Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

dzou
30. okt 2009

zlaty retriever je pekny 😉 .. no viem z tych kliestoch je to hruza... ja nastastie byvma v uk a tu moj pes zatial nemal ani jedneho.. a to behame s nim po Sherwoodskom lese 😉

tinika
30. okt 2009

ahojte, my sme mali taky gel proti kliestom a hava ma aj obojok a klop klop este kliesta nemala

tinika
30. okt 2009

a ja uz zehlim asi treti den hihi a este mam plny kos veci pre maleho a jednu tasku ani nevypratu a nase a čo mi mamina daju veci po nas a neteri to my oni pozehlia tak aspon niečomu sa vyhnem hihi

ingulik
30. okt 2009

ahojky...no som tu zas 🙂
no nas mal obojok a aj tak schytal kliesta a teraz ked som bola tehu a ani k malym detom sa obojok vraj nesmie, tak sme davali taku vodicku na kohutik - frontline, tak chytil toho druheho kliesta....ale potom sme nasli este iny podobny pripravok a ten ho ochranil...
tini ja som dnes rano pozehlila kym mala vstala a som rada, lebo mozem aspon vecer kuknut film na DVD 🙂

tak pekny vecer prajem , ja idem objednat pizzu a cakat na draheho, budeme dnes u nasich vegetovat 🙂

tinika
30. okt 2009

ingu to fakt sa nesmie obojok a prečo?
my dnes večer mame prvu kolaudaciu tak som upiekla tie kroisanty a včera som aj mrazenu strudlu kupila, takze nakoniec sa nerobi trasena torta, aspon ju urobim buduci tyzden ked dojdu nasi

zuzub
30. okt 2009

hmmm tinika tie tvoje kroisanty by som si dala 😅

ingulik
30. okt 2009

tini no vraj sa z nich viac uvolnuju tie latky co su proti kliestom a mozu byt skodlive....to nam povedali na veterine a tie vodicky co sa vtieraju do kohutika sa vstrtebu do koze a neuvolnuju sa do okolia

tinika
30. okt 2009

ok dobre vediet, takze budeme zase davat vodicku
a ako mala? uz lepsie?

vavenka
autor
30. okt 2009

som dostala magnum ako uplatok za to, aby som ho pustila do krcmy 😀 😀 😀
mnam.....
inak skvela vecera - parizsky salat s rozkom a nanuk 😅 😅
Co s nacatym vecerom? 😕

dzou
30. okt 2009

joj parizak 😵 baby vy mi robite take chute dnes som si aj chcela kupit v slov. obchode...ale sa bojim lebo mm raz mal odtial tresku a potom cely tyzden mal problem so zaludkom 😖

tinika
30. okt 2009

Vave super hihi mna moj nikdy neuplaca a ked tak az ked meska domov tak donesie niečo sladke hihi aj to nievzdy

vavenka
autor
30. okt 2009

Dzou 😀 😀 kedy sa chystate na SVK?

vavenka
autor
30. okt 2009

Tini to len teraz ho to drzi, po tom minulotyzdnovom pruseri... Este par dni mu davam a prejde to 😉

dzou
30. okt 2009

jooj vavus neviem naskor nab.rok v lete... a ak by som bola tehu tak asi ani to nie...

vavenka
autor
30. okt 2009

Dzou no to nieje bohvieco 😖 sa tam aj stretavate slovaci, ci ani nie?

dzou
30. okt 2009

no ani nie radsej 😀 to je tu tazke ... mozno si niekto bude mysliet opak ale bohuzial je tot ak ze tu si slovaci zavidia este aj noc medzi ocami... ako mne nevadi ze nejdeme na svk moja mamina pride za mnou 😀

dzou
30. okt 2009

baby tak mimo trochu o kolko sa moze posunut lf alebo teda sa moze vobec predlzit?

vavenka
autor
30. okt 2009

LF byva vacsinou rovnaka - +- dva dni - mne sa za posledny rok skratila, zo zaciatku som mala optimalnych 14, potom sa mi skratila na 11-12.....
Dzou inak hej, to som pocula, sesternicu mam v anglicku aj spoluziacku z gympla, tiez moc nerandia so slovakmi....Je to zvlastne 🙂

dzou
30. okt 2009

no vavi to by si musela zazit boli tu aj taky ze nam kopali do auta ebo mame dve 😖 ..
jaj takze este je to v poho takze mcha pride coskoro... no co uz... ale cudo ze este ani nemam taky ruzovkasty vytok co bezne mam den pred mrchou

dzou
30. okt 2009

a aka najdlhsia ma alebo moze byt?

vavenka
autor
30. okt 2009

Dzou no tak 16-17 max
ked uz je 18 tak si s najvacsou pravdepodobnostou tehotna 🙂

dzou
30. okt 2009

no tak zatial mam este cas 3 dni 😉

vavenka
autor
31. okt 2009

Bre ranko 🙂
Dzou tak ako? Teplotka?
Ja som uz zas sama, drahy siel na stavbu, ach jaaj 😖

adenka
31. okt 2009

ahojte zlaticka,

vcera sme mali poradnu, drobec ma 5140g 😵 ... hovorila som s doky o tom nespani a suchani nosteka, tak mi povedala ze podla vsetkeho je hladna, ze uz jej moje mliecko nestaci a preto nevie poriadne spat. takze mam zacat prikrmovat..no dufam ze sa to spanie polepsi... a ideme aj na krcne, lebo mne sa nepaci ze ma staaale otvorenu pusinku, aj ked spi tak len s otvorenou pusou a na brusku tak sa bojim ci nema v nosteku krivu prepasku, alebo nieco...

vavenka
autor
31. okt 2009

Ahoj Aden 🙂
Tak ste pekne pribrali 😉 .... takze ides prikrmovat? A ty sa ako mas?

adenka
31. okt 2009

vave pekne, len asi malej nestaci... no hold, pazros po mame 😀 😀
ja..no unavene...dnes bola hore kazde 2 hodiny tak mam dost... a potrebovala by som vybehnut na nakupy, ku kadernicke, no zial asi si este pockam 😅

a ty sa ako citis?? uz nespinis??

tinika
31. okt 2009

bre ranko 🙂

vavenka
autor
31. okt 2009

Aden nie, minuly vikend naposledy sa zo mna vyliala krv a potom nic, zahada cista, ale uz neriesim... Akurat ze ma posledne dni hlava bolieva, co ja som predtym nepoznala... No ale tak co uz, vydrzime 🙂
Aden a nemoze to byt len laktacna kriza, ci ako sa to hovori? Som citala ze to sa stava ze na chvilu je taky pokles mlieka/resp. babo ma v urcity moment vacsi apetit ale potom sa to zas dostane do normalu....
A mangela mas doma? Ja mam taku predstavu - mozno naivnu 🙂 - ze v sobotu alebo v nedelu sa bude o male starat vysostne chlop a ja pojdem s kamoskami na kafe, popripade skraslovacie manevre, aspon na 4 hodky vypadnut 😀 😀 😀

vavenka
autor
31. okt 2009

Caau Tini 🙂 no ako. este nerodime? 😉

adenka
31. okt 2009

vave laktacna kriza trva par dni, ale u nas je to uz par tyzdnov takto...

nooo mangel...tak story z dnesneho rana: ja som bola utahana tak som malu prebalila obliekla a dala tatinkovi nech sa stara a lahla som si... mala sa medzitym pokakala a ked zacala po pol hodine rucat, tak drahy jej strcil flasu a ona este vecsi krik... tak mi ju po 10 minutach doniesol ze ona nechce jest...
tak som vstala ukazala mu ze ma hovna az za usami takze v tomto stave jej asi moc nechuti.... no prebalila som, nakrmila a mala zalahla.. takze tolko k mojmu chlapovi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre