Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
26. okt 2009

Caute,

no ja som mala v noci hrozne krce, ako keby mrcha dorazila ☹
takze rano som sa pekne vybrala k lekarke svojej... Prcek je ok, aj mi doktorka ukazala taku skvrnku odkial to pravdepodobne krvaca - je to v maternici - takze len lezat mam a brat lieky....
Tie krce sme si nevedeli vysvetlit, mam brat magnezium - ale to zas roztahuje cievy, takze z neho mozme viac krvacat, takze tak....
Mam aj fotku, male ma uz vyse 5 cm 🙂
Takze som spokojnejsia, aj ked neviem co sa deje, este stale......

tinika
26. okt 2009

ahoj moja som rada ze je to ok, a ostatne neries, hlavne ze prcek je ok 😉

petafr
26. okt 2009

a ktory datum ti predpovedali? Este mas hadam trosku casu. Maly je otoceny ako ma byt?
zuzi, dakujem, naucim aj vas, kto chcete, poslem strih cokolvek... ja som sa zacala ucit hackovat, uz len otehotniet a budem tvorit jedna radost... zatial som spravila jednu ciapocku a nemam ju ani na kom odskusat 😒
tie moje deti budu zo mna na nervy, ako ja z mojej mamy, ked som bola mala, stale mi nieco sila a stale som musela skusat a prezliekat sa, neznasala som to... ale zase ked ma ludia zastavovali na ulici, ze z ktoreho tuzexu mam veci, tak som bola na maminu hrda... 🙂

maxii
26. okt 2009

juj vavi cakam tu na teba, ci si OK, tak mi odlahlo....uff.

dolezite je ze malicke je OK, a uz ma pekny rozmer;))))

tinika
26. okt 2009

hej maly uz davno dole hlavickou a naposledy mi dali termin 28,11, ale inac 3,6,7.12. som mala tak som zvedava ktory den si vyberie
to poznam aj moja mamina furt plietla, sit sice nevie, len zašit take domace veci, ale pliest a hačkovat a vysivat to hej. ako mala som mala kopu sukničiek upletenych a pulovrikov, take sady pekne boli

tinika
26. okt 2009

kočky dne som 35+2 to znamena ze som začala 36tt to uz je 9mesiac alebo az ukončeny 36tt je 9 mesiac? mam ja starosti čo? 😀 😀 😀

tinika
26. okt 2009

je uz som zistila, je to 9 mesiac fuuuuhaaaaaaa

vavenka
autor
26. okt 2009

Tini ides do finaale 🙂

V albume fotka 😉 Inak drahemu sa v noci snivalo, ze mame dlhovlasu blondavu Magdalenku 😀 😀

tinika
26. okt 2009

vave 😀 veru cielova rovinka pred nami 🙂 hihi
moja mamina mi vravela minule ze sa jej snivalo ze som rodila a neviem čo ešte ale ze som hned isla k nim na navstevu hihi ta uz druhy divny sen, bo mne sa snivalo ze po sekcii som bola odprevadit lekara na zastavku tak dufam ze to znamena rychly porod hihi

maxii
26. okt 2009

krasna fotka vavi blahozelam 😅 😅

ja som dnes tiez v posteli aj zajtra takze nie si sama 😀

tinika
26. okt 2009

jee vavenka aky ste nadherni

petafr
26. okt 2009

tini, rychly a bezbolestny porod... 😉
baby nakazte ma rychlo, lebo vam budem postupne vsetkym zavidiet (ale v dobrom)... lilix, skusila si napisat salute? potom daj vediet, co ti predpovedala...

tinika
26. okt 2009

🙂 peti dakujem hihi uz som inac dlho nedavala tehu bacily takze pre teba peti
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
26. okt 2009

zuzub my si davame ja to volam cesnakova tinktura. to do domacej palenky das roztlaceny cesnak, ale nie na jemno, iba tak nozom alebo nejakym predmetom rozpuc. a ten cesnak aj s palenkou si nechavaj v chladnicke, a vzdy ked sa ti take daco vyhodi, afta napr. tak vatovou tycinkou si to tam drz, dlho, to sa musi uplne vystipat az do " ziveho" nam to urychluje hojenie afty, cesnak je zdravy!
vavenka chudatko. raz budes babu rozpravat, ako si velmi vela trpela pre neho. a ako si sa o neho bala..
😉

vavenka
autor
26. okt 2009

Peti, to nemyslite vazne ze verite Salute? Urcite to holka mysli v dobrom, ale ja by som sa na jej kyvania prstenom nespoliehala,hm? 😉
Moja rada: sledovat plodne dni a vela sexu 😉 ja som aj vykladala nohy na stenu 😀 😀 ale ja niesom velmi objektivna vzorka 😅 😅

Tini Maxii dakujeme 🙂 kokso si ani neviete predstavit co za balvan mi spadol zo srdca... Inak rano s prehladom som vybehla z bytu k lekarke v papuciach, este ze mam duchapritomneho chlapa 🙂 som to vravela sestricke, tak sa rehotala, ked mi brala krv 🙂
A ze vraj tehotensrvo je najkrajsie obdobie zeny... PRD! Sak od kedy som vycikala dve //, tak som v kuse v strese 😀 😀 😀 😀

lilix
26. okt 2009

aj ja si prosiiiiiim

vavenka
autor
26. okt 2009

Lilix no som sa vytesovala ze nemam tehotenske nevolnosti, sak na co, to su pre mna male komplikaca, ja musim rovno krvacat! 😀

zuzub
26. okt 2009

vavenka, som rada, že ste ok 😉 neboj bude dobre, ale záhada to tvoje krvácanie....som len zvedavá čo ti na to povedia na hemoške

tinika
26. okt 2009

vave 😀 v papuciach hihi
mne sa občas snivalo ze som dosla do skoly v pyzame 😀 😀 😀
lilix pre teba

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinika
26. okt 2009

idem ja zehlit plienky 🙂

zuzub
26. okt 2009

ja som si raz na základnej škole zabudla v triede školskú tašku 😀 😀 😀 😀
Vavenka aký ste už veľkýýý 😵

aj ja posielam vírusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzub
26. okt 2009

trošku som tu stránku tu natiahla 😀

vavenka
autor
26. okt 2009

Zuzub hej uz sme podrastli 🙂

vavenka
autor
26. okt 2009

Co dnes obedujeme? 😅
Ja mam bravcovu polievku zo soboty, a dalej netusim 😖

zuzub
26. okt 2009

ja mám hovädziu polievku,zemiakový šalát a filé, ale vôbec teda nie som hladná 😝

vavenka
autor
26. okt 2009

Zuzi jaaaj si vcera robila podla zelania manzela, pamatam 🙂
Nooo ja vy som si dala taku fajnottku, ale tiez este niesom hladna, ale tak o hodinku to uz bude o inom 😀

maxii
26. okt 2009

ja som sa uz napraskala zienky, polievka z nedele a cestovinky mnami 🙂))

ja ked sa najem, tak mam fakt ze celkom pekne brusko uz 🙂))a 3,5 kg hore, kokso....super🙂))

zuzub
26. okt 2009

som ja moju maminu zavolala dnes na obed lebo mm išiel do BA, a ešte nám toho dosť ostalo na sama to nepojem 😀
ozaj minule som v sekáči kúpila pre mimčo taký zlatý svetrík sa mi strašné ľúúúbi, idem dať foto do albumu

vavenka
autor
26. okt 2009

Maxii pekne, no najvyssi cas, uz mozes aj odotit 🙂
Ja si stale drzim tie 3 kg navyse co som hned zo zaciatku nabrala, nejak to teraz nestupa - chvalabohu 😅

Zuzi jaaj ty si toho svojho muza velmi neuzijes 😖 No daj daj svetrik, som zvedava 🙂

vavenka
autor
26. okt 2009

Jeeej super svetrik 🙂
A sa hodi aj na chalana aj na babu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre