• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vaven rychlo sa na take zvyka čo? ja tiez občas sice mukarim ale super vstavat kedy sa mi chce a lenosit, len aby sme nezleniveli a potom nebudeme stihat s drobcami hihi
14. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no myslim ze nebudeme mat na vyber, ked uz budu krpci na svete, takze toho sa nebojim :slight_smile:
14. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj babenky aja by som si tiez rada schrupla :frowning2:
tini a ty uz mas matersku, nie?
14. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati az od 26.10. by som mala mat, este som PN no viem si predstavit tvoju chut, ale potesim ta som doma, a nemozem si schrupnut, musim doučtovat dph :wink:
14. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati a ty si nerozmyslala o PN?
14. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ty stala pracujuca sila :grinning:

vave, no PN by bodla na oddych. ale potom ta vyplata :confounded: a peniazky sa este zidu. a pokial to zvladam a nemam nejaky problem, tak sa budem snazit chodit do roboty. ale ak budem zase nejaka prechorena, tak sa dam vypisat aspon na 1-2 tyzdne.
14. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati to je udel nas ekonomov hihi ale si neviem predstavit toto danove, ked sa budem učit byt aj mamou :slight_smile:
14. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak mamina ti pomoze, nie?

ja to mam tiez dobre vyratane, hihi. moja mama ide od jula na dochodok. takze budem mat opatrovatelku k dispozicii na 24 hod. :slight_smile:
14. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a svokra je stale poruke. ale radsej budem vyuzivat vlastnu mamu.
14. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mamina pracuje, tak ako aj svokra, takze to asi tazko, bude musiet manzel, pride z prace, pomoze okupat maleho a uspavat a ja budem rpacovat
14. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a svokra chce ist do predčasneho ale to tak o dva rocky, aby sme so svagrinou mohli ist skor do prace, ale pre mna to je neaktualne, sak ja budem pracovat aj teraz a ona aj tak by dvoch chalanov nezvladla ako ju poznam a vozit maleho kazdy den mimo mesto, to sa mi nevyplati, to radsej ho dam na poldna do skolky
14. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dze tota Zuzub? :grinning:
Uz ju vidim jak jej spadol kamen - balvan zo srdca, a teraz dakde pobehuje a robi si radost nakupovanim :grinning:
14. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon vidis ako sme teba nedockavo očakavali
14. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no sak ja viem, ale to potom dojde taka euforia, ze clovek zabuda na secko a ma chut oslavovat :slight_smile:
Len dufam ze u Zuzub je to ten isty pripad :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,ja došla teraz zo školy,neskutočne hnusne je vonku,brrrr... :unamused:
Zuzub išla až poobede k lekárovi? :confused:
14. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni vitaj, hek Zuzub mala tusim na 13:00 dohodnute rande.... A mozno sla k mamke, zvykne takto ked nema muza doma....
14. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už by mohla prísť,nech sa vytešujeme aj my z dobrých správ.. :slight_smile:
vave,ty kedy k lekárovi na poradňu?
tini,čo,chrípka na teba lezie?
14. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni 27.10 mam NT screening a 5.11 poradnu....
14. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,tak držím pršteky na NT screening a vezmi aj vavucha,ja som mala tiež manžela so sebou a len pozeral na toho nášho drobca.. :grinning: lebo pri tých meraniach nám prepínal aj na 3D,tak sme ju pozorovali. :slight_smile: my už s tinikou taký čas na materskú nastupujeme.. :sweat_smile:
14. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slni, no dačo take, ale snazim sa proti tomu bojovat pevnou volou, nedovolim jeeej potvore
14. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zistila som dnes hroznu vec, mam dve vetrovky, dva kabaty a ani jeden nezapnem, čo ja budem nosit????? :grinning: :sweat_smile:
14. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini zbehni do sekaca, ja som v KE minule do jedneho vbehla, a super kusky mali na zimu za par eur....
Mne ale asi na zimu vystacia vetrovky co mam.....
14. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni hej rozmyslam ze sa ho opytam ci by nesiel, ale 27. je utorok a vtedy mavaju velke porady...
No ved este bude kedy :wink:
14. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav dik za tip este svagrina ma taky volny kabat ta mozno s nou vymenim
14. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: babenky, taká som šťastná, že by som vás všetkých vyobímala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všecko v poriadku, krásne sme narástli, juuuuuuuuuuj jaká som len šťastná :grinning:
14. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,už ten mesiac aj v rozopnutej vetrovke pochodíme.. :grinning: ja všade autom chodím,tak len nastúpim a vystúpim,nestíham tú zimu nejak pocítiť.. :grinning: a doma super pri kozube.. :grinning:
14. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbbbbbbb
No daj podrobonosti, co ako naco preco :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, ty ma už jak poznáš :grinning: hej, hej bola som u maminy lebo som bola taká premoknutá že až, keby ste vedeli ako u nás sneží a už sa aj ten sneh drží :fearful:
14. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sevas zuzub tesim sa velmi s tebou aj u nas cely den snezi dazd hihi so snehom
14. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok