Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
6. okt 2009

teda utorok, nie stvrtok 😀

zuzi no presne, dnes si musim davat pozor na to aby som nezjedla piate cez deviate lebbo mi zas bude tazko... 😝 mnam kukurica 😀

katka444
6. okt 2009

cafte, dnes to tu nejako blblo

zuzub
6. okt 2009

ono to Kto vôôôôôôôôôôôbec nefungovalo 😖

tinika
6. okt 2009

ahojte prave nam doviezli linku hura

zuzub
6. okt 2009

tini, tak zase máš čo robiť 😉

vavenka
autor
6. okt 2009

Tini ty mas riadne aktivne tehotenstvo 🙂
Maxii a ako, uz mas brusko? Ja som dnes s horozu zistila, ze sa neoblecem uz ani do poslednych najvacsich rifli, ktore doma mam, takze som po Kosiciach dnes chodila s rozopnutym gombajznom 😀 😀

adenka
6. okt 2009

cafte baby....koncim so silami a hladam rezervy... dominika nespi vobec cez den...max 1 spanok okolo obeda 2-3 hodinky ale inak nic... a len plac...len na ruky a na dudku a aj to nepije len sa prisaje a o chvilu uz reve... kocik neznasa, reve v nom akoby ju z koze drali a to sme ju dnes doslova nechali vyrevat v kociku a ja som uz po 20 minutach kriku nevladala a vzala som ju na ruky... no aj tam mi uz place... ja nechapem, neviem a nevladzem...
dufam ze to je zas len nejake super prechodne obdobie a ze to dlho nepotrva, inak si uz manduku ani nedam dole a bude tam cely den a celu noc

vavenka
autor
6. okt 2009

Aden moje zlato, musis vydrzat.....
Mozno k lekarke zajst? Ja neviem fakt...
A s manzelom tiez tak zavyja? Zajtra mu nechaj malu na 2 hodky a chod s kamoskou na kafe....

tinika
6. okt 2009

hihi vavenka veru veru ale aspon sa nenudim a ide mi to rychlo
adenka, no fakt nezavidim ti, neviem poradit, ked uz ste vsetko vyskusali ja som zvedava ako my zvladneme a koliky ake budu

tinika
7. okt 2009

pekne uprsane rano

katka444
7. okt 2009

ahojte, u nas uz svieti slniecko 🙂

zuzub
7. okt 2009

ahojte 🙂 ja som sa dnes zobudila až o 9:30, som trpela nespavosťou,zobudila som sa o 4hod a nie a nie spať už som myslela, že normálne idem niečo robiť, potom som zaspala ani neviem kedy

maxii
7. okt 2009

caute,

vavenka moje brusko je este take mini ze obleciem skoro kazde gate, ale aj ja chodim s rozopnutym gombikom 😀 😀

zuzi no tak si to dospala 😉

maxii
7. okt 2009

jeeej mne uz oddnes svieti 15tt 😉 😉

katka444
7. okt 2009

maxi super. aj ja uz mam 14tt 😵 tak sa vytesujem. dufam ze uz ziadne problemy necihaju.

ja tiez nosim uz le 2 rifli, co som predtym musela s opaskom. a teraz som v skrini vykutala este jedny mencestraky co boli odlozene medzi zimnymi vecami, tak i tie zatial mozem nosit. ale tiez ked sedim tak uz zavse rozopnem gombicku. hlavne po obede 😀 .

asi budem musiet pomaly zajst kupit nejake nohavice, ale asi take na gombicky, co sa budu postupne posuvat ako bude brusko rast. lebo tie tehu rifle, co mam doma mi budu az ked uz budem s riadnym kotlom chodit. 😀 🙂

maxii
7. okt 2009

kati ale nam to leti co? 😉 😉

ja by som si tiez uz chcela tehu gate kupit, lenze ja som nikde inde ako na bruchu neni vacsia, a tym padom take male tehu nohavice asi nezozeniem, tak nosim moje s rozopnutymi gombikmi, co uz 😀 😅

okrem toho, aspon usetrim, lebo ta rekonstrukcia vsetky prachy zerie, ach jaj 😕 😕 😕

mna uz zopar dni pobolieva akoby pri vajecnickoch, ale docitala som sa ze to sa asi natahuju tie upony maternice...mate to niektora??

katka444
7. okt 2009

maxi ja som dnes rano citila okolo vajecnikov ako taku mrchovsku bolest. mozno je to ono. tiez som myslela, ze to coje?

tiez som nepribrala nikde inde len do bruska. no vyrazim do obchodou a uvidim co mi ponuknu. ale teraz v tehu ani nemam moc chut chodit po nakupoch. uz sa mi nechce ani do potravin. a predtym som tak rada nakupovala. to bude asi tym, ze mi byva spatne a tazko. 😒

zuzub
7. okt 2009

mna maxii nič nepobolieva, ani nepichá až sa tomu niekedy čudujem či to nie je divné 😕

katka444
7. okt 2009

zuzub ani mna nikdy nic nebolelo. takze je to ok. a to dnes rano bolo len cvilocku. teraz uz necitim nic.

tinika
7. okt 2009

waw katka ty uz 14tt?????? Ty kokso to fakt leti sak o chvilu rodite hihi
no tak ja uz mam dačo upratane, postudovane a som napapana poobede sa chystam k mamine do prace na navstevu

zuzub
7. okt 2009

ja idem teraz cez poobednú vychádzku ku kamoške na kozmetiku a sa aj prejdem po meste je tak nádherne 😵

tinika
7. okt 2009

Jooj aj mne by trebalo kozmetiku a aj ostrihat by sa zislo, ale si to nechavam na krstiny hihi aby som aspon v dačom bola kočka, len netusim ako to urobim, ked uz bude maly, asi mm bude kočikovat hihi

inac uz par dni mi Paťko take rany dava pri pupku včera ma aj pychať začalo huuu a to este dva mesiace, som zvedava ake to bude v 9 mesiaci hihi joooj ale inac je to super pocit, mate sa na čo tesit

vavenka
autor
7. okt 2009

Caute,
ja som dnes mala navsetvu - dosla kamoska so 4 mesacnou Ellou, aj mi doniesla 2 tehu gate, takze aspon jedny rifle mam 😀 😀 juuj mala bola zlata 🙂
A zajtra mam kontrolu, uz ma zaaciana chytat panika, ci bude secko ok....

pipimiska
7. okt 2009

ahojte 🙂
vavenka,ty beries ascorutin?ak ano kolko krat denne?
pise ze sa nesmie,ale gynekolog povedal ze sa to bezne dava..

vavenka
autor
7. okt 2009

Pipi bravala som, ale uz co nekrvacam tak neberiem....
Ano pise sa v letaku ze sa nesmie, ale pokojne si ho mozes dat, to je v podstate vitamin C 😉 ked si hospitalizovana v nemocke v rannom stadiu tehotenstva s podozrenim na spontanny potrat, laduju do teba duphaston a ascorutin...
Ja som ho brala 2x denne......

pipimiska
7. okt 2009

vavi,ano v nemocnici som ho brala dva krat denne asi tri dni,potom mi ho vysadili...
a teraz ho musim brat,lebo zase krvacala cievka a hematom je este vecsi ako pred tym..kazal mi az 3 krat denne a nepovedal ako dlho 😒

vavenka
autor
7. okt 2009

Pipi ascorutin je na spevnenie ciev, spokojne ho mozes brat....

pipimiska
7. okt 2009

ok pocuvnem ta 😉 a ty ako,uz sa ti zlepsili tie mocove cesty?
a preco si chces za vysetrenie moca platit?tebe ho neurobi tvoja doktorka?

vavenka
autor
7. okt 2009

Pipi nie nic sa nelepsi...
No ked to nespravi lekarka smozrejme - ja nie som typ cloveka co bude lekarovi hovorit co ma a co nema robit...Ked mi ten moc neda vysetrit ona sama od seba, tak si ho pojdem dat vysetrit na vlastnu ziadost 😉

pipimiska
7. okt 2009

vavi,ja som zase taka,ze ked sama neurobi,tak si to nadirigujem sama,predsa nebudem niekde platit za vysetrenie,ked ona ho ma urobit na tvoje poziadanie...
aj moj gyndos povedal,ze v tehotenstve je to samozrejmost,ze jasne ze ked mam podozrenie,ze sa musi vysetrit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre