Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
22. okt 2009

a inak ta farba sa mi paci tiez najviac.

adenka
22. okt 2009

no ja nechavam podvozok na prizemi a nosim hore len vanicku. ma dobru uchop v strieske, takze sa nosi dobre... no a tazka by bola kazda... ma sice len 4,5 kila, ale ked priratas 5 kilove dieta, deky, obelcenie a tak, tak je co nosit 😅

tinika
22. okt 2009

adenka ja som minule niesla vanicku prazdnu a som mala dost, sa smejem ze jak budem aj s Paťkom nosit, ale to zase ho nebudem mať v brusku hihi

katka444
22. okt 2009

tini to hej, bez bruska to bude jednoduksie. no aj ja to asi budem musiet tak riesit. ze najskor odopnem vanicku a az potom dam dnu konstrukciu. lebo mi mame tak blbo rieseny dom. ked vojdes je len mala chodbicka, kde sa ledva otocis a odtial schodisko bud dolu do pivnice alebo hore na velku chodbu. tak asi budem odopínať.

tinika
22. okt 2009

no kati sak ja tiez budem musiet predtym ako dam kočiar do pivnice, bo dajaky debil urobil zarubne naopak a navyse 60 dvere takze poskladam konštrukciu a vanicku bud budem tahat hore, alebo ju necham tiez dole, ale zase potom maleho nemozem polozit na zem ked budem zamikat a tak

vavenka
autor
22. okt 2009

Fiiha, ze na tretej strane sme boli....
Ach mna dnes ukrutne bolela hlava, snad este ako nikdy v zivote...
Ale okolo stvrtej sa mi podarilo zaspat a 2 hodky som pospala, sme boli mojmu tatovli zablahozelat k narodkam, posedeli sme trochu vsetci, aj bracho bol doma aj mamina 🙂 teraz uz lepsie... Len neviem kto bude spat, ked som vypila asi liter koly u nasich 😀

tinika
22. okt 2009

aj ja som si dnes konečne zdriemla na dve hodky, hoci som sa bud zobudila, alebo zvonil mobil ,alebo zvoncek ale fajne sa mi hajalo

vavenka
autor
22. okt 2009

Tini hej, to je take spanie ze kazdych 10 min si hore, ale aj tak fajne 🙂 hlavne ked sa potom preberes a hlava uz neboli 😀

tinika
22. okt 2009

hihi ale ja mam po takom spani poobede pocit akoby ma niekto ovalil po hlave, sa citim akoby vsetci boli čerstvy okolo mna a ja jak akurat prebrata hihi

vavenka
autor
22. okt 2009

Tini presne, preto nie velmi rada spim poobede, lebo sa hodinu preberam, sa citim jak po narkoze.....

tinika
22. okt 2009

😀 jojo a ked nahodou sa este zobudim a je uz tma tak to uz je fakt des

zuzub
23. okt 2009

ahojte 🙂 mna dnes nadránom zas chytila tá nespavosť o 4hod som sa zobudila a nie zaspať, potom sa mi nejak podarilo ale to už bol taký spánok oničom ☹

ingulik
23. okt 2009

ahojky...juuuj dnes je strasne pocasie, mala je normalne nervozna z toho 😒
adenka teraz som pozerala tvoj album veciciek pre malu a take ruzove nohavice teple s bodynkom mame aj my ale uz su nam kratke 🙂
idem asi s malou zalahnut, lebo tu je tma jak o piatej poobede ☹

tinika
23. okt 2009

ahojte
ingu aj mne sa take nepači, a idem von a sa mi tak nechce

ingulik
23. okt 2009

tini a musis ist von? ja som chcela do skoly zajst, ale asi len mail napisem, sa mi nechce s kocikom v dazdi motat

tinika
23. okt 2009

ingu idem k mamke po jablka na kolač čo budem zajtra robit
a mi kedy dame stretko niekde v cukrarni aspon kedze počasie nam uz nevychadza?

ingulik
23. okt 2009

no buduci tyzden by sme mohli, sa ti ozvem....to uz budes na materskej nie PN, ze?

vavenka
autor
23. okt 2009

Caute zeny, to pocasie fakt hruza 😖 sa mi nechce ani vieckami hybat 😀

maxii
23. okt 2009

caute, tu je celkom pekne, sice pod mrakom, ale sem tam presvita slniecko a celkom prijemne je....akurat ze tu mame ten slavny summit, a kvoli tomu je mesto hore nohami, dufam ze prejdem v pohode domov bez zapchy 😀 😀
ja teraz chodim 3x tyzdenne do prace, a zvysok som doma a polihujem 😉

dnes som bola na tie AFP odbery na krv, dufam ze dobre dopadnu 😉 😉

zuzub
23. okt 2009

ahojte 🙂 ja som práve prišla z obchodu vonku je síce škaredo ale u nás aposn neprší a je celkom teplo.D 🙂 nes sa chystám variť granadír, dá si niekto? 😀

maxii
23. okt 2009

zuzi znie to lakavo ale dnes idem na ryzovy nakyp, mnam 😀 😀

zuzub
23. okt 2009

ja ryžový nákyp nelúbim a nemám ani rada ked jem na obed nejaké sladké jedlo, neviem prečo, ale mi to nejak vadí, mám pocit že sa nenajem alebo čo 😕

maxii
23. okt 2009

hej? ja teda hej....ryzovy nakyp mozem ked je dobre spraveny....ja ho pripravit neviem, ale v restike kde dnes idem na obed varia dobre tak snaaad 😀 😀

vavenka
autor
23. okt 2009

Ryzovy nakyp ako olovrant alebo dezert, to beriem 🙂 ja som si tiez nikdy nedavala sladke obedy, naposledy na skole v jedalni, ked nebolo na vyber 😀 A co lubim hrozne, je ryza v mlieku, a nejedla som to asi 20 rokov 😅

Ja mam dnes spagety 😀

zuzub
23. okt 2009

tie špagety tu spomíname dosť často 😀

vavenka
autor
23. okt 2009

Zuzi no sak a? 15 min priprava 😉 aj s nastruhanim syra 😀 😀

zuzub
23. okt 2009

špagety to je podľa mňa v našej téme tehulkovské jedlo 😀 😀 😀 a hlavne pre tie čo sú doma a majú najviac času variť 😀 😀 😀 😀

lilix
23. okt 2009

pozeram, ze ten vas nazov vas vystihuje, vsetky ste tu tehu, alebo maminy 😕 😕 😨

vavenka
autor
23. okt 2009

Lilix tak tak, uz sme tu seck tehule/maminy 🙂 ja som bola posledna netehula 😀 😀

Zuzi asi tak, si to vystihla 😀 😀

zuzub
23. okt 2009

vavenka ale to preto si bola posledná že si čakala na mňa, aby sme tehulkovali spolu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre