Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
25. sep 2009

evit,ja by som brala tretie aj hned teraz,ale to ako vazne...take malilinke stvorenia su najkrajsie...mangel by chcel styri,ale tak ako to uz je moooooooooooooooc pre mna,to tretie po tridsiatke ale urcite...evit a vy kedy druhe?

evitkamalicka
25. sep 2009

my planujeme zacat pracovat na durhom buduci rok v jar-leto

evus
25. sep 2009

evit,ty chces jedno po druhom???my to mame tiez tak a ja si to chvalim,teraz uz prislo take obdobie,ze maly chce byt tam kde je Karin a uz sa vedia aj spolu pohrat a Karinka ho aj zabavi,ked nieco robim,takze ja mozem len vrelo odporucat

evitkamalicka
25. sep 2009

no chcem rozdiel tak maximalne 2,5-3 roky viac nie

evus
25. sep 2009

evit,maly uz beha sam?

evitkamalicka
25. sep 2009

ale cosi, on je lenivec...v postielke chodi aj sam, ale akonahle citi zem koniec, sadne na rit

evus
25. sep 2009

no ten nas je podobny,on vie pekne sam chodit,ale musis ist pred nim,akonahle stojim za nim,musi ma drzat aspon za psrt

evitkamalicka
25. sep 2009

ale sak do 1,5 roka ma cas este

evus
25. sep 2009

vsak jasne,este sa nabehaju

evitkamalicka
25. sep 2009

aspon este nema rozbite kolená 😅

vavenka
autor
25. sep 2009

Ahojte maminy, no ja si ten test urcite kupim, uz som cela zhava na nakupy, tak nech viem ci bude vybava v rouzovom alebo modrom 🙂
A normalne v lekarni to dostat, ci len cez net? A nakolko pisu ze je to spolahlive? Idem pohladat daco na nete 🙂

maxii
25. sep 2009

baby a kde sa da kupit ten test na urcenie pohlavia? v lekarni?? ja som pren este neni rozhodnuta ale som zvedava tak by som mono nadhodila tu temu dnes doma 😀 😀

vavenka
autor
25. sep 2009

Maxii no ja tiez neviem, skusam nieco googlit ale nic....
Inak na tvojom mieste asi pockam do 15tt -vtedy sa robi ten morfologicky utz - ci 16tt? A mozno uz sa vam babo ukaze 🙂
Ja rozmyslam ze pockam do prveho pokusu na utz, ked by to uz mohlo byt vidiet a ked sa nepodari tak az potom si to asi kupim....

maxii
25. sep 2009

vave co som ja nasla, pise sa o tom aj tu na koniku, vola sa to inteligender, a neni to udajne moc spolalive, asi kaslem na to 😀 😀 aj tak je mi jedno co budem mat, myslim ze babu ale budem taka stastna aj za zdraveho chlapca ze az 😀 😀 pockam ja uz na to sono, ci sa tam ukaze alebo nie 😵

maxii
25. sep 2009

ty co by si chcela o kusocek viac vavenka? 😉 😉

ja keby som si mohla vybrat tak prvu dcerku a druheho syna a splnili by sa mi sny 😀 😀 😀

maxii
25. sep 2009

ano zuzi to je ono 😉

zuzub
25. sep 2009

hmm zaújmavé, čo už nevymyslia 😨

vavenka
autor
25. sep 2009

Maxii no ja by som tiez tak, prvy dceru a potom fagana 🙂 ale samozrejme budem stastna za zdrave babo, pohlavie nieje dolzite 😉

maxii
25. sep 2009

hej vave takze to mame rovnako naplanovane 😀

ten test som sa rozhodla ze si nekupim, nebudem sa haluzit, aj tak bude baba tak co 😀 uvidime na sone, pipik prekvapi ale budem sa tesit jak diva uz sa vidim 😀 😀

vavenka
autor
25. sep 2009

No Maxii ale mas 5tt naskok 🙂 ja si to este necham prejst hlavou.....

maxii
25. sep 2009

inak mi je uz zase troska lepsie a viem sa uz takmer normalne najst, len mavam k veceru strasnu kyselinu fuj!! 😝 😝

tlacim pukance to na to pomaha 😖 😖 ale tesim sa ked uz toto vsetko prejde vsak uz idem pomaly do druheho trimestra 😕 😕 😕 😕

maxii
25. sep 2009

a este som chcela, ze aj ja by som uz nakupovala nejake vecicky ale mama mi to nechce dovolit 😀 😀 zevraj az v poslednom trimestry !!! to ako vydrzim? asi si tajne kupim a neukazem 😀

vavenka
autor
25. sep 2009

Maxii 🙂
Len odkaz mamke nech nestresuje, treba kupovat postupne, ked mas viac casu, aj penazenku to tak neboli, aj viacej akcii vymaknes.
A mozes dopadnut ako ta moja kamoska, ktoru furt spominam, co ma teraz malinke dvojicky, tiez to odkladala odkladala ze je cas, ze v osmom mesiaci nakupi, a zacala mat problemy s tlakom tak musela lezat doma....
Takze kociar objednavali az ked prisla z porodnice v strese, kupili jaky bol, za kolko bol... A podobne odsavacka mlieka atd atd... Jedine stastie mame /obidve/, ze mame trochu viac rokov a teda hoodne veci budeme dedit po kamoskach, takze postielky, prebalovaci pult, milion veciciek a hraciek podostavala.....Kebyze aj toto ma kupovat na poslednu chvilu, tak si to hodi ona aj jej vybielena penazenka 🙂

maxii
25. sep 2009

no to je pravda...

ja tiez dostanem dost veci po bratovych detoch, ale kocik budeme kupovat a samozrejme budem chciet nejake vlastne veciciky si kupit ved to je radost 😅 😅 ale postielku a prebalovaci pult mame slubeny to som rada 😅

evus
25. sep 2009

bry vecer,jeeeeeee vy uz nakupujete???jasne,neodkladajte vsetko na poslednu chvilku,treba kupovat postupne vsetko...a ako poznam vavenku,padne 12tt a vrhne sa do obchodov,ze vave??? 😀 😝

inak neviete co je snazivouzuzi????dllllllho tu nebola

vavenka
autor
26. sep 2009

Evus no ja ti neviem, asi pockam kym budem vediet pohlavie, nech nemusim kupovat secko neutralne 😉

zuzub
26. sep 2009

ahojte, pekný víkend 🙂

vavenka
autor
26. sep 2009

No nazdar ladynky, pozeram ze ste si dnesny den vsekty uzivali, ked tu nikto cely cas nepachol, okrem Zuzub a mna 🙂
Zuzi 9tt, pekne 🙂

slniecko4
27. sep 2009

Pekné ránko,dievčatá.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre