Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. okt 2009

zuzb ja periem takze ma to čaka v najblizsich dnoch
chcela som hodit foto bruska a zistila som ze akosi zmizli z fotaku, idem este kuk do mobilu, hoci tam to nebude az take kvalitne

tinika
8. okt 2009

Kati nasla som ale len take zdeformovane hihi musim mm povedat nech ma dnes sfoti a hodim taku krajsiu

tinika
8. okt 2009

Prave mi mm pisal ze nech ho čaka horuci čaj doma, ma choreho kolegu a uz dačo aj na neho lezie 😠 😠 taku dostanu ked ma nakazia, ja uz neceeeem uz bolo dost počas tehu

vavenka
autor
8. okt 2009

Ozaj, a uz mam tehu knizkuuu 🙂
A prave som zozrala tvarohovu kocku 😉

tinika
8. okt 2009

vaven gratulujem

vavenka
autor
8. okt 2009

Tini k tej knizke ci k tomu ze som pazrava? 😀 😀

tinika
8. okt 2009

vaven 😀 😀 vyber si ale bolo to k tej knizke som ti chcela popriak ku kolaču bru chut ale kedze si ho uz "zozrala" tak som nestihla 😝

petulig
8. okt 2009

ahojtee, len nakukam co nove. tini za chvilku mas babiku pri sebe. ja nic nestiham, papame kazdu chvilku, doma bordel ako v tanku ale radsej ideme na prechadzku ako upratovat. Permanentne nevyspata, ale to sme predsa chceli ci ? 😀

tinika
8. okt 2009

petuli veru veru uvolnim miesto dalsej snazilke 😉

vavenka
autor
8. okt 2009

Petulig caau moja, no este vydrz par tyzdnov a bude to lepsie, hlavne je ze ste obe zdrave 😀 😀

tinika
8. okt 2009

petulig tesim sa na to aj ja ze bude zo mna troska a to este aj danove budem robit do marca no som zvedava ako to zvladneme

vavenka
autor
8. okt 2009

Jeeej Tini ma novu foto 🙂
Pekne brusko 😉

maxii
8. okt 2009

vavi blahozelam k supis vysledkom 😉 😉

ja som uz strasne nedockava na moje sono v utorok... 😕

tinika
8. okt 2009

vave dakovam, ale to len take narychlo, večer mm popytam nech ma sfoti a dam krajsiu

evus
8. okt 2009

vavenka,supeeeeeeeeeer,som na teba myslela,tak nech to takto krasne ide aj dalej 🙂

tinika,pomalicky sa kotulkat budes,co? 😀 😉 ...krasne brusendo

vavenka
autor
8. okt 2009

Jaaaj dakujem zeny, som sa pytala doktorky jak som tam lezala, ci aj ona pocula ten kamen co mi spadol z hrude 😀 Takto daleko som este nebola 😅

evus
8. okt 2009

vavenka,vsak akurat rozmyslam,ze ked si bola tehtona bola si niekedy uz v 10tt,to je supeeeeer

vavenka
autor
8. okt 2009

Evus jak inglis?
Co krpci? Ozaj, mangel este na letisku furt? Kriza ich tam nepostihla?

tinika
8. okt 2009

evus ahoj, no zatial som este celkom pohybliva, len ked sa treba zohnut tak uz je to problem ale chodza dost rychla stale v pohode uz ma zase preslo obdobie bolenia panvy, takze sa aj otočit viem v noci aj vstat v pohode 🙂

tinika
8. okt 2009

a dakujem za pochvalu balonika hihi maly kope riadne, uz občas riadnu šupu hodi

tinika
8. okt 2009

vavenka nadherna fazulka

slniecko4
8. okt 2009

ahojte babenky.. 🙂
vavenka,v 12tom tt sa robí ten NT screening na tie vývojové vady,ja som tiež bola v špeci pracovisku u Dr. Dankovčíka v Košiciach. A v 16tt sú klasické tripple testy z krvi u svojej gyndošky..
tini,pekné brušino.. 😀

vavenka
autor
8. okt 2009

Slni ahoooj 🙂
No ja sa nejdem hadat, ale dnes mi to moja gynekologicka vysvetlovala, ze vysledky z 12tt a 16tt sa budu posudzovat spolu-a gyndoska mi vravela ze v 16tt si uz babo pomeria sama. Toto som nasla:

V súčasnosti prevláda tendencia zisťovať patologický vývoj plodu na konci I. resp. začiatku II. trimestra pomocou kombinácie:

ultrazvukového screeningu - šijové prejasnenie (NT -Nuchal Translucency) a prítomnost nosnej kosti - NB;
biochemického screeningu - triple test (MSAFP, uE3 a HCG).
V tejto kombinácii je screening schopný detekovať 95 % plodov s Downovým syndrómom, zachytí aj plody s inými chromozomálnymi odchýlkami, s ťažkými chybami srdca a veľkých ciev, skeletárnymi dyspláziami a genetickými syndrómami. Falošná pozitivita pri tejto kombinácii je udávaná medzi 1-2 % plodov.

Ale mas pravdu, jeden je "NT" , druhy "triple", ale oba testy sa posudzuju sucasne v kombinacii, ak som to ja spravne pochopila....

tinika
8. okt 2009

vaven v 12tt mi tiez robili utz a v 16tt brali krv a vysledky im trebalo k NT ultrazvuku v 20tt

tinika
8. okt 2009

slni dakovam a ty kde mas brusino???? ha?

katka444
9. okt 2009

dobre ranko babenky. mne sa chce tak strasne spaaaat

tini riadne brusko uz mas

vavenka, fazulka uz riadne narastla 🙂

vcera som si kupila tehu gate-mencestraky. uz ich mozem nosit aj teraz. tak sa vytesujem. potom sfotim.

vavenka
autor
9. okt 2009

Caute 🙂

aj mne sa chce spaaat.... som myslela ze ani nevstanem, ale premohla som sa a odniesla k lekarke vzorku mocu - exkluzivnu 😀

tinika
9. okt 2009

bre ranko, rano sam i uz nechcelo spat a nakoniec som drichmala do 9 hihi a inac baby skoro ma včera porazilo, sme postavili jednu skrinku - potravinovu a zistili ze je sirsia ako sme chceli, dnes ide mm do obchdou ze akoze čo lebo aj prac. dosku mame dobre odmeranu takze určite oni zle vyrobili tak super, dalsie tyzdne čakat na novu, a som zvedava čo s tou, keby daju zlavu tak si ju nechame, uz mame aj miesto pre nu ale sila fakt a to este len prvu sme poskladali. mali sme od nich aj obyvku a ta bola v pohode tak ja uz nechapem

tinika
9. okt 2009

no nic idem pomaly do mesta poobede sa tu kuknem

katka444
9. okt 2009

prave som kukala do tejto temy, kvoli tomu NT screeningu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a pisu tam o tej NT hodnote. tak som kukla do mojej tehu knizky a mam tam na tom vytlacenom listku zo sona ze NT 1,39 mm. tak mozno mi to ozaj robil moj gyndos 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre