Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
10. okt 2009

tak snad nejaka maminka poradi hihi ale inač je mi fajn maly mi robi vselijake tvary bruška, prave sme mali mexicku vlnu 😀 😀 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

tinika ja som to tiez tak mala pri konci, takze podla mna je to od toho 32tt normalne

evitkamalicka
10. okt 2009

ak nemas pri tom vysoky tlak tak je to ok

tinika
10. okt 2009

no tlak som vzdy mala skor nizky a čo chodim na poradnu je v poriadku takze ok a dik

evitkamalicka
10. okt 2009

tak potom je to ok

tinika
10. okt 2009

🙂

vavenka
autor
10. okt 2009

Evit ako? Sexujete poriadne? Uz ked chces surodenca pre Adamka 😉 dufam ze konik neni na ukor mangela 😉
Co ste dnes fajne varili? Ja som sa nepretrhla, spagety to istili 😀 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

vavenka cosi neni na jeho ukor, on je na svojom PC a ja tiez na svojom notebooku a o hodinku ide na jazdu, tak budem sama...inac snazime o 106 😅 ....varila som pecene masko, kapusticku a zemiacky aby bolo aj na zajtra

tinika
10. okt 2009

Vave ja som sa tiez dnes nepretrhla, som robila paradajkovu polievku s bazalkoua rybie prsty a krabie tyčinky so zemiakmi

evitkamalicka
10. okt 2009

boze ja som dnes strasne leniva

tinika
10. okt 2009

evi nie si sama, take počasie ze len zyvam

vavenka
autor
10. okt 2009

Hej ja som tiez ledva veci z pracky vyvesila a to bol moj celodenny vykon 😀

tinika
10. okt 2009

ja som umyla a pozametala schodiska a varila obed, inač som ani prstom nehla jooj a riady som umyla

evitkamalicka
10. okt 2009

ja som len varila inac nic 😅

mum_to_be
10. okt 2009

ahojte, tinika - fajne brusko! podla mna ti to velmi svedci!
vavenka, ved sa mas setrit, tak je to ok. caute!!!!

tinika
10. okt 2009

mum dakujem hihi ja sa tiez citim super len na tvari sa mi zda ze som oskaredela, ale to je fuk

tinika
10. okt 2009

inac sranda, ani sa mi nezda ze mam az take brusko velke, ako na fotke vyzera, hihi

tinika
10. okt 2009

muk prosim ta, čo si obliekala v decembri malej ked ste isli z porodnice? z toho mam dilemu normalne hihi

ingulik
11. okt 2009

ajojte baby....co robite v tom strasnom pocasi dnes? mne sa nechce nic ☹

evitkamalicka
11. okt 2009

u nas uz svieti slniecko

vavenka
autor
11. okt 2009

Caute,
u nas uz doprsalo, ale aj tak je este tak hnusne.... Sme spali do 10:30! 🙂

tinika
11. okt 2009

U nas lialo celu noc, cely večer a aj teraz prsi a boli sme na nakup, prave sme dopapali a ideme okupat hafana a ostrihat

tinika
11. okt 2009

my sme spali do 9,30 hihi

majulienka32
11. okt 2009

tini my ked sme isli z porodnice, tak to bolo vo februari a vonku snezilo a bolo zima, teda podobne pocasie ake moze v decembri. malemu som dala dupacky s dlhym rukavom, pancusky tenky svetrik a na vrch taky teplucky zimny komplet. cize nohavice a bundicka a potom do fusaku..a sli sme domov 🙂 pravdaze autom. 😀

tinika
11. okt 2009

tak ja sa len bojim toho, ze nekupim dobru velkost a mu bude vsetko velke ked pojdeme z nemocnice, ale radsej velke ako male nie? mam take pletene dupaky a svetrik a aj kamoska mi pozičala taky overal, ale ten asi bars velky pre drobca bude

tinika
11. okt 2009

tak ma stipe a svrbi brucho uz par dni, čakam dalsie strie 😠 uz aj okolo pupka, tak citim najvačši tlak ked sa maly hybe

slniecko4
11. okt 2009

čaute babenky,pekný upršaný víkend.. 🙂 ja bola včera v škole, poobede na svadbe v Hiltone.. 🙂
hodila som svoje brušeno do albumu,mne sa zdá obrovské,ale keď som včera niekomu rekla,že som 33tt,tak nechápali.. 😀
tini,aj mňa svrbí okolo pupka,ale striu nemám ani jednu,chvalabohu.. 😉 poškrabkám a je to.. 😅

slniecko4
11. okt 2009

a dnes sme celý deň prespali,akurát som predchvíľou spravila papať a zas sme pred telkou,vyhrievame sa pri kozube v taký krásny upršaný deň.. 🙂

tinika
11. okt 2009

slni ahoj ja tiez na fotke brusisko a v reale sa mi ani nezda take velke hihi jak ti zavidim ze nemas strie 😒

tinika
11. okt 2009

krasne brušinko, moje je take divne ked nemam oblečko, ja ked kukam fotky ta vsetky take pekne pevne a moje ... ale neriesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre