• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahoj maxi :slight_smile:
juj tak ti je super. aj ja by som brala nejake volno. ale uz sa tesim na vikend.
a ty nam nesfotis brusino?
hej aj ja som minule citala, ze koncom 4 mesiaca uz mozu byt citit pohyby a prvorodicky neskor ze chude zeny skor. ale prave som sa vcera rozpravala s kamoskou ktora bola prvorodicka, nie chuda ani tucna, taka akurat. a citila uz v 17 tt :slight_smile:
16. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem papa
16. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati supis, takze mozno uz za nejake 2tt pocitim, strasne sa tesim :sweat_smile: :sweat_smile: a ty takisto :wink: :wink:
16. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, ta to co. ta prides a ta hned odides? :angry: :grinning:

maxi strasne sa nato tesim. ta kamoska vravela, ze to citila akoby jej rybka plavala v brusku.
16. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak mám ranné procedúry za sebou, som kloktala hrdlo tou slanou vodou ale skoro som sa pogrcla,a som sa ešte aj naparila, aj včera aj dnes už mi je o čosi lepšie len mi hlava strašne treští :frowning2:
kati, maxii ved vy už budete mať o chvíľu polovicu tehu za sebou :wink:
16. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no o mesiac :grinning: :grinning:

a ty uz bude o chvilku koncit aj s vavenkou 1.trimester pekne nam to ide ze? :dizzy_face:
16. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa veľmi nad tým nezamýšľam tak to beží rýchlo, ale ked sa zymýšľam tak pomaly :grinning:
a najrýchlejšie to beží pri druhých :sweat_smile:
16. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak zuzi, aj ja mam pocit ako to inym bezi :grinning:
ale ked si to tak vezmem aj mne to bezi, ale kludne moze este troska rychlejsie aspon do tych pohybov :sweat_smile:
16. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pohyby sa aj ja už veľmi teším, len ešte musím trošku vydržať :grinning:
16. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tie dostanes ako darcek pod stromcek :sweat_smile:
ja ako darcek k narodkam, mam 20.11. tak to uz hadam pocitim :sweat_smile: :sweat_smile:
16. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzub :slight_smile:

no aj mne sa zda, ze to nejako rychlo uteka, ked pozeram na tie tt. ale nejdem sa dockat dalsej poradne, to zase ubieha pomaly.
16. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ani ja sa neviem dočkať dalšej poradne. babenky a v akých týždnoch počas tehu sa ešte robí utz lebo mne doki hovoril teraz na poradni že počas tehu sa robí utz 4x, čiže teraz som mala akože prvý, aj ked predtým mi už robil 2x :grinning: len neviem kedy tie dalšie
16. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moja gyndoska spravila teraz len taky rychly, dokonca bez fotky, fnuk :confounded: a ze dalsi az okolo 20tt, aj ked poradnu mam okolo18tt, no a vravela ze ked chcem 3D tak nech idem okolo 18tt tak idem o 2 tyzdne, aspon tam uvidim drobca a mozno uz aj co o bude :sweat_smile:
16. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj môj dokirobí 3D to určite pôjdem aj s MM on to robí aj formou takej prednášky že ti všetko pekne ukáže a povie ako a čo, kámoška čo tiež k nemu chodí hovorila že bola tiež s MM a že to bolo super.
A mne už teraz robil 1xUTZ cez brucho :sweat_smile:
16. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne uz robila 2x cez brucho, nie vaginalne :wink:
16. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde dnes mame vavuchicu a ostatne? :wink: :wink:
16. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babenky, kamoska mi rodíííí :slight_smile: teda este nie, ale uz ju odviezli a ma vraj kontrakcie kazdych 10 min ale slabe, tak to vraj az tak rychlo nebude. ale uz sa tesim :slight_smile: pojdem ich kuknut. ze ake male sa to i nam narodi.

mne zatial robil len vaginalny 2x v 7 a 12 tt
16. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kámoške držím palce :wink: ja už asi idem vyliezť z postele, aj ked sa mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne nechce :grinning:
16. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem

zuzub :astonished: ty si este v posteli? aj ja chceeeem.

ja uz cakam kedy nam pridu z obedom. uz som hladnaaaa

co varite?
16. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som po obede. a chcela som napisat s obedom :grinning:
16. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si spravila paradajkovu polievku a spagetya tiez som uz po obede :wink:

kati kamoske drzime palce :wink:
16. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem variť šošovicu, ale až poobede, a na obed hmm neviem asi si spravím tiež špagety s morcadellou :slight_smile:
už vám nebýva kočky zle? mne ešte niekedy hej, hlavne ráno a večer :rolling_eyes:
16. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi presne take spagety som mala aj ja :grinning:

mne uz nebyva....nejako to odislo, klop klop, asi pred tyzdnom...dufam ze uz sa to nevrati, lebo je to supis moct sa napapat s chutou a nebat sa viete coho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze zuzi este vydrz tyzden dva a ono to odide podla mna :wink:
16. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si este rano na lacno grcnem. a potom je uz fajn. uz len vecer zase podla toho co zjem, tak mi je tazko na zaludok. ale myslim, ze posledne dva dni sa to zlepsuje. snad to uz odide uplne.
16. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som napapaná nakoniec to boli cestoviny penne s morcadellou, špagety sa nenašli :grinning: vonku inak hnusné počasie a strašnááá zima :confounded:
16. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mne presne hentak bolo minuly tyzden...a tento uz ani negrcam ani tazko neni.... :wink:
16. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati ja som tu na Vas včera cely večer čakala a vas nikde. Hihi a dnes som bola cvičiť a nakupovať, kupili sme koberce, komodu a boli kuknut kočiar a kocky, som chcea taky ako v albume, ale dnes som v haji, normalne uvazujem o tych stvorkolkach len sa neviem rozhodnut teraz. Idem kukat na net
16. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute :slight_smile:

ja som si rano bola pre PN u gyndosky, takze od dnes som oficialne vypisana + pre injekcie.
Potom dosla ku mne spoluziacka z gympla so segrou, ktora ma 2 mesacneho Patrika, potrebovala maleho nakojit :grinning: a potom sme vsetky 3 aj s malym sli k mojej kamoske co ma dvojicky, baby vyzeralo to u nej jak v sukromnej porodnici, 3 novorodeniatka, bolo to skvele :slight_smile: samozrejme trojhodinova debata o tom co papaju, ako kakaju, ake boli tehotenstva, porovnavali si jazvy po cisarskom :grinning: :grinning: ja som jedneho prebalila a nakrmila, super to bolo :dizzy_face: :dizzy_face:

Hej a vcera som navarila veelky hrniec rizota, takze dnes som v kuchyni ani nepachla :slight_smile:

Ozaj - a si predstavte, v moci nemmam nic !! nechapem ako ma secko moze stipat ked idem na malu, a niekedy aj cely den citim mocove cesty, a pri tom nikde nic.... :angry: :angry:
16. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka no pekne vítam, aj v klube PNkujucich.Ja som práve dovarila šošovicovú s párkom
16. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee dalsi Patrik hihi
16. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok