• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vav uz sa chystam bo tiez uz som dost unavena ale furt kukam tie kociky hihi
16. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc
16. okt 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: dnes som vstávala opäť o 4.30 neviem čo s tou mojou nespavosťou poriešim.
Nika, strašne to beží rýchlo, že už bude mať váš malý 1 rok :slight_smile:
17. okt 2009 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. som myslela, ze tu budem prvá :grinning:
17. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko 34tt :grinning:
17. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pruser, som dala zmerat dvere v pivnici a je to 60cm a kocik ma 61 haha ta kde ho budem davat? a tie čo som chcela predtým maju vnutornu širku 30 a tie čo sa mi zdali male maju 35 takze nakoniec su aj vačšie hihi takze je to jasne ideme nakupovaaaat hoci este neviem ktory presne
17. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini minimalne 35ka nech je vnutorna, jasna vec :grinning: :grinning:
Ja sa chystam dat do kopy tobanky - vytiahnut z pivnice mech s cizmami a poodkladat sandalky, joj toto ked robim tak az vtedy mi tak dojde ze leto je naozaj fuc a ide zima :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: uz sa tesim ked budem tie cizmiska zas odkladat :grinning:
17. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..boze ako to leti, ze kati uz 15 tyzden. To je sila riadna. Nestiham sem velmi pisat, ale citam vas..drzte sa
17. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven som zistila ze tie male maju 35 hihi a uz mame kociiiiiiiik
17. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tako jumper x nakkoniec ale farba na nete nie je abo ja ju neviem najst, taka fialova, mm vravi ze modra. Mam sfotene len baterky scipli, tak nabijem a hodim večer
17. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze modry je či fialovy hihi hladala som fialovy a naslo mi tmavo modry a je to nas

http://www.babyexpert.cz/produkt/tako-jumper-x-tm-modry/
17. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini super, tak gratulujem ku kupe :slight_smile:
Som zvedava na fotky :wink: ked sa smiem spytat - kolko ste za neho dali? To je bez vajka, hej?
17. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave dakujem, no bez vajka nas vysiel na 269 Eur lebo vajko uz kupila svokra v PL
17. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tini pekny ste kupili. take nieco si aj ja predstavujem. tak poskusas a potom odporucis :wink:
17. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tini, uz som okukala aj tvoj album. vyzera dobre. a ta strieska na sportovom, to je ta ista co na hlbokom? stale okukavam tie kociky a to som zatial nevyriesila, ci su to 2 rozne striesky alebo je to ta z hlbokeho.
17. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati jedna strieska je na vanicke a druha na sportovom, zatial som spokojna, lahucko sa menia tie nasady - vanicka, sportova a daju sa otačat na obe strany, tesim sa jak male decko, som celu noc bludila aky kočiar vyberem hihi a ze by mali aj dnes otvorey obchod a aj aby hned bol kocik nie na objednavku hhi
17. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a an tej sportovej časti sa polohuje operadko na 4 rozne polohy, tkaze preto aj strieska trocha inac vyzera ked je operatko hore a kedd je uplne dole. Baby jak kukam ta uz len tyzden a začinam 9 mesiac ci beka hihi
17. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tini pekný ste kúpili kočiarik :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi dakujem
a tu je link na moj album na streche, par fotiek z nasho nedokončeneho bytu :slight_smile:

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=92947&vReferer=
17. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeee

co tu nove???tinika,takze predsa si len zmenila kociar????tak tendo sa mi zda podstatne lepsi a krajsi ako ten predosly :wink: a aj bytik vyzera velmi pekne utulne.
17. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus veru veru sa vytesujem jak male decko, som ani v noci nespala hihi a dakujem za pochvalu bytu, este to sice nie je dokončene, ked bude tip-top, pofotim viac :slight_smile:
17. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute caute :slight_smile:
som sa bola pomotat v nakupnom centre s kamoskou, nechala dvojicky manzelovi na dve hodky :slight_smile:
Joj som si nakupila jalbka, kiwi, hrozno, tak sa napchavam, mnam, nenormalnu chut som mala....
A este som kamoske kupila take dvoje frote hrube pruzkovane overaliky s kapucnou, mali na to 70% zlavu, tak som jej urobila radost :wink:
Evus cauuuuu, ako sa maas? Ako drobci? Inak mna nikdy nebolievala, ale posledne dni ma bolieva hlava -absolutne nechapem :angry: co vam zaberalo na bolavu hlavu v heotenstve? :confused:
17. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a evus ako si zijete? dlho si tu nebola
17. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky a rozmanova ma kde ambulanciu? a je este nejaky detsky lekar v centrume?
17. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, teda tomu hovorim nahoda - nahodou som prvykrat dnes klikla na tuto temu a ty tu hned na mna otazocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - normalne ziram .... :confused: :confused: :confused: :confused: ....mam ti odpisat tu :grinning: :grinning: :grinning: alebo tam, kde sme debatku zacali? :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi no vydis a ja tava som som ju sem hodila a ze prečo mi neodpisujes hihi fakt nahoda abo osud??? :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko dievcence :slight_smile:
Zeny, kedy vas prestali boliet prsia? Lebo mna uz asi 2 dni nebolia vobec, ani bradavky, nic, dufam ze je to ok :sweat_smile:
18. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vave ze ranko o 11:13 neboj, mna tiez prestali boliet, nebudu ta boliet cele tehu
18. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vavenka neboj mňa už dlhšie poriadne nebolia alebo tak že len občas :wink: čo dnes porábate? my ideme obedovať , dnes koložvárska kapusta a zemiačky a potom frčíme na jabĺčka k mojej babičke už sa teším si odšťavím, mňam.
a čo sa týka tej bolesti hlavy tak mna bolí už skoro 4den, ale som čítalav mojej múdrej knižke o tehotenstve, že v tehu je to normálne a že aj nádcha sa často v tehu vyskytuje.
18. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzub tak potom ok :slight_smile:
Ja som prave KONECNE dojedla rizoto este od stvrtka, sak co som si navarila tak som si aj zjedla :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok