
23. sep 2009

sak ju nechajte, nech si uzije slniečko, kym nebeha maraton tak snad sa nič nestane 😉

vavenka
autor
23. sep 2009

V robote mi ide ten den nejak pomalsie ako pri serialoch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre