Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
23. sep 2009

ahojte, zuzu super sa tesim, ze je vsetko ok. 🙂

vavenka, len to neprezen. nestoj dlho na nohach. ak mozes radsej pri vsetkom sed 😉

vavenka
autor
23. sep 2009

Kati sak sedim sedim, som rozvalena v takom fajnom kancelarskom kresle cey den 🙂

katka444
23. sep 2009

a co, dohodla si sa so sefom na domacej praci? ci budes stale PN?

vavenka
autor
23. sep 2009

Kati no ostavam doma, nejake veci este dorobim za financnu odmenu v oktobri a potom sa uvidi ako sa budem citit 🙂 ked prezijem prvy trimester....
Ae nebudem mat autickooo fnuukk 😔

ingulik
23. sep 2009

ahojky...no potvrdena nadcha, mame kvapkat do nosteka aj libenar na uvolnenie soplikov a sa uvidi...ockovanie nam posunula dr. najmenej o tyzden...takze ideme teraz oddychovat, normalne ma zmorilo to hodinove cakanie v cakarni 😔

maxii
23. sep 2009

cauteee, nikde nikoho????? 😕 😕 😕 😕 😕 hladala som vas az na druhej strane 😅 😀

mne sa dnes trocha vratili nevolnosti ale snad zas rychle odidu ble 😝 😝 😝
stale citim hlad, a neviem co mam jest.....lebo moc chut na nic nemam.....to je co? 😅

zuzub
23. sep 2009

ahojte, konečne som sa dostala domov a k netu, ach dnes bol teda ulietaný deň....
už mám fotečku v albume 🙂 konečne mám predpísané aj vychádzky a ešte jak parádne, že od 7h do 11h, a potom od 13h. do 18h. no paráda dúfam, že bude ešte pekne.ďalšiu kontrolu máme 14.10.09

evus
23. sep 2009

zuzub,super fotecka,drzkajte sa,nech to takto krásne ide aj dalej

katka444
24. sep 2009

ahojte babenky,
vcera sa mi stala taka vec. vecer som nasla na hohavickach taku kvapku, ako ked perom urobite taku vacsiu bodku, krvi. bolo to uz zaschnute, take tmavo hnede, nie cervene. som sa zlakla. myslite, ze je to v pohode? od vtedy uz nic. 😖

zuzub
24. sep 2009

ahojte, kati ja by som išla pre istotu a pokoj na duši k dokimu, nech ťa pozrie.a kedy máš najbližšiu poradňu?

zuzub
24. sep 2009

dobrá stránka http://kojenecke.eu/

katka444
24. sep 2009

ahoj zuzub, krasna fotocka babenka 🙂

ked neviem, nechcem chaosit. ale neviem co ine by to bolo. a bola to ozaj iba taka bodka ako perom ked urobis. poradnu mam presne o tyzden.

zuzub
24. sep 2009

Kati, ja viem že to môže byť len "hlúposť", ale mne doki hovorí, že čokoľvek sa mi nebude zdať nech hneď prídem, vieš ťažko sa to posudzuje...ale neboj bude to ok 😉 a nemáš doma duphaston, že by si si preventívne dala ?

katka444
24. sep 2009

ee nemam. ale chodim furt na wcko a mam krasny zlty vytok ako predtym. budem trosku nechutna, ale ta tmava bodka bola aj trochu mimo toho zlteho vytoku na tych nohavickach. tak fakt neviem co to mohlo byt. prepacte za nechutnost.

evus
24. sep 2009

bry den

kati,nemalo by to byt nic vazne,mohlo sa stat,ze sliznica byva teraz viac prekrvena a mohla ti prasknut nejaka mala zilka,pokial to nie je krvacanie a mas v pohode vytok,tak by to malo byt ok.

tinika
24. sep 2009

ahojte, ja zase na skok, čo noveho?

katka444
24. sep 2009

evus dik, to som potrebovala pocut. tiez myslim, ze to mohlo byt len nieco take. ved keby to bolo vazne, tak by som riadne spinila a ja mam pekny zlty vytok.
nechcem hned kvoli jednej bodke chaosit u dr.

vavenka
autor
24. sep 2009

Kati urcite je vsetko ok 🙂
Keby si si nasla viac bodiek, tak skoc na pohotovost, nech te pre istotu pozru 😉
Ja mam o polhodku hematologiu a potom skocit pozriet dovjicky mojej kamosky, uz su konecne doma z nemocnice 🙂

tinika
24. sep 2009

kocky mne sa dnes v noci hrozne snivalo, ze som straaaasne začala krvacať, no hroza

zuzub
24. sep 2009

vavenka ako často chodíš na kontrolu na hematologiu?

vavenka
autor
24. sep 2009

Zuzi kazde 3 tyzdne...
Tini - mne sa snivalo zas p kamoskinych dovjickach, ze ked som dnes k nim dosla na navstevu, tak uz rozpravali a mali hrozne dlhe nechty 🙂 Dufam ze sa este nechystas rodit 😉

tinika
24. sep 2009

vaven ja tiez dufam ze este maly počka nejaky ten tyzden 🙂

zuzub
24. sep 2009

vavenka a čo ti tam berú krv alebo čo vyšetrujú lebo ma ta moja doki na tej hematoške nejak zmiatla, ked mi povedala, že nemusim chodiť sa mi to nejak nezdá.....

ingulik
24. sep 2009

ahoj baby 🙂
katka neboj vsi je oukej 😉
zuzub pekna fotecka 😵
tini mne sa snivalo este na zaciatku tehu ze som utekala a spadla a rosypala jak kinderko 🙂 tie sny nic neznamenaju, len trochu zmiatnu a zneistia 😉
u nas este nadcha pokracuje, ale sme boli vonku a aj poobede este na hodku pojdeme, lebo mala je nespokojna ked nejdeme aspon raz na chvilu...este kym je teplucko tak to vyuzijeme 🙂

vavenka
autor
24. sep 2009

Zuzi no hlavne to zrazanie mi sleduju - trombinovy cas (cas zrazania) som mala dnes pod normou - teda zraza sa rychlejsie ako by sa mala, ale nebolo to nic dramaticke + nejake fibrinigeny mam zvysene, tiez nic dramaticke, takze ostavam pri 1x denne 0,2 clexane, dalsia kontrola - ak sa nic nestane - o mesiac......

petulig
24. sep 2009

ahojte..hlasim ze uz nie sme 2v1 a sme uz konecne doma. 😵

vavenka
autor
24. sep 2009

Petuliiiigggg no ahoooj !!!!
Gratulujem maminaa, no pis, ako to cele bolo, aky bol porod, ako mala Miska, sup sup 🙂

adenka
24. sep 2009

ahojte,

ingu drzim palce nech ste skoro zdravucke 😉

zuzub krasna fazulka 😵

petulig blahozelam a prajem vela zdravicka a mliecka 😵

vave lezat!!!! 😎

babulky, tak nasej malej zistili reflux ☹ . musime polohovat, strasne zle nam teraz spinka, lebo sa jej to mliecko stale vracia, tak som ju zacala davat po kojeni do sedacky a az po hodine ide do postielky, alebo ju nosim v nosici a ked zaspi tak az potom ju dam do postielky... no poviem vam, v noci koliky a cez den zvrackanie...mam dost... nestiham si ani navarit tak prezivam na zaprazenej polievke a rychlych jedlach ☹ . ale dnes je to trosku lepsie ked som zistila co mam robit, tak mi spala 3 hodiny v kociku a teraz uz taha 2 hodinky v postielke 😵

a pridala som nove fotoze 😉

zuzub
24. sep 2009

petulig, blahoželám 🙂 držte sa

vavenka
autor
24. sep 2009

Aden mala je super 🙂
A co ten reflux sakra? No tak snad sa to cim skor da do poriadku... Ako ti ide kojenie?
Zuzub ako sa citis? Nevolnosti prestali? JA som akurat objednala 2 celke pizze, jednu nejaku bielu (syrovo-smotanova omacka) a jednu taku de je vsetko - salama, kukurica, Niva, feferony, paradajka, olivy 😀
Mnam nech uz su tu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre