Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
16. okt 2009

vav uz sa chystam bo tiez uz som dost unavena ale furt kukam tie kociky hihi

tinika
16. okt 2009

bru noc

zuzub
17. okt 2009

Dobré ránko 🙂 dnes som vstávala opäť o 4.30 neviem čo s tou mojou nespavosťou poriešim.
Nika, strašne to beží rýchlo, že už bude mať váš malý 1 rok 🙂

katka444
17. okt 2009

ahojte. som myslela, ze tu budem prvá 😀

tinika
17. okt 2009

Bre ranko 34tt 😀

tinika
17. okt 2009

kocky pruser, som dala zmerat dvere v pivnici a je to 60cm a kocik ma 61 haha ta kde ho budem davat? a tie čo som chcela predtým maju vnutornu širku 30 a tie čo sa mi zdali male maju 35 takze nakoniec su aj vačšie hihi takze je to jasne ideme nakupovaaaat hoci este neviem ktory presne

vavenka
autor
17. okt 2009

Tini minimalne 35ka nech je vnutorna, jasna vec 😀 😀
Ja sa chystam dat do kopy tobanky - vytiahnut z pivnice mech s cizmami a poodkladat sandalky, joj toto ked robim tak az vtedy mi tak dojde ze leto je naozaj fuc a ide zima 😔 😔 😔 😔 uz sa tesim ked budem tie cizmiska zas odkladat 😀

petulig
17. okt 2009

ahojte..boze ako to leti, ze kati uz 15 tyzden. To je sila riadna. Nestiham sem velmi pisat, ale citam vas..drzte sa

tinika
17. okt 2009

vaven som zistila ze tie male maju 35 hihi a uz mame kociiiiiiiik

tinika
17. okt 2009

mame tako jumper x nakkoniec ale farba na nete nie je abo ja ju neviem najst, taka fialova, mm vravi ze modra. Mam sfotene len baterky scipli, tak nabijem a hodim večer

tinika
17. okt 2009

takze modry je či fialovy hihi hladala som fialovy a naslo mi tmavo modry a je to nas

http://www.babyexpert.cz/produkt/tako-jumper-x-...

vavenka
autor
17. okt 2009

Tini super, tak gratulujem ku kupe 🙂
Som zvedava na fotky 😉 ked sa smiem spytat - kolko ste za neho dali? To je bez vajka, hej?

tinika
17. okt 2009

Vave dakujem, no bez vajka nas vysiel na 269 Eur lebo vajko uz kupila svokra v PL

katka444
17. okt 2009

ahojte, tini pekny ste kupili. take nieco si aj ja predstavujem. tak poskusas a potom odporucis 😉

katka444
17. okt 2009

jej tini, uz som okukala aj tvoj album. vyzera dobre. a ta strieska na sportovom, to je ta ista co na hlbokom? stale okukavam tie kociky a to som zatial nevyriesila, ci su to 2 rozne striesky alebo je to ta z hlbokeho.

tinika
17. okt 2009

kati jedna strieska je na vanicke a druha na sportovom, zatial som spokojna, lahucko sa menia tie nasady - vanicka, sportova a daju sa otačat na obe strany, tesim sa jak male decko, som celu noc bludila aky kočiar vyberem hihi a ze by mali aj dnes otvorey obchod a aj aby hned bol kocik nie na objednavku hhi

tinika
17. okt 2009

a an tej sportovej časti sa polohuje operadko na 4 rozne polohy, tkaze preto aj strieska trocha inac vyzera ked je operatko hore a kedd je uplne dole. Baby jak kukam ta uz len tyzden a začinam 9 mesiac ci beka hihi

zuzub
17. okt 2009

ahojte 🙂 tini pekný ste kúpili kočiarik 🙂

tinika
17. okt 2009

ahoj zuzi dakujem
a tu je link na moj album na streche, par fotiek z nasho nedokončeneho bytu 🙂

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

evus
17. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeee

co tu nove???tinika,takze predsa si len zmenila kociar????tak tendo sa mi zda podstatne lepsi a krajsi ako ten predosly 😉 a aj bytik vyzera velmi pekne utulne.

tinika
17. okt 2009

evus veru veru sa vytesujem jak male decko, som ani v noci nespala hihi a dakujem za pochvalu bytu, este to sice nie je dokončene, ked bude tip-top, pofotim viac 🙂

vavenka
autor
17. okt 2009

Caute caute 🙂
som sa bola pomotat v nakupnom centre s kamoskou, nechala dvojicky manzelovi na dve hodky 🙂
Joj som si nakupila jalbka, kiwi, hrozno, tak sa napchavam, mnam, nenormalnu chut som mala....
A este som kamoske kupila take dvoje frote hrube pruzkovane overaliky s kapucnou, mali na to 70% zlavu, tak som jej urobila radost 😉
Evus cauuuuu, ako sa maas? Ako drobci? Inak mna nikdy nebolievala, ale posledne dni ma bolieva hlava -absolutne nechapem 😠 co vam zaberalo na bolavu hlavu v heotenstve? 😕

tinika
17. okt 2009

a evus ako si zijete? dlho si tu nebola

tinika
17. okt 2009

monky a rozmanova ma kde ambulanciu? a je este nejaky detsky lekar v centrume?

monky1
17. okt 2009

tini, teda tomu hovorim nahoda - nahodou som prvykrat dnes klikla na tuto temu a ty tu hned na mna otazocka 😀 😀 😀 😀 - normalne ziram .... 😕 😕 😕 😕 ....mam ti odpisat tu 😀 😀 😀 alebo tam, kde sme debatku zacali? 😀 😀 😀

tinika
17. okt 2009

hihi no vydis a ja tava som som ju sem hodila a ze prečo mi neodpisujes hihi fakt nahoda abo osud??? 😀 😀

vavenka
autor
18. okt 2009

Dobre ranko dievcence 🙂
Zeny, kedy vas prestali boliet prsia? Lebo mna uz asi 2 dni nebolia vobec, ani bradavky, nic, dufam ze je to ok 😅

tinika
18. okt 2009

ahoj vave ze ranko o 11:13 neboj, mna tiez prestali boliet, nebudu ta boliet cele tehu

zuzub
18. okt 2009

ahojte 🙂 vavenka neboj mňa už dlhšie poriadne nebolia alebo tak že len občas 😉 čo dnes porábate? my ideme obedovať , dnes koložvárska kapusta a zemiačky a potom frčíme na jabĺčka k mojej babičke už sa teším si odšťavím, mňam.
a čo sa týka tej bolesti hlavy tak mna bolí už skoro 4den, ale som čítalav mojej múdrej knižke o tehotenstve, že v tehu je to normálne a že aj nádcha sa často v tehu vyskytuje.

vavenka
autor
18. okt 2009

Zuzub tak potom ok 🙂
Ja som prave KONECNE dojedla rizoto este od stvrtka, sak co som si navarila tak som si aj zjedla 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre