Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
16. okt 2009

Jaaaaj cez vikend som slamena vdovaaaa 🙂
Drahy ide k rodicom, zajtra maju zabijacku 😒 ja si netrufam este sa takto premiestnovat, a aj tak by som tam baars nepomohla, kedze svokra vie o tom ze sa mam setrit 😒

tinika
16. okt 2009

vav tak aspon budete mat fajnotky, mnaaaam jaternicky, klobasky dala by som si

zuzub
16. okt 2009

hmm zabíjačka, no to hej klobáska, jaternička,kyslá kapusta a zemiačky to by som si celkom dala 😀

vavenka
autor
16. okt 2009

Tini no mna to az tak nevzrusuje, ako jasne, tesim sa, je to hlavne pomoc pre penazenku, lebo maso je drahe.
Ale oni zabijaju kazde 2-3 mesiace, takze ja aj vela porozdavam po okoli ked ma svokra nabali, lebo nestihame spotrebovat secko 🙂 ja viem, to je prijemny problem, nestazujem sa, len konstatujem 😅 😅 a zas ja niesom nejak moc masova...Ak je tak spapam, ak nieje tak nieje, ja som skor cestovinova a zeleninova 🙂

tinika
16. okt 2009

no vav tak to jasne, ked tak často ta uz ta to az tak nebavi hihi ta posli abo dones ked pojdes okolo, taku fajnu slaninku slanu domacu ja luuuuubim a ja som veeelmi maskova
a zabijackove papam cely tyzden hihi som si robila v utorok a pondelok, potom akpustnicu tu som prave dopapala a na obed segedin, baby ja mam asi tehu chute az teraz hihi kysla kapusta kazdy den 😀 😀 😀

vavenka
autor
16. okt 2009

Tini 😀 😀 ja tieto dni nejak nemam na nic speci chut... Som vcera bola v obchode a som nevedela co kupit 🙂 akoze som hladna, aj mi chuti ked si navarim, ale nemam ziadne speci chute, ze sa za tym idem zblaznit 🙂
Rano akurat ked som sla od lekarky som si kupila jablkovu strudlu v nemocnicnej cukrarni, este tepla bola, no jak som si pochutnala 😵 😵

tinika
16. okt 2009

Ako vav ja tiez mam take stavy ze neviem na čo mam chut a potom ma zrazu chyti strasna chut na niečo, včera som chcela rybu pečenu fajnu a nakoniec som si piekla zemiačky kedze ryba nebola hihi hmmm strudla dobrotka

vavenka
autor
16. okt 2009

Joj co ja budem robit vecer - v telke nic nejde, knihu nemam ziadnu dobru - asi sa uz fakt pustim do tej kopy nepozehleneho pradla 😠

katka444
16. okt 2009

ahojte,

mne sa paci ten espiro GTX. mam ho aj v albume a este aj Camarelo Q12

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
tinika
16. okt 2009

vav sak my sme tu ne??
ahoj kati

katka444
16. okt 2009

co som zatial pozerala kociky, tak asi by som chcela s nafukovacimi kolieskami a v zadu resp v predu pri sportovom s otocnymi - lepsia manipulácia ked napr. prsi a mate aj dazdnik v jednej ruke. potom aby urcite sportova cast sa dala polohovat az do lezatej polohy. a aby sa rucka dala prehadzovat u sportovej verzii. a celkom fajn je aj ked sa da nakliknut na konstrukciu autosedacka. je to super, ked idete napr. k dr. tak nemusite dieta prehadzovat zo sedacky do kocika.

tinika
16. okt 2009

kati krasna hudba tam pri tom ide 🙂

tinika
16. okt 2009

waw kati to je super vsetko vysvetlene, ukazane ... idem kuk ale ja vajko uz mam ta idem hladat či sa da aj bez

vavenka
autor
16. okt 2009

Vidim Kati ze to uz mas nastudovane 😉 ale hej, toto su hlavne parametre na kociar....
A urcite chcem jednu rucku, klasicku, tie "palice" su vraj zle, tazko sa nimi ovlada kociar....
A este treba pozerat na rozmery a vahu 😉

tinika
16. okt 2009

vave tie palice sa ani mne nepacia, hoci som raz taky kociar tlačila a celkom v pohode ale jednu rukovat si chytis kde chces a tie palice bars nie )
kati ja tiez nafukovacie ale čo sa tyka tej prehadzovacej rucky, teta v obchode hovorila ze pri tych modeloch co tu rozoberame sa to da jedine tak ze vanicku alebo sport. čast otočis opacne, ale ručka sa pohybovat neda. To sa da ale na tych kočiaroch čo mam v albume a tie su zase takzke a velke

tinika
16. okt 2009

ale pozeram ten camarelo na nete nema take kolecka ako na videu od katky a ja ceeem take ako katkaaaaa 😅

vavenka
autor
16. okt 2009

Tini no to je jedno ci mas otocitelnu vanicku alebo rucku, vysledok je ten isty 😉

katka444
16. okt 2009

takze kamartka to ma uz za sebou. alžbetka je uz na svete 🙂 ma 2900 g a 50 cm. mam aj cerstvu foto. este ma na nej dokrkvane rucicky a nozicky. fotili ju ozaj hned po porode. teda super, sa dlho netrapila. len rano o 5 pocitila prvu slabu kontrakciu. od tej 16tej to uz bolo silnejsie a cca o 19tej porodila. uz sa tesim az ich pojdem kuknut 🙂

katka444
16. okt 2009

tak vavenka. ide o to aby si si kocik zvrtla, tak ako ti vyhovuje

katka444
16. okt 2009

a jasne aby bol aj lahky.

vavenka
autor
16. okt 2009

a lacny 😀 😀

Zas ked tak pozeram, tak fakt mas podobne kociare a len kvoli znacke alebo trochu inemu tvaru, akoze modernejsiemu, je rozdiel aj 200-300 eur...
Akoze nechapem co take uzasne moze byt na kociku za pomaly 1000,- eur, to uz asi aj sam kocikuje 😀
Na tejto stranke e-kociky su fakt celkom ok ceny...... Ja com som u nas v KE - v MAderne pozerala ceny kociarov, tak pod 500,- eur tam bol maloktory.....

katka444
16. okt 2009

ja co som kukala, zatial teda len po nete, tak v pohode kupis 2-3 kombinaciu od tych 8 do 12 tisic. 😀 ja som teda este stale naladena na koruny 😀

tinika
16. okt 2009

no vaven az tak jedno nie lebo rucku si prelozis aj vonku ale vanicku ked tam nemas babo ale to neva
veru vaven, ja tiez nemusim mat značku ale kocik čo sa mi pači a hotovo

tinika
16. okt 2009

kati ja tiez stale prepočitavam na sk 😀 a to som ekonom

nikka_
16. okt 2009

Ahojte kočky, ako sa tu máte?? ja už ani neviem ako výzerá pc, a koník ani nehovorím.

Vidím, že už tu nieje žiadna netehula, ani neviete ako sa z vás teším - teda myslím Vavenku, Zuzub a Katku.. Tini tebe sa to už kráti, pomaly balíš 🙂

A ako sa majú Evuš, Maju, Zuzka a zvyšné maminky, vidím, že to tu zanedbávajú tak ako ja, Ale malý začína chodiť, teda robí prvé kroky sám, inak je nezastaviteľlný na štyroch a okolo nábytku, všetko praidelne odkladám, je veľmi poriadkumilovný, nikde nesmie byť nič navyšo položené, všetko mu zavadzia. Najnovšie vo veľkom schovávame psove granule a vodu, lebo je to jeho najlepšia hračka, vodu čo najskôr vyliať, a granulo rozhádzať po celom byte prinajhoršom ochutnať. Z postele a na nu chodí už sám, ráno sa budím na to, že malý stojí pri posteli, alebo mi vyhadzuje všetko zo skriniek, ktoré si v pohode sám otvorí, dnes pokazil programátor na práčke, jednoducho domáci majster. Inak o chvíľu nás čaká oslava, takže zháňam tortu, podľa poslednej poradne má 10,5 kg, dlžku neviem, ale nosíme už 86 lebo dupačky 80 sú mu malé. Co sa týka stravy, tak je už všetko to čo my, ale nekorenené... Zúbkom máme už 8, posledné nás potrápili, lebo týždeň jedol len piškoty a čaj, nič iné nechcel, zvracal, mal hnačky ale bez teplot, do toho dostal angínu, takže sme mali rušné dni, ale už to prešlo, zúbky sú pomaly vonku celé a on znova papá, skoro od rána do večera...
a čo vy ako sa máte vy??

tinika
16. okt 2009

ahoj nikka no po pravde len zberam veci do jednej tasky čo uz mama kupene, lebo este mame nedovybalovane veci čo sme stahovali ale verim ze to stihnem 😀
no sa tesim čo bude naš patko robit, tiez ochutnavat psie granule hihi a pekne rastiete držte sa 😉

nikka_
16. okt 2009

už ste nasťahovaný v novom?? ani som nestihla postrehnúť, a ako sa Vám býva?

tinika
16. okt 2009

Jojo uz sme, byva sa fajne, len este v bojovych podmienkach trocha, dnes sme konecne dali drez na linku a zajtra este horne skrinky domontujeme na stenu
a uz budem varit ako sa ma

tinika
16. okt 2009

a dnes sme konečne kupili koberce do obyvky, sa vytesujem hoci su este stočene v kute, lebo este tu trocha mame neporiadok a nečisto

vavenka
autor
16. okt 2009

Ahok Nikaaaa 🙂
Sa tesim ze sa mate dobre, Damko je teda riadne sidlo 🙂 uz ste aj rozmyslali ze druhe? Ci este ani v sne? 😅
Tini este nespis? 😉 mne uz klipkaju oci....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre