Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. okt 2009

maxi ti poslem 10 zo seba, aj 20 ak chces tolko som pribrala za par rokov čo uz nesportujem takze som celkom rada ze počas tehu lne 5 kg zatial mam lebo aj tak budem gulata po porode

zuzub
7. okt 2009

maxii tak to si asi jedna z mála čo si želá v tehu priberať 😀 ale ja mám takú kámošku čo chcela tiež pribrať ked bola tehu lebo bola taká "vyžla" aj pribrala ale nie veľa len čo ked už aj zase schudla 😖

tinika
7. okt 2009

svagrina tiez mala niečo do 50 a uz v 6 mesiaci plakala ze bude na salatoch aby nepribrala tava jedna a pritom len do brucha pribrala a uz je ako doska a maly ma len mesiac

vavenka
autor
7. okt 2009

AAA mne je to jedno, vahu budem riesit az po porode 🙂
Ale Maxii si fakt jedna z mala, aj s Janulou.k si mozte ruky podat, ta sa stazovala ze si nema kam pichat fraxik, ze ma na bruchu len kozku a nevie si chytit faldu 😀 😀 😀 - jaaa s tym problem absolutne nemam 😢

maxii
7. okt 2009

zuzi sak prave, ja som taka palica a chcem aby mi aspon 5 kg zostalo 😀

tini 5 beriem, ale 20 zase nie 😀 😀

tinika
7. okt 2009

no tak este niekomu ponuknem 15 hihi
inac mm dnes rekordne kratko trucoval, sa uz bol pytat kde ma navrtat držiak na susiak aby som dotiahla hihi tak sa tesim

vavenka
autor
7. okt 2009

Tini tak super ze ste zas ok 😉

tinika
7. okt 2009

vaven ze? no dufam ze zase na dlho bude klud hihi

tinika
7. okt 2009

som si myslela ze nemam tehotenske nalady ale fakt poslednu dobu je toho dost tak som nervozna a akosi vybehnem aj ked nemusim ale sak nech aj on trocha pochopi ne?

evus
7. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeee

ja akurat kukam modre z neba,aj slzu treba obcas vyronit 😉

susede sa dnes malo narodit vnucatko,dievcatko,aj sa narodilo,ale zilo len hodinku ☹ ,zlyhali vraj plucka...som stretavala tujej nevestu s bruskom,ziarila stastim,bola krasna ako tehulka,strasne sa na malinku tesila a teraz toto,joj aky je ten osud zly ☹

tinika
7. okt 2009

evus ja som si uz poplakala dnes takze to som prepla, kukam panelak a uz sa mi tisnu do oci dalsie len ked to čitam

vavenka
autor
7. okt 2009

Evi caau 🙂
Tak to s tou susedkou je strasne ☹

tinika
7. okt 2009

evi a čo jej niekto vysnival?

evus
7. okt 2009

tinika,hore hlavu,taketo veci sa estavaju kazdy den a uz vobec nie kazdej buducej mamine,asi to tak malo byt...no a mne prisiel mangel z prace a je po modrom z neba 😀 ,on tuto relaciu nemusi 😝

tinika
7. okt 2009

evus ani moj mm take relacie nemusi a bud rada aspon nebudes plakat a budes si uzivat spoločnost mangelika hihi

evus
7. okt 2009

vavus ahoooj,no to teda je...vlastne neviem ci je horsie potratit do tretieho mesiaca,alebo prist takto o babo,ale obe veci su strasne a najhorsie na tom je psychika ☹

tinika...neviem 😀

vavenka
autor
7. okt 2009

Evus no podla mna jednoznacne horsie takto ked uz sa narodi, alebo v neskorsom stadiu tehotenstva, to musi byt hrozne, pochovat babo, ktore si ani nestihla spoznat..... Brrr.... Podme na inu temu radsej 😨
Ja modre z neba tiez nepozeram, nemam to rada... Takze panelak to isti 🙂

evus
7. okt 2009

baby a kukali ste ten novy serial Keby bolo keby???co nan hovorite?

vavenka
autor
7. okt 2009

mne sa to celkom pacilo, len dost zhurta to na mna bolo, vela sa toho zomlelo hned naraz....

tinika
7. okt 2009

eevus si cez slzy nepostrehla hihi no ja tiez neviem čo je horsie, ale momentalne mam pocit ze horsie je to druhe lebo uz citis pohyby, uz viac citis ze v tebe niečo rastie ale nechcem hovorit ze je to horsie, kazdy potrat je hrozny nechcela by som to zazit a obdivujem vsetky kocky ze sa s tym naučili zit, lebo určite na to ziadna nezabudne a duplom ich obdivujem pri dalsom tehu, pretoze musia mat minimalne dvojnasobne obavy

evus
7. okt 2009

vaven ale to asi len prvy diel bol taky,ale inak vyzera to byt super serial,konecne nieco poriadne

vavenka
autor
7. okt 2009

Evus hej vyzera ze je relativne kvalitne natoceny - ale zas "bratislavsky styl" serialu - nic v zlom dievky z hlavneho mesta, ale ten zivot mi pride na mile vzdialeny od toho nasho na vychode 🙂 myslim tym tento serial, panelak, a vsetky tym podobne...
Sa mi pacila veta ze - sak ja musim robit taxikarku, lebo ty domov prinesies ledva 2500 eur 😀 😀 😀 ja zarobit tolke peniaze, tak sa od stastia pototo 😀

tinika
7. okt 2009

ja som chcela kukat ale nahraval sa mi panelak a prvy krok a magio je tkae nedobre ze potom uz nemozem nic kukat len nahravky

katka444
8. okt 2009

ahpjte,

vavenka drzim na dnes palceky a nebojkaj, urcite je vsetko v poriadku. a hned nam daj vediet. nieze pojdes zase k ivane 😀 😀 😀

vavenka
autor
8. okt 2009

Kati 😀 😀 😀
Neboj, dnes pojdem rovno od lekarky domod 😉

zuzub
8. okt 2009

ahojte, vave držím ti palce 😉 , ja idem k tej zubárke, tak zatiaľ pekný dník 🙂

vavenka
autor
8. okt 2009

Zuzi tak drzim palec, nech nemas ziaden kaz 😀

katka444
8. okt 2009

no vavenka, zase sa budes tarat v nejakom domode 😠 😀

zuzub, tak nech je to bez kazov 🙂
a to kaze gyndos ist na prehliadku k zubarovi? viem ze treba ist, ale kedy?

tinika
8. okt 2009

ahojte, uz 3x pisem a furt ma vyhodi

tinika
8. okt 2009

no hura ,asi stale musim napisat skaredy prispevok 😀
vaven držim palce
zuzub nech nemas kazy, ja som mala len jeden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre