Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
31. okt 2009

Aden 😀 😀
Chlapi su neuveritelni niekedy 🙂 ze hovna az za usami 😀 😀
Noo, tak ho treba naucit postup - aj ked predpokladam ze si ho to uz ucila - asi im to dlhsie trva...
Ked mala place - za prve: skontrolovat plienku za druhe: skusit palec ci necuca - ak ano, treba nakrmit za tretie - odgrgnut atd atd..... 😅 😅 😅 v ziadnom pripade nechcem mudrovat, este som ziadne babo nemala takze ja len tak, z pocutia 😉

dzou
31. okt 2009

Ahojky...no teplote klesla ale mrcha este nikde 🙄 ale tak asi uz dnes dorazi... dufam... ze mozem uz zacat dalsi cyklus a ked som teraz aj v takej plodnej teme, tak sa to uz podari 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou vavi uz 13tt 😉

xena1
31. okt 2009

dzou drzim palce....ako sa mas inak?????

adenka
31. okt 2009

vave no jeho teoria je ze ked place tak chce ist na ruky... a to uz ma 8 rocneho syna... 😀

dzou
31. okt 2009

ahoj inac dobre... cakam na tu potvoru, nie ze by som ju chcela ale tak vsetko nasvedcuje ze ma prsit a ona sa niekde flaka 😠
a ty? ako si dopadla u dokyho?

adenka
31. okt 2009

no idem pozehlit a potom sa zastavim...papa zatim 🙂

xena1
31. okt 2009

bola som v stredu robil mi folikulometriu,a znova idem v pondelok....tento mesiac ma posleduje,uvidi aka bude v pondelok sliznica a folik,ci treba nejake lieka na stimulovanie a tak a pravdepodobne ma na buduci mesiac posle na IUI do martina...ja si myslim ze mam vsetko ok ale uvidime v pondelok...teplotky su len orientacne...s tym sa nestreskuj...a ako sa citis?na mrchu?alebo inak???

dzou
31. okt 2009

no ale aj test bol vcera neg. no uz ma trochu zabolelo brucho teraz nic, ale ona pride 🙂
no nic bezim dnes mam kopec roboty ako asi kazda zena v sobotu... nakup, varit, upratovat, prat 🙄

xena1
31. okt 2009

ak ma prist pride....mozno by si mala zabehnut k lekarovi....na take zakladne vysetrenia...ja viem ze je to v zahranici asi problem....vsak...tak krasnu upratovaciu sobotu...

dzou
31. okt 2009

no este som nakukla 😅 ... no problem predpokladam ze ak sa nebudeme snazit rok tak ma poslu domov... neviem preco niekto urcil takuto hranicu 🙄

vavenka
autor
31. okt 2009

Aden 😀 😀 😀 no tak to uz je tazko takeho preucat.... Tak uz len vela trpezlivosti prajem 🙂
Dzou ja stale tvrdim - ked nieje MS, furt je nadej, ale ked bol vcera test negat, tak asi fakt dojde... Swina 🙄
Xeni vy sa ako dlho snazite?

dzou
31. okt 2009

Hej vavi uz to tak vyzera... no nechapem krcok mam sice vysoko ale je podla mna dost trvdy ja uz som z toho jelen 😖 no nic uz fakt bezim tak zatial pekny dnik 😉

xena1
31. okt 2009

vsak a kto ti dokaze ze sa nesnazite rok???ja si myslim ze pokial je vsetko ok zo zakladnych vysetreni a chcel by vas poslat na umele,tak rok je naozaj malo,ale co ak sa budete snazit dva roky a trebars nemas dostatocne vysoku sliznicu alebo ma mm problem...mne raz jeden gyndos povedal,ze ak neviem ci mam zaklad ok mozem cakat aj do smrti....aj ked som za ze velku rolu zohrava psychika...

tinika
31. okt 2009

Vave este nie, este mame trocha času 🙂
Ste mali vidiet včra mm jaky bol vesely hihi a prvykrat ma okno , sa ma pytal kedy odisli hostia hihi

dzou
31. okt 2009

xeni aj mna napadlo ich okabatit ze sa snazime rok 😀 ... no pockam este do konca roka... teraz si uz nebudem kazit rok 😀 a ked do vtedy nic tak chceme skocit aj mm na spermio..

vavenka
autor
31. okt 2009

Tini takze oslava dopadla dobre ?
croisanty chutili?

tinika
31. okt 2009

vave ano chutili aj strudla 🙂

tinika
31. okt 2009

Bolo fajn, kamoska tiez tehulka ta sme spoli diskutovali 😀 😀

xena1
31. okt 2009

spravne rozmyslas...do konca roka nie je daleko a na buduci to zacnete riesit....myslim ze ta hranica aj tak nemoze byt stanovena rovnako pre vsetkych...pripadne je platna az ked nie je ina porucha...

tinika
31. okt 2009

Hihi ze sa nemam rozčulovat bo to skodi malemu, kolka pozornost zrazu hihi a ze uz nemoze pit bo je stary hihi

vavenka
autor
31. okt 2009

Tini ale tak zlaty je, ked si spomeniem pred rokom ako ste sa vadili a aka si bola z neho nestastna.... Obrat o 180 ° 😉
Taak polievocka sa uz vari - paradajkova, dnes idem robit zapekane zemiacky s bryndzou a slaninou, len to je najsamlepsie cerstve, takze az tak okolo tretej ich zacnem robit, drahy je na stavbe, juj mi je ich luto v takej zime 😖

tinika
31. okt 2009

Veru vaven uz rok seka dobrotu klop klop
aj my varime, zajacovu polievku a halusky s kapustičkou
zemiaky s bryndzou? to som este nepapala to moze byt super, ale vraj bryndza by sa nemala a mne z nej v tehu ani nebolo dobre 🙂
vave aj moj bracho s otcom su kazdy den okrem nedele v tej kose na stavbe, tiez mi je ich luto

tinika
31. okt 2009

Sa ma stale pyta ze ako včera vystrajal, tak som ho najprv postrasila ze strasne hihi ale nie, ako vzdy ked je v nalade, velmi zhovorčivy, usmievavy a veeelmi veeeelmi pritulny hihi

tinika
31. okt 2009

tak bru chut, my ideme obedovat a potom vonku, dnes mam posledny den PN a zajtra začina "DOVOLENKA" 😀 😀

evus
31. okt 2009

ahojteeeeeeee

vave,ako tak citam,tak ty mas materstvo premyslene krok za krokom 😀 ,uz len realita nech je taka ako mas predstavy

adenka,takze nakoniec predsa len ides dokrmovat???skoda,som myslela,ze sa to v pohode rozbehne,ale tak asi nie,no co uz,ale aspon si skusila,niektore neurobia ani to a rovno sa na to vykaslu

ja akurat pijem v klude kavu(to sa mi za posledny tyzden teda nestalo),Karin je u kamosky,Misko spi,stary tiez,tak je pokoj 😝 😉

vavenka
autor
31. okt 2009

Tini preco by sa bryndza nemala? Mozno surova, ale tepelne upravena? Nevidim dovod.....
Evus no vies, uz nemam 19 takze som si vedoma ze realita moze byt na mile vzdialena od mojich planov, ale tak zatial mam aspon taketo mile naivne predstavy 😉 Detiska zdrave? 😉 A ty ako? Anlgina?

Inak tu je ten recept - su bozske tie zemiacky:
takze zemiacky vydlabes, naplnis bryndzou a poukladas do pekaca - najlepsie zo skla - potom to trochu polejes olivovym olejom posolis a posypes drvenou rascou (ja zvyknem aj trochu vegety) - anglicku slaninu nakrajas na kazdy zemiak a na vrch das platky normalneho masla a pecies cca 45 min pri 200°C

evus
31. okt 2009

vavenka...a mozno budes milo prekvapena,babo budes mat velmi dobre a vsetko bude klapat tak ako ma 😉 ...detiska v pohode,Miso ma trosku sople,ale doktorka vravela,ze sa ani necudovat v tomto prechodnom pocasi a ja tiez v pohode,na anglinu som nemala teraz casu,ked bola Karin doma,takze budem musiet dobiehat,ale da sa a poobede ideme s detiskami do Mc-donaldu(kua ani neviem ci som to dobre napisala,idem tam drzhykrat),nahovorila nas kamoska,ze nech maju krpci radost a my si dame nieco zdrave 😀

tinika,v tehu bryndzu kludne mozes

tinika
31. okt 2009

vave lebo je nepasterizovana či čo ale ked ti chuti tak papaj, mne z nej bolo tazko tak som vysadila počast tehu 🙂
ahoj evusik 😉

evus
31. okt 2009

servus tini

vavenka
autor
31. okt 2009

Joooj toto neznasam, som si nalakovala nechty a treba mi na wcko 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre