Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
24. okt 2009

do prkna, cesto hotove a som zistila, ze jablka co mam zavarene su nedobre

vavenka
autor
24. okt 2009

Tini pozeram ze aj vy mate nejaky divny den 🙄 🙄
Zato ten moj este nevstal, sak na co, priecky sa vymuruju same..... Kokso a potom aby som sa nerozculovala...
A to by som mala lezat - sak by som umrela od hladu a smadu pri nom !!!

maxii
24. okt 2009

No Vavi pozram ze tvoj mangel si to riadne zlizne ked vstane 😕 😕 😕 😉

ale nerozculuj sa, ani priecky nestoja za ten stres pre malicke, aj ked viem ze by ma to tiez zralo!!!! chlapi su proste niekedy na zabitie!!! ale hlavne kluuud oki? 😉

....a navar si len pre seba 😀

tinika
24. okt 2009

veru vaven a mm mi vrta luster v pracovni a nadava, bo bud chyti roksor abo diera sa urobim no des a to je panel, si viem predstavit tehlu hihi abo dačo ine
vave no kazdy chlap ma svoje blbe obdobie, to prislo teraz na tvojeho viem ako sa citis ja nemozem na svojeho za posledne mesiace povedat krive slovo, az na tu vynimku čo som vam tu minule plakala. Snaži sa, pracuje a tak ako maxi vravi, navar len pre seba 😀 😀 😝

lilix
24. okt 2009

Dakujem, dakujem. vavenka pochadzam od LV a pracujem v BA 😉

lilix
24. okt 2009

Inak ahooojte. ja som prisla zo skusky, povedala som iba jedno slovo rekvalifikacia. a dostala som B 😀
ta skuska prebiehala formou debaty medzi sebou a prof. pocuval. lenze tam sa take dve rozkecali, a nikto im nemohol skakat do reci, vsetko povedali, tak mne uz nic ine nezostalo. ale som aj tak stastnaaaaaaaaa
koukam, ze rozoberate chlapov!
tiez si myslim, ze maju svoje obdobia. mna obcas ten moj pekne nastve! moja mama hovori, ze sa treba hnevat iba do zapadu slnka. tak si to skusim zobrat k srdcu. moj priatel minule pre istotu vyhlasil, ze varil posledny krat. a ja ze fajn, tak si budem varit sama pre seba. potom mu to prislo luto, este aj reval, a vari zase.
😀
a musim ist zehlit. cafte
tinika, co si nakoniec dala do kolaca?

zuzub
24. okt 2009

lilix, vitaj medzi nami 🙂 dúfam, že sa čoskoro na teba nalepia nejaké tie tehulkvské vírusiky 😉

tinika
24. okt 2009

lilix jablka, ale čerstve, nastruhane, odstavene ale tym ze cesto muselo "čakat" tak sa mi to akosi dokopy ono takze to nieje ako malo byt, ale snad bude chutit

adenka
24. okt 2009

cafte micusky moje,

my sme dnes krasne spinkali, od 22 do pol 6 a potom este do 8... paradicka 😵 .
akurat slecinku musim oducit od prska, lebo si z neho urobila dudel a vecer mi na nom visi aj 3 hodiny 😲 😠 ...
maminky skusenejsie neporadite nieco??

vitam nove snazilky...prisli ste do dobrej temy, uz sa len rychlo nakazit 😉

vaveee ty nestras... az mi srdce podskocilo od strachu... chvalabohu ze je vsetko ok... oddychuj pekne 😎

vavenka
autor
24. okt 2009

Lilix tak gratulujem ku skuske 🙂

Noo tak velkomozny pan vstal a sa ma debil pyta podrazdene ze kde ma trebalo tak skoro rano... No jasne ze som sa rozrevala a som mu povedala ze kde som bola, tak len stuhol ze ci secko ok... A potom sa este urazil ze robim cirkusy. Debil. Ani na slovo som sa nezmohla. Len ze zas musim lezat a laskavo nech si odpusti taketo vylety a ze treba povysavat a ist do obchodu lebo musim lezat a ze ci sa aj chysta na dom.... Tak on ticho a lezka si na gauci a kuka hovadinu nejaku na jojke..
A ked som sa ho opytala ci mi ani nic nepovie na to ze neskoro dosiel domov a rano ani nevstal, tak povedal prepac. No dakujem pekne.... Joooj ja mam nervy.... Toto nebude len do zapadu slnka 😠 😠

tinika
24. okt 2009

vave este ze sa zarazil ked si mu povedala kde si bola ale ze sa zase urazil joooj bila by som ho jak toho mojeho ked je taky. vave ale ten moj mi nikdy prepač nepovedal, takze si na tom lepsie aspon v tom. ale čo z toho ze? ked by sa mal o teba starat, navarit, uprata a ne ty sa ides od jedu roztrhat ta čo z toho ze lezis ked ta ide porazit od nervov

vavenka
autor
24. okt 2009

Sak to, a o chvilu zahaji protestny spanok 🙄 😀 😀 no vacsinou ja pridem prva, lebo ma uz nebavi byt ofucanou, ale tentokrat ee.... Som zvedava!!

tinika
24. okt 2009

vave ja tiez vzdy prva pridem, alebo sa moj sprava akoby nič a rano po hadke mi povie bre ranko a bla ba ale k teme uz nič

tinika
24. okt 2009

toto fakt nie je moj stastny den, uz sa ani na oslavu netesim, kolac sa mi nepodaril, isla som robit smotanovu tortu a borovnice tiez nedobre svagrina ma smolu, budu tam mandarinky, takze ona asi papat nebude,kedze koji a citrusy teraz nepapa, ale snaha bola 🙂

adenka
24. okt 2009

vave ti nasi chlapi su niekedy ako z inej planety, prisam veru 😠 😠 😠
ten moj je pre istotu oduty ze spolu nespavame 3x denne.... pritom on je od rana do vecera v robote, aj cez vikendy a ja sa tu musim sama starat o malu, o domacnost, prat, zehlit, upratovat, varit.... on pride vecer domov, pomojka sa s dominikou a potom ma este ohuci ze ju rozmaznavam lebo reve ked nie je na ruckach... a ked o 11 padnem do postele zbita jak pes, tak sa oduje ze zasa nic.... 😠
asi chcem byt v buducom zivote chlap...mat ich problemy 😠

tinika
24. okt 2009

ved nie nadarmo sa hovori zeny s z venuse a muzi z marsu 🙂
vidis adenka, tak ja občas rozmyslam či sme normalny, za cele tehu bolo tutu mutu len raz a mm sa nestazuje, az sa občas bojim čo to znamena

vavenka
autor
24. okt 2009

Jaaaaj 🙂
no ani my nemame tutu mutu, ale kebyze mozeme tak je to ina kava 🙂 aj ked dnes urcite nemam chut na neho 😠
No tak sme sa fajne povadili, som mu vynadala do kretenov 🙂 v zivote este som mu tak skaredo nepovedala...
Tak on vraj nic zle nespravil.... Hovorim - kreten 🙂
No nic, som si ista svojou pravdou, takze teraz neustupim, kebyze do vianoc sa nemame spolu bavit 😠
Aj ked - v utorok mam ten velky ultrazvuk, som chcela aby sme sli spolu...
No nic, kaslem, sak este budu ultrazvuky 🙂

Aaaaa objednala som si z donasky pizzu, bryndzove pirohy a tvarohove gule s jahodovou plnkou 😀 😀

adenka
24. okt 2009

vave ty mas po hadke ale dobry apetit 😀 😀

tinika
24. okt 2009

vave dufama ze to nechces naraz spapat, aby si nam nepraskla 😀 😀 lebo dopadnes ako ja, tak ta nafukne ze ti bude trčať brucho hihi

vavenka
autor
24. okt 2009

No mala som chut na vsetko z toho, som si nevedela vybrat, tak som objednala secko 🙂

tinika
24. okt 2009

tak bru chut vave

slniecko4
24. okt 2009

čaute babenky,pozerám,že dnes máte dobrý deň,čo sa chlapov týka.. 😀
vave,chvalabohu,že je všetko v poriadku,dávaj na seba pozor.
tini,v škole som bola,preto tak skoro..

zuzub
24. okt 2009

caute 🙂 my sme pred chvíľou došli domov, boli sme na nákup.môj mm sa chystá s kámošom zapiť narodenie syna, no to si tiež naplánovali, 😀 keďže zajtra majú krstiny, ideme aj my pozrieť do kostola, už sa teším 😅

vavenka
autor
24. okt 2009

Jaaaj sme kukli filmik, som si zas poplakala 🙂 dnes mam riadne urevany den 🙂
No nic, si predplacem dopredu 😉
Plany na vecer? 😵

zuzub
24. okt 2009

ja sama doma takže budem koníkovať a pozerať TV 😒

vavenka
autor
24. okt 2009

Zuzi no ja sice niesom sama doma, ale plan ten isty, kedze si netrufam moc sa hybat 😒

zuzub
24. okt 2009

radšej vavenka oddychuj 😉 mne je dnes celý deň tak ťažko a ja trúbka som si ešte dala tresku 🙄

vavenka
autor
24. okt 2009

Zuzi na mna aj tak nemas 😉 bryndzove pirohy s pizzou 😀 tie pirohy mi sadli na zaludok trochu, ale tak sama som si na vine 🙂

zuzub
24. okt 2009

no šak máš na to nárok vavenka, veď si tehula tak kedy si dáš keď teraz nie 😀
môj mm si vybral na zajtra úžasný obed zemiakový šalát a rezne, ja si spravím file, rezne nemusím

nyya
24. okt 2009

babenky neviete nejaku netovu adresu na vypocet plodnych dni????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre