• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Ahoj Aden,
no Domca ma vecerne moresy? Aj ju nechavas vyplakat, ci nemas na to srdiecko?
To je super ze uz nekolikuje :slight_smile: Ako ti ide kojenie? V pohode? Mne sa snivalo z piatka na sobotu, ze som kojila kamoskine dvojicky :grinning: :grinning:
Drahotka navaril vynikajucu kuraciu polievku, sa olizujem este teraz mnam :slight_smile:
4. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky je tu niekto?
4. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee

adenka,takze sa kojenie rozbehlo???super,super,super,len tak dalej :wink: ...ten plac si pamatam pri Karin,revala kazdy den v ten isty cas aj dve hodiny vkuse a nevedeli sme dovod,vraj je to normalne a trva to tyzden,maximalne dva,tak nech to uz mate za sebou

vavenka,ty mas teda sny :grinning:

dnes bol krasny den,sme boli poobede vonku s krpcami trosku ich vyvencit a uuuuuz spia
4. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj evus
4. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Caaau Evus, takze vsetcia zdravi?
Ozaj, ako s bytom, svojho casu ste chceli menit, nie?
Ja pozeram superstar a prasim cerstvu vianocku s maslom :grinning:
4. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinika ahoooj

vavenka,hej,vsetci zdravi,akurat Karin ma slabucku nadchu,ale hadam to nebude horsie,nooooooo,byt mame stale v ponuke,isli sme aj s cenou dolu,takze sa uvidi,ci sa niekto ozve,ale nejako sa nad tym netrapim,preda sa preda,nepreda nepreda
4. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako travite nedelny večer? my pozerame superstar a konikujem a este niečo pozeram na nete
4. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinika,ja brazdim po mimibazare,ideme 24. na 60-tku tete,tak chcem detom kupit nieco pekne na oblecenie,pre Karinku mam od kamosky a Miskovi nechcem kupovat nic nove,lebo na ten jeden den sa to neoplati.
4. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo a uz si dačo nasla?
4. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pozerám, že na koníku sa ozaj víkendovala :sweat_smile: my sme boli v sobotu na návšteve pozrieť kámošku, čo sa im narodil syn, taký malinký zlatý je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v sobotu mal 12 dní, strašne zlatý som sa tak z neho vytešila :slight_smile:
5. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranecko...

tinika,nasla som,kuk a za super cenu,bude v tom fesak
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6695747

zuzub,tie bolesti uz presli?
5. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evus jaké bolesti, myslíš? :confused:
5. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzub,ci to nie ty si sa stazovala na bolesti???
5. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, ja som písala, že sa mi robia také hrčky po vpichu fraxíku, ale už som to celkom poriešila vraj to miesto treba trošku pomasírovať a celkom to funguje, tak uvidíme
5. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaa,som to neprecitala cele,tak som to nepochopila :sweat_smile: a este si fraxiparin stale pichas?mne to davali mesiac pred porodom
5. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné evus, stále pichám a aj budem celé tehu a potom do konca sestonedelia
5. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zuzub,hlavne ze bude vsetko tak ako my byt
5. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

evus krasne oblecenie

zuzub uz 10 tt super. a co priznaky, vratili sa?
5. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kati a ty podla pasu mas uz to najhorsie za sebou,takze super...dakujem za pochvalu,maly bude hadam fesak na oslave
5. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
včera a dneska v noci ma boli riadne prsia a je mi zase tak trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hádam všecko ok :wink: a ty ako Kati?
5. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati,zuzub,uz aj brusko nejake vykuklo?
5. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne už trochen asi aj hej,ale ja som mala bruško aj pred tehu :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzub,akurat pozeram,ze sa ti paci taky kociar ako mame my :wink:
5. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa stale okukavam, ci to je tehu brusko alebo len pneumatika :grinning: , tak neviem. ale rifle ma uz tlacia, ked sedim.
5. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tiez pomaly pozeram nejake kociky. ale fakt neviem ktory. ten co sa mi paci je dost drahy. evus a ty si s tvojim spokojna? hod nejaky linka okukam si ho. a i v snehu sa s nim dobre jazdilo?
5. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt evus máte taký kočík a si s ním spokojná? aké má kolieska?
5. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati,ako kociar nie je zly,ja som s nim celkom spokojna,ale keby som si mala este raz vybrat,tak urcite len s jednou ruckou,zle sa to s tymi dvomi "soferuje" a tie kolieska su vazne male na zimu do snehu,aj ked je pekny,ale pozeraj po inom,su ine,lacnejsie a lepsie...kamoska bola teraz v polsku a kupila uzasny kociar JANE za 14-tisic,sice len hlboka a sportoca cast-vajicko tam nebolo,ale u nas by si za ten isty kocik dala 25-tisic a kupovala ho v obchode aj so zarukou
5. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evus ved prave ten jane sa mi paci, ale stoji 23-tis. tu u nas. a kde to v polsku kupuju? to normalne v polskom obchode? ci na trhu?
5. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky, som cely vikend nemala zapnuty net :grinning: :grinning: uzivala som si krasne pocko

uz nech je buduci piatok a idem na sono :sweat_smile:

dnes som inak po celkom dlhsom case troska grcala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byva mi este po veceroch tazko...ale je to uz vela lepsie :grinning:
5. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati,normalne v obchode a su to presne tie iste co predavaju aj tu,treba sa tam ist pozriet
5. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok