Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
27. okt 2009

Lilix gratulujem 🙂
Kolko este tento semester? No ale nezavidim, uz by som nechcela skuskove... Semester a prazdniny su super, ale tie skusky, ble 😝

lilix
27. okt 2009

joj este vela. zajtra, ale to sa len odovzda praca, a potom vo stvrtok a v sobotu, a este jedna 23.11 a bude hotovo! uf 😅
tak ty si si to uz uzila, ja este nie. ja sa musim este dlho trapit. iba 3r. mozno pojdem dalej. uvidime aka bude situacion.

tinika
27. okt 2009

lilix gratulujem a držim palce na ostatne skusky

petafr
27. okt 2009

Lilix aj ja gratulujem. Ingulik, volako sa mi vsetko miha pred ocami, uz neviem, co citam a od koho... 😅
to vazne nekeksujete? Mm sa toho najviac boji, ze ked bude baby, tak nebude keks, tak som zvedava ako to bude posobit na mna, ale ani v normalnom stave nie som nejaka extra nadrzana dracica 😀
ale viem si predstavit tu unavu... vlani som robila na plny uvazok, starala som sa o dve baby, malinke, od rana do vecera, rodicia karieristi, mali mali 2 mesiace rozdiel (z dvoch roznych rodin boli), a tak viem, ake to je mat dvojicky... ale clovek si rychlo zvykne, zorganizuje sa... a to som si robila este piaty rocnik vysky, resp. som robila popri skole, takze unava bola, ale nastastie som v noci mohla spat...

lilix
27. okt 2009

dakujem babky.
bala som sa velmi 10 kreditova skuska a profak prisny. ale asi zabralo, ze som utocila na city, ze som bola dobrovolnicka v cervenom krizi!

zuzub
27. okt 2009

ja tam pri tom NT v tehu knižke nemám nič 🙄

vavenka
autor
27. okt 2009

Zuzi kasli na to 😉
Alebo fakt si tam cinkni, aby si mala dusu na pokoji... Ale ved co, urcite je tvoje babo zdrave 😉

katka444
28. okt 2009

ahojte, ja som mala vcera tazky vecer ☹ bolo zase grci grci

katka444
28. okt 2009

aaa uz mam 17 tt. a zase som si nevsimla kedy mi to nabehlo. ci vcera ci az dnes 😠

tinika
28. okt 2009

hihi kati ja somsi tiez az v pondelok vsimla 35tt

evitkamalicka
28. okt 2009

ahojte 🙂

tinika
28. okt 2009

aspon vies ze sa nekontrolujes a beries to fajn 🙂

petafr
28. okt 2009

ahojte kocky, ako ste sa vyspinkali? Ja idem o hodinku na letisko po draheho!!!

slniecko4
28. okt 2009

pekné ránko,dievčatá.. 🙂

slniecko4
28. okt 2009

petarf a kde si mala drahého?
ja sa vyspinkala celkom fajn,len ma záha pálila nadránom..

vavenka
autor
28. okt 2009

Caute 🙂

Kati co ja by som dala za grcanie miesto mojich problemov 😅
Aj ja som dobre spala, ale rano som nejak skoro vstala 😖 neviem co budem robit - v telke nic nejde 🙄

evitkamalicka
28. okt 2009

vavenka veru v telke nic nedavaju, ja sa tiez nudim ked Adamko spinka, tak manzel vcera priobjednal k Magiu vsetky HBO a Cinemaxy, tak cakam kedy aktivuju

tinika
28. okt 2009

mna uz par di boli mrchovsky brucho 😅
slni ahoj
peti ahoj
vave čaf

slniecko4
28. okt 2009

tini,čo to,že ťa bruško boli? 😕

vavenka
autor
28. okt 2009

Evit ved to, a ja este aj lezat musim - aspon by som sa pomotala s vyzavacom alebo co, ale nemooozeeem....
Mam doma nejake filmy, ale ked pozriem teraz, tak potom ked ho bude chciet vidiet drahy tak ja co zas budem robit?? No katastrofa 😀

Tini coze? Ides uz rodit???

tinika
28. okt 2009

slni neviem ale len tak troska citim

slniecko4
28. okt 2009

tini,nepredbehuj sa,dohodli sme sa,že spolu rodíme.. 😀

tinika
28. okt 2009

hihi slni neboj, ja sa nechystam skor ako 28,11, ale dnes uz mam vytiahnutu tasku a dačo do nej pobalim pre istotu 🙂 včera som uz poprala nejake vecičky konečne, budem dnes poobede zehlit asi 🙂
a ty ako s pripravami?

tinika
28. okt 2009

inac som fakt velmi zvedava ktory drobec bude na svete skor 🙂 by bola fakt sranda keby to vyslo na ten isty den

vavenka
autor
28. okt 2009

Ja uz mam odchody do porodnice tento vikend nacvicene 🙂
Kedze pohotovost gyndosska je tam kde aj porodnica 😀 😀
Trvalo mi to aj s oblecenim sa asi 8 minut 😉

tinika
28. okt 2009

vave tak aspon v niečom si popredu oproti nam 🙂 ale s porodom este počkaj aspon 27tt este ok? 😀

vavenka
autor
28. okt 2009

Tini aj 24 staci 😉 ja niesom pedant, nemusim ist az na 40tt, staci ked sa dozijem 36tky a potom uz je to jedno 🙂

tinika
28. okt 2009

hihi tak to hej, ale som ti chcela dopriat velke brucho si užit 🙂

tinika
28. okt 2009

tak to v 36tt by sme so slniečkom rodili uz buduci tyzden hoho

slniecko4
28. okt 2009

tak to moc skoro,ja sa tiež chystám až po 28.11, skôr to nemusí byť.. Ja mám vecičky už popraté,požehlené,už len tašku zbaliť,ale to sa mi ešte nechce na ňu pozerať.. 😀 Nech človek nemá mindrák na ňu pozerať. 😀 Veď v pondelok,čo som bola za pôrodníkom,sa mi až zle robilo,keď som pozerala na dvere pôrodnej sály,tak sa bojím,aké to bude.. ☹ Ináč mám asi všetko nakúpené,už len kojeneckú podprsenku mi treba.Tini a postielku už máte rozloženú?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre