Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
5. okt 2009

Zuzi no povedz jej, ved preco by si nemala, kebyze nahodou ti bude robit nejake zakroky...Moj zubar automaticky picha lokalku ked nieco riesi v puse....

evus
5. okt 2009

tinika,ale ved sportova cast sa nasadzuje na kostru kociara a tu si mozes odlozit kamkolvek,ta sa zmesti hocikam,a ten kociar co mame my,tak ked zlozis kostru,tak su to len golfofe palice a to sa ti zda,ze su toie vanicky malicke,su presne tak robene,aby to babo sa tam v pohode zmestilo do 6.mesiacov aj s fusakom a zabalene este aj do deky...ale vsak je jasne,ze ked sa ti paci zrovna ten,tak budes pozerat po takom,ja som to len pisala z vlastnej skusenosti

vavenka
autor
5. okt 2009

Tini no moja gyndoska je aj porodnicka, to znamena ze ma sluzby aj v nemocnici, takze mi moze dat peciatku kedykolvek....
A okrem toho kamoskin muz je traumatolog, takze kebyze naaaahodou sa nieco stane tak prinajhorsom vyzobrem stempel od neho...
Evus jak ide life? Mamina na plny uvazok 😉 Ste uz aj debatili ze kedy do prace by si nastupila a tak?

maxii
5. okt 2009

pekny vecer dievcata, tak mne sa asi vratili nevolnosti dnes som uz 2x objimala wc misu 😝 😝 😝 co to ma znamenat????

inak som musela k lekarke na vyplach, mam mykozu 😝 😝 no proste same mnamky, a ona mi enchce dat teraz cipky, tak mi robi len vyplachy boraxom zevraj stara babska metoda 😀 😀 😀

pipimiska
5. okt 2009

ahoj maxi 😉 ti nezavidim to grckanie,popravde si to ani neviem predstavit 😒
a preco ti nekce dat cipky?v druhom trimestri sa moze,ci nie?? 😉

vavenka
autor
5. okt 2009

Maxii ach mykoza, vraj kamoska tehuliek..
No ja mam tie cesty este furt chytene, a tiez mi dokyna nic na ne nechce dat....
No co tie nevolnosti? Juj snad nebudes jedna z tych, co im je spatne cele tehu.... Homeopatika si skusala?
Drzim palce nech je ti zajtra uz lepsie 😅 😅

zuzub
5. okt 2009

maxii teba tie nevolnosti nechcu nejak opustiť 😠 mne doki hovoril, že si mám preventivne robiť vyplachy Rosalginom, mám ho odskúšaný je fajn na tie všeliaké "pliagy"

tinika
5. okt 2009

vaven tak ty sa mas 🙂
maxi nezavidim ti teda

maxii
5. okt 2009

no baby dufam ze nebudem grcat az do porodu,a le ak hej, co uz, asi si si nepomozem 😖 😖

no na tu mykozu, nic mi nekazala len mam prist a ona mi to vyplachne tym boraxom...cipky mi zatial nechce dat predsa len som len na zaciatku druheho trimestra...ja som zase rada ze je aka opatrna 😅

musim asi menej sladkeho jest, lenze mne to najviac chuti 😝 😝

vavenka
autor
5. okt 2009

Maxii 😀 😀 ja dnes odrbavam chute na sladke nektarinkami, akurat co som si rano dala ku kave vianocku s maslom...
Juj moja no uz len vydrzat, presne ako si napisala, uz ako bude tak bude, vydrzime secko, no nie?
Inak aj ja mam taku opatrnu gyndosku, a tiez som rada, radsej tak ako keby mala drbat na vsetko.....

zuzub
5. okt 2009

ja zas na sladké nemám skoro vôbec chuť len občas a o si dám horalku tú zbožňujem 😀 včera som piekla aj kysnutý koláč so slivkami a tvarohom a zjedla som z neho jeden kúsok ostatné som zabalila manželovi a mamine som zaniesla

vavenka
autor
5. okt 2009

Ja nepeciem.... Ale mozno zacnem, ked uz nebudem musiet lezat 🙂 teda neviem ci mi to pojde, v kuchyni to u mna celkovo nie je bohvieco 🙂
Esteze existuju cukrarne 😀

maxii
5. okt 2009

no ja chut na sladke mam, dnes som si kupila kinder vajko 😀 hracku dam 4r.synovcovi, ale ten sa iste bude hned pytat ze kde je cokoladka, poviem mu ze babetko v brusku ju chcelo 😀 😀 😀

vavi mnam nektarinka - spravila si mi chut 😀 😀

evus
5. okt 2009

vaveeeeeeen,daj pokoj s robotou,si uzivam dovolenku,nie??? 😀 😀 😀 keby som teraz mala od Misiaka odist,tak ani za svet a chcem najprv zvladnut tu anglinu,takze skor ako o rok nad robotou nebudem premyslat a neviem ako by to prezil bez cici cez den,ked si este musi 2-3krat pocuckat.

zuzub,ze aka si ty kocka na tej fotke,hej-hou 😉 😀 😀 😀

zuzub
5. okt 2009

ani ja vavenka veľmi nepečiem to mm len ukvákal,že nech mu upečiem kysnutý koláč, no čo by som pre neho neurobila 🙂

vavenka
autor
5. okt 2009

Evus oukeeej, uz som tichoo 😀 😀 heeej, zasros este cicaaa? No pekne, mamin maznacik 😀 😀 No sak ja len tak podpichujem 😉 mne by tiez bolo luto od takeho maleho babatka odchadzat, a - este sa narobis, jaj jaj...
A ako ti ide speakovania? Bavi ta to?
Fakt, Zuzub ma ze novu foto, som si nevsimla, Evus dik za upzornenie 😅

Maxii takto tyrat 4rocne deti, ze kinderko bez cokolady 😀 😀 😀 😀

zuzub
5. okt 2009

evus dik 😀 to som si dala takú spomienkovú foto na Vieden, strašne tam bolo super ked sme boli 😅
maxii 😀 😀 😀
juuj ja sa tu napchávam chipsamy tak mi ide slané na chuť a určite mi z nich bude ťažko 😝 som ja ale trúbka 😀

tinika
5. okt 2009

zuzub to ja by som aj upiekla ale moj milovany na kolače velmi nie je, akurat som mu robila piskotovo-smotanovu tortu na narodky, včera sme ju dojedli hi

zuzub
5. okt 2009

a čo dobrá bola tortička? 😉

tinika
5. okt 2009

zuzub dobra dobra, aj mm si chvalil aj susede som dala, bo ked sme stahovali prisla s pivom a slaninkou tak na odplatu 😉

vavenka
autor
5. okt 2009

Tini od zajtra za 2 mesiace rodis 😀 😀
Zuzi daj si daj, a nebude ti tazko, neboj, ja by som si dala tiez, ale nemam doma nic slane ☹

zuzub
5. okt 2009

veru tini riadne sa ti to kráti 😅 vavenka dik za povzbudenie,ale už mám dosť 😀

tinika
5. okt 2009

vavenka dik za pripomenutie hihi este ze dnes uz dosla linka, resp. zajtra ju dovezu bo uz som stresovala hihi ze kedy dovybalujem a dam do laty byt 😉

vavenka
autor
5. okt 2009

Tini a aka linka? Popis - tvar, farba, .... 😉

zuzub
5. okt 2009

tini ty budeš asi zariadzovať a upratovať a neviem čo všetko asi až do pôrodu 😀 😀 😀

evus
5. okt 2009

vavenka,hej to je taka mamina cicka,ale neriesim,dokedy mu bude chutit,dovtedy nech si cicka,ale tak maximum do dvoch rokov,viac nie a spíkovanie celkom ide,som myslela ze to bude omnoho tazsie,ale zatial to zvladam

tinika,veru uz len dva mesiace,si to este uzi a vydrichmi sa,potom uz nebudes 😀

zuzub,no ja len tak,ze ta na tej fotke moc ani nevidno 😅 😀

tinika
5. okt 2009

vavenka taka rohova, buk jednoducha ale sa veeelmi na nu tesim, chyta ma nova vlna chuti varit, piect hihi len kto to vsetko poje hihi
zuzub no dufam ze aspon par dni pred porodom uz budem fry hihi
evus no snazim sa spinkat kolko sa da hihi

zuzub
6. okt 2009

ahojte, no vidno,že dnes nefungoval koník, teda aspoň mne nešiel 😀

maxii
6. okt 2009

ani mne nesiel 😉 aspon som pracovala 😀

ja som si dnes uvedomila ze buduci piatok som mala mat poradnu a musim odcestovat, tak som sa preobjednala uz na buduci stvrtok, aspon budem skorej vidiet mimi 😅 😅

inak dnes srotujem vsetko co mi pod ruku pride, chut do jedla ohromna 😉

zuzub
6. okt 2009

fííha maxii, takže tehu nevoľnosti prešli na tehu chúťky 😉 ja si varím kukuričku ani veľmi nemám chuť, ale niečo zjesť musím a už je taká najvýší čas ju zjesť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre