Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
4. okt 2009

Ahoj Aden,
no Domca ma vecerne moresy? Aj ju nechavas vyplakat, ci nemas na to srdiecko?
To je super ze uz nekolikuje 🙂 Ako ti ide kojenie? V pohode? Mne sa snivalo z piatka na sobotu, ze som kojila kamoskine dvojicky 😀 😀
Drahotka navaril vynikajucu kuraciu polievku, sa olizujem este teraz mnam 🙂

tinika
4. okt 2009

ahojte kočky je tu niekto?

evus
4. okt 2009

ahojteeeeeeeee

adenka,takze sa kojenie rozbehlo???super,super,super,len tak dalej 😉 ...ten plac si pamatam pri Karin,revala kazdy den v ten isty cas aj dve hodiny vkuse a nevedeli sme dovod,vraj je to normalne a trva to tyzden,maximalne dva,tak nech to uz mate za sebou

vavenka,ty mas teda sny 😀

dnes bol krasny den,sme boli poobede vonku s krpcami trosku ich vyvencit a uuuuuz spia

tinika
4. okt 2009

ahoj evus

vavenka
autor
4. okt 2009

Caaau Evus, takze vsetcia zdravi?
Ozaj, ako s bytom, svojho casu ste chceli menit, nie?
Ja pozeram superstar a prasim cerstvu vianocku s maslom 😀

evus
4. okt 2009

tinika ahoooj

vavenka,hej,vsetci zdravi,akurat Karin ma slabucku nadchu,ale hadam to nebude horsie,nooooooo,byt mame stale v ponuke,isli sme aj s cenou dolu,takze sa uvidi,ci sa niekto ozve,ale nejako sa nad tym netrapim,preda sa preda,nepreda nepreda

tinika
4. okt 2009

Ako travite nedelny večer? my pozerame superstar a konikujem a este niečo pozeram na nete

evus
4. okt 2009

tinika,ja brazdim po mimibazare,ideme 24. na 60-tku tete,tak chcem detom kupit nieco pekne na oblecenie,pre Karinku mam od kamosky a Miskovi nechcem kupovat nic nove,lebo na ten jeden den sa to neoplati.

tinika
4. okt 2009

jojo a uz si dačo nasla?

zuzub
5. okt 2009

ahojte 🙂 pozerám, že na koníku sa ozaj víkendovala 😅 my sme boli v sobotu na návšteve pozrieť kámošku, čo sa im narodil syn, taký malinký zlatý je 😵 😵 😵 😵 v sobotu mal 12 dní, strašne zlatý som sa tak z neho vytešila 🙂

evus
5. okt 2009

bre ranecko...

tinika,nasla som,kuk a za super cenu,bude v tom fesak
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6695747

zuzub,tie bolesti uz presli?

zuzub
5. okt 2009

evus jaké bolesti, myslíš? 😕

evus
5. okt 2009

zuzub,ci to nie ty si sa stazovala na bolesti???

zuzub
5. okt 2009

nie, ja som písala, že sa mi robia také hrčky po vpichu fraxíku, ale už som to celkom poriešila vraj to miesto treba trošku pomasírovať a celkom to funguje, tak uvidíme

evus
5. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaa,som to neprecitala cele,tak som to nepochopila 😅 a este si fraxiparin stale pichas?mne to davali mesiac pred porodom

zuzub
5. okt 2009

jasné evus, stále pichám a aj budem celé tehu a potom do konca sestonedelia

evus
5. okt 2009

no zuzub,hlavne ze bude vsetko tak ako my byt

katka444
5. okt 2009

ahojte,

evus krasne oblecenie

zuzub uz 10 tt super. a co priznaky, vratili sa?

evus
5. okt 2009

ahoj kati a ty podla pasu mas uz to najhorsie za sebou,takze super...dakujem za pochvalu,maly bude hadam fesak na oslave

zuzub
5. okt 2009

včera a dneska v noci ma boli riadne prsia a je mi zase tak trochu 😝 tak hádam všecko ok 😉 a ty ako Kati?

evus
5. okt 2009

kati,zuzub,uz aj brusko nejake vykuklo?

zuzub
5. okt 2009

mne už trochen asi aj hej,ale ja som mala bruško aj pred tehu 😀 😀 😀

evus
5. okt 2009

zuzub,akurat pozeram,ze sa ti paci taky kociar ako mame my 😉

katka444
5. okt 2009

ja sa stale okukavam, ci to je tehu brusko alebo len pneumatika 😀 , tak neviem. ale rifle ma uz tlacia, ked sedim.

katka444
5. okt 2009

je tiez pomaly pozeram nejake kociky. ale fakt neviem ktory. ten co sa mi paci je dost drahy. evus a ty si s tvojim spokojna? hod nejaky linka okukam si ho. a i v snehu sa s nim dobre jazdilo?

zuzub
5. okt 2009

fakt evus máte taký kočík a si s ním spokojná? aké má kolieska?

evus
5. okt 2009

kati,ako kociar nie je zly,ja som s nim celkom spokojna,ale keby som si mala este raz vybrat,tak urcite len s jednou ruckou,zle sa to s tymi dvomi "soferuje" a tie kolieska su vazne male na zimu do snehu,aj ked je pekny,ale pozeraj po inom,su ine,lacnejsie a lepsie...kamoska bola teraz v polsku a kupila uzasny kociar JANE za 14-tisic,sice len hlboka a sportoca cast-vajicko tam nebolo,ale u nas by si za ten isty kocik dala 25-tisic a kupovala ho v obchode aj so zarukou

katka444
5. okt 2009

evus ved prave ten jane sa mi paci, ale stoji 23-tis. tu u nas. a kde to v polsku kupuju? to normalne v polskom obchode? ci na trhu?

maxii
5. okt 2009

caute kocky, som cely vikend nemala zapnuty net 😀 😀 uzivala som si krasne pocko

uz nech je buduci piatok a idem na sono 😅

dnes som inak po celkom dlhsom case troska grcala 😝 😝 a byva mi este po veceroch tazko...ale je to uz vela lepsie 😀

evus
5. okt 2009

kati,normalne v obchode a su to presne tie iste co predavaju aj tu,treba sa tam ist pozriet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre