Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
23. okt 2009

zuzub mas pravdu, spagety to istia hihi
ja si robim karfiol a zemiačky
ingu este do konca mesiaca som PN som sa dala vypisat az od 1,11, ale sak mam vychadzky 🙂

ingulik
23. okt 2009

jaj tini, no dobre tak si cinkneme a dohodneme sa...keby svietilo slniecko tak dojdem s kocikom aj hafanom niekam k tvojmu bloku a ked nebude ak pojdeme do cukrarne 😉
my mame naobed privarok zo zelenej fazulky, ale ja som uz nejedla, lebo ma vcera z neho nafuklo a mam pocit ze aj malu trosku

lilix
23. okt 2009

no tak to si potom zacnem s vami psat! ak ma chcete. sice uz prispievam do dvoch tem, aj tak nestiham niekedy. ale verim, ze to terajsie moje jedine snz v tejto teme zmizne, resp. sa premeni na tt.

tinika
23. okt 2009

ingulik ok budem sa tesit

lilix tak vitaj, napis o sebe niečo? ako dlho sa snazite a tak a drzim palce, neboj, o chvilu rodim, a niekto preberie moje miesto, stava sa to tu dradiciou 🙂

lilix
23. okt 2009

dakujem tini. 😅 🙂
mam co chvila 27r. moj ma 30. snazime sa s prestavkami. od maja 2008 si nedavame pozor, ale nebolo to take vyslovene snazenie, to az neskor, az mi z toho zacalo "hrabkat" sledovanie, hento-tamto, take testy, taka metoda, jonas, gynex, vitaminy, aloe...
zistili mi ureaplazmu, to som sa preliecila. potom ze mam vysoky prolaktin, moze to byt so stresu, ten mam stale. na ten prolaktin som aj dostala lieky, no bolo mi z nich otrasne spatne. cele leto sme si davali pozor. nechcela som rodit na statnice.. terez sa chcem znova posnazit, a uvidim, mozno opat navstivim dr.
chodim do prace + studujem. moj nemal moc dobry spg. tak pol na pol. papa vitaminy. aspon niekto to berie poctivo. ked nieco u mna nema hned uspech, tak to zavrhnem, som strasne netrpezlivaaa.
fu som sa rozpisala. navadi?
a merala som aj bazalku, ale som nedosledna. co uz, kazdy sme nejaki, ze? 😎 😎 😎

lilix
23. okt 2009

😵 ked tak citam vasu temu dozadu, tak je to take cudne.. zalozili ste ju v roku 2008 a uz su tu pomali same maminy. fakt plodna tema. preco som sem uz davno nechodilaa?

tinika
23. okt 2009

jee ja som mala pred mesiacom27 takze sme rovesnicky a moj mal teraz v oktobri 30 hihi my sme sa začali snazit vo februari 2008 ale tez nie tak o dusu a akurat som si merala BT potom som sa na to vykaslala a podarilo sa v marci 2009 hihi a neboj, ta tema je tu z dlhsie, len toto je uz jej asi tretie pokračovanie takze určite sme tu dlhsie,

tinika
23. okt 2009

a prve ladynky boli sice v r. 2008 zalozene ale predtym sme mali inu temu uz ani neviem ako sa volala

lilix
23. okt 2009

som rada, ze tu spoznam nove kocky! 😉

tinika
23. okt 2009

🙂 aj my sme radi, ze je tu niekto novy, kto preberie zezlo tehuliek a potom to premenujeme na maminky 🙂

vavenka
autor
23. okt 2009

No so zeny, nikde nikto?

Lilix odkial si?

tinika
23. okt 2009

vave ja tu len furt som tu sama 🙂

vavenka
autor
23. okt 2009

Tini sak hej, uz skoro secky maminy, asi nemaju tolko casu konikovat ako my 🙂

zuzub
23. okt 2009

čafte, aj ja som tu 🙂

tinika
23. okt 2009

jojo o chvilu sa k nim pridam 🙂 a potom aj vy hihi

vavenka
autor
23. okt 2009

Zuzi no ty sa nejak ukryvas 🙂
Uz negrckame? 🙂 ja som dnes zas bola u kamosky s dvojickami a potom s drahym a kamosmi na palacinky 🙂 a ten moj mi uz zdrhol na pivo, tak rozmyslam ze co... Ale kedze Tinika dnes cely den makala, tak ma inspirovala, mozno este nieco popratam 🙂

zuzub
23. okt 2009

dnes mi bolo 😝 tak som jedla len polievky a suchý rožok, ale už je dobre dala som si na večeru granadír.mne by trebala žehli, ale sa mi nechce možno zajtra

vavenka
autor
23. okt 2009

Zuzi no ja su to hovorim uz od pondelka 😀

zuzub
23. okt 2009

vlastne aj ja 😀 😀 😀

tinika
23. okt 2009

pridala som nejake vecicky a idem dat aj brusisko, ale ked mm ma furt sfoti celu jak sa skerim 😀 😀 tak sa zo mna nesmejte

tinika
23. okt 2009

tak uz aj brucho tam mam kuki kuk a my ideme na nakup

maxii
23. okt 2009

caute zeny mne je dnes poobede prezmenu 😝 😝 tak neviem ci som to prehnala s chlebikom so slaninou alebo co 😖 😖 😖

lilix vitame ta a tu budes onedlho tehulka v tejto teme 😀 😀 😀

dzou
23. okt 2009

teda baby trochu vas citam... zeby som sa aj ja pridala aby som cim skor bola tehu 😀

dzou
23. okt 2009

babulky moje ja viem ze sa vas to uz urcite nejaka snazilka pytala ale pokial ste nerobili testik tusili ste nejak vnutorne ze sa to podarilo, ci ani nie...

maxii
23. okt 2009

vitaj dzou 😉 😅

no musime vas tu co najrychlejsie nakazit 😀 😀

ja poviem za seba, ze som to ani len netusila, proste som sa na to nejak nesustredila prave v ten mesiac, aj som zurovat bola 😀 a na vikend sme sli s kamoskami na babsky vlet do prahy, kramy mali prist uz pred vikendom, v stvrtok som mala hnedy vytok tak reku ze jasne, kramy su tu do zajtra, do pozajtra....cakala som ich kazdy den v prahe 😀 a ked nic, v pondelok ze testnem aspon hned pridu.....no a boli // skoro som odpadla nikdy nezabudnem na ten pocit ako som s traslavymi rukami volala muzovi ze som asi tehotna 😀 😀 😀

maxii
23. okt 2009

jeee tini to je uz ake brusino 😅 😅 😅

dzou
23. okt 2009

jeeeeeeej to muselo byt super maxii 😉 to je to ze kopec bab ked sa nato akurat nesustredili tak sa podarilo, no uvidim, mysim pozitivne tento mesiac 🙂
... no musim sa cim skor nakazit 😀

maxii
23. okt 2009

dzou je na tom asi nieco pravdy, lebo my sme sa rok a pol snazili, merala som BT, pozorovala sa a tak...casom som zacala pochybovat ci sa to vooobec podari....a potom v july som si povedala ze dost, musim to mu uverit!!! tak som uverila, tak nejak vnutorne uverila, a prestala sa tym zaoberat....no a vyslo!!!! mozno zhoda nahod, mozno fakt to vnutorne presvedcenie...

ale viem, ze baby bezne otehu aj ked meraju a sleduju sa... 😅 cize asi indi-vindi 😀

vavenka
autor
23. okt 2009

Dzou ja som trochu tusila, ale nie kvoli priznakom, neviem, len taky pocit 🙂 aj napriek negativnemu testu na 9DPO 🙂

Tak len sa pekne nakaz 😀

No fajne, cely vikend ma prsat - dufam ze rosnicka sa myli 🙄

dzou
23. okt 2009

hej ja som si tento mesiac nakazala zee musim verit a verim 😀 😀 aj vnutorne... teraz som 23dc 8dpo v piatok bud. tyzden ma prist mrcha aa pride nenapisem ze nevadi...lebo to nie je pravda ale sak ked nie tento mesiac tak to vyjde niekedy inokedy a verim ze coskoro 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre