Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
11. okt 2009

neviem,ja nejak ani extra nekrémujem každý deň,niekedy každý druhý,niekedy každý tretí,tak chvalabohu,že sa nenarobili.. 🙂 ale ani moja mama nemala,ani sestra.. náhodou,máš pekné bruško,také typické na chlapčeka.. 😉

tinika
11. okt 2009

tak to mas asi stastie, ja som tiez občas zabudla ale jedno obdobie som poctivo rano večer natierala a aj tak nepomohlo hihi a dakujem za pochvalu bruska, ono je trocha ine asi aj preto, ze som ho nikdy nemala ploche, takze slaninka robi svoje 😀 😀 😀

slniecko4
11. okt 2009

to nevadí,hlavne že sa tam Paťkovi páči.. 🙂 A slaninka pri behaní okolo bábätka zmizne,neboj.. 😀

vavenka
autor
11. okt 2009

Juj Slni pekny bruch, ja mam teraz take ako ty v 20tt 😀 😀 u mna tiez slaninka robi svoje.....
A posledne tyzdne aj to, ze nechodim na velku, takze som zduta riadne 😒
Tini nezufaj, presne ako slni napisala, hlavne ze sa drobcovi paci, nic ine nie je dolezitejsie....
Joj som robila len rychlovku kuraci streoganov a presolila som ho 😠 nejak uz aj varit zabudam z toho nic nerobenia 😀 😀

slniecko4
11. okt 2009

vave,hoď svoje brušino.. 🙂 ti to tiež rýchlo beží,už 10tt,čochvíľa máš prvý trimester za sebou.. 🙂

vavenka
autor
11. okt 2009

Slni no nemam odfotene, ale v najblizsej dobe uz odfotim 🙂 - ako som vravela je skoro take iste ako tvoje v 20tt 😉

tinika
11. okt 2009

Slni noo neviem či zmizne, bo to uz stara dlhoročna slanina hihi tak sa dame prekvapit ale hlavne ze maly je zdravučky a sa mu tam pači 😉

vavenka
autor
12. okt 2009

Caute babule,

plany na tento den?

Ja mam zubara o 10:30. Je to jeden vazny fesak, mam rada navstevy u zubara 😀 aj ked asi mi toho vela nespravi, kedze bez injekcie ja si do zuba vrtat nedam 🙂 ale tak aspon bude preventivka a budem mat kludne svedomie....

tinika
12. okt 2009

ahoj kocka? no idem do lidlu kupit si taku malu stoličku, maju za 3 Eura a treba mi bo som malicka ta nedotiahnem do chladničky na najvyssiu policu ani do linky 😀 😀 potom dajaky obedik - hlivovu polievocku, bracho doniesol hubky a poobede do mesta niečo pokupit, nocnu koselu do porodnice, vlozky a tak a ty zabavny den hej? 😀 😔

zuzub
12. okt 2009

ahojte 🙂 dnes je teda vonku riadny hnus počasie 😝 ja dnes budem vegetiť doma, mm zas na služobke takže opäť sama ☹

tinika
12. okt 2009

zuzub tak prijemne lenosenie, ja idem von aj ked je skaredo, lebo mne uz doma občas sibe 🙂

zuzub
12. okt 2009

my sme celý víkned behali kade tade

katka444
12. okt 2009

ahojte, mne bolo cely vikend ble 😝. ci som daco jedla ci nie aj tak mi bolo zle. vsetko jedlo som citila niekde medzi zaludkom a krkom. ale negrckala som az dnes rana ma ponatahovalo. mam pocit, ze ked je taketo hnusne pocasie, tak aj ja s citim hnusne.
taak sa mi nechcelo do prace. najradsej by som vylihovala v posteli.

evitkamalicka
12. okt 2009

ahoj kocky...pocasie super pod perinku a na lenosenie, to ja mozem

zuzub
12. okt 2009

kati teba tie tehu nevľnosti nejak stále neopúšťajú, ved už si 14tt, už by aj mohli 😅

katka444
12. okt 2009

no ved som sa tesila, ze uz to prejde a dako nic.

zuzub
12. okt 2009

kati aspon vieš že je všetko ok 😉 mne už je veľmi málo blbo skro vôbec, prsia už tiež len občas bolia, ja už si pripadám akoby som ani nebola tehotná,no akokoľvek v stredu budem múdrejšia....

maxii
12. okt 2009

caute kocky,

kati stale zle?? 😒 😒
u mna uz lepsie, co sa nevolnosti tyka, len k veceru tazoba na zaludku...

ale co ma troska trapi je pobolievanie podbruska a pichanie kade tade po brusku, snadje to len roztahovanie maternice, ale uz sa neviem dockat zajtrajsej poradne....dufam ze vsetko bude OK 😕 😕 😕

katka444
12. okt 2009

juj babenky, tak vy mate tento tyzden poradne 🙂 drzim palce

ja az 5.11. ☹

tinika
12. okt 2009

ahojte
kati mne tak bolo v 4 mesiaci, nevracala som ale nebolo mi dobre, ale preslo to tak dufam ze aj tebe to prejde a neboj, ved 5,11 je tu o chvilu hihi

tinika
13. okt 2009

bre ranko ta to az na 3 strane som vas hladat musela?

katka444
13. okt 2009

ahojte, ja som mala zase tazke rano. som sa napapala a potom to slo vsetko von. kedy to uz prejdeeeeeee 😠

tinika
13. okt 2009

uff katka mas to ty tazke, nezavidim ti, ja mam posledne dni take stavy ze som stale hladna a je mi zle od hladu, ale fakt stale, ja jem minimalne 7x denne a večer občas uz idem spat a zase som hladna, rano vstavam s hladom strasne

tinika
13. okt 2009

ale zatial si držim 6 kg navyse

maxii
13. okt 2009

dobre ranko kati co to??? 😕 😕 😕

ja mam o 11 poradnu....mne je inak vzdy vecer tazko, uz nevraciam,a le je mi tazko...

katka444
13. okt 2009

tini to iste mam aj ja. som stale hladna, ale vobec nemam chut na ziadne jedlo. a ked si na jedlo len spomeniem tak ma napína. aj ked som hladna a nedam rychlo nieco do zaludka, tak ma napina. iba ked ho mam zaplneny, tak je vsetko ok.

tinika
13. okt 2009

jo ani ja nemam chut, a hlavne rano, nemam chut na ranajky, večer je to lepsie, len furt vymyslam čo by som si dala a tiez na začiatku ked som aspon dačo nezjedla bolo mi zle, takze som vzdy nosila v kabelke keks alebo čokoladu aspon - rychla pomoc 🙂

zuzub
13. okt 2009

ahojte, dnes som od 4hod nespala, pozerala som Tv, ale teda čo sa robilo vonku tak to bola riadna fujavica 😝 našťastie som ešte okolo 6.30 zaspala 😅

tinika
13. okt 2009

zuzub hihi aj ja som mala stavy ze som nemohla spat, teraz mam take ze v noci idem aj 6 krat na wcko a rano tak od tej 7-8,30 sa mi spi najsamlepsie hihi

zuzub
13. okt 2009

ja som ešte tiež neraňajkovala nemám nejak chuť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre