• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
maxi tak super, ratulujem
3. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda gratulujem som chcela napísať
3. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maxi super ze sa ta placenta umúdrila :slight_smile:

a nekukala ci je ozaj dievcatko?
3. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: maxi tak fajn, že je všetko ok :wink: ja som už inak tiež strašne zvedavá čo to bude, ale ešte si nejaký týžden musím počkať, mám ,ale také tušenie, že chalan :grinning:
3. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzub. ja som tiez mala pocit na chalana. ale teraz je to take zmiesane. snad sa nam vo stvrtok ukaze.
3. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od začiatku tušila chalana a je to chalan :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...ja len kuk...ja som mala tusaka na babu a je tu...a je to riadna betarka vam poviem... :slight_smile:
tini no od pondelka som zas v PO ak sa nic nevyskytne, tak sa ozvem a dojdem ta pozriet, ze ako sa gulate...dufam, ze mi dovtedy nezdrhnes porodit :wink:
3. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ingu super, no ja sa chystam najskor v 38tt takze este mas sancu :slight_smile: tesim sa na vas
3. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ale vôbec neviem chalanské meno lebo také čo sa mi páčia sa nehodia k nášmu priezvisku :rolling_eyes: .ale dievčatko viem Miška alebo Silvia :wink:
3. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub nejako sa nam mišky pačia hihi a jedna tu už je :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joooj dnes je den debil :slight_smile:
Som sa konecne donutila nafarbit si vlasy... Ako tak cakam s farbou na hlave, preslo 40 min, reku ze idem zmyt farbu - nejde tepla voda !!! Som myslela ze ma drbne!! A este tie moje dlhe skutiska..... Tak som nahriala 2 hrnce, sak musela som to zmyt, ale viete ake to bolo umytie.... Este furt cakam kedy ju uz konecne pustia, ma pali cela lebka :rolling_eyes:
A rozvarili sa mi spagety ! Chapete to? Spagety, co aj 12 rocne decko uvari, sa mi rozvarili !!!
No proste - doma bordel jak v tanku, ale radsej sa do nicoho nepustam, lebo mi este padne zrkadlo a bude 7 rokov nestastia :grinning: :grinning:
A to ani nepisem ze rano som mala zas spinenie - aj brucho ma bolelo, ale len taka jednorazovka, tak predpokladam ze sa krpec natahoval :sweat_smile: :sweat_smile:
Inak ja nemam absdolutne ziadneho tusaka.... Ani na chalana ani na babu, ani macny macik netusim :sweat_smile:
3. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka také dni mám občas aj ja , neznášam to !!! všetko čo môže sa pose..... :confounded:
3. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,ja som z MI a rodiť idem do Humenného,tinika je z Prešova,takže sa nestretneme.. :unamused:
ale tini,môžeš mi dať na seba číslo,ja ti dám tiež a zistíme,ktorá skôr porodila.. :slight_smile: zajtra idem aj ja zas na veľký utz,tak som zvedavá,či neposunú dátum,ale nemuseli by,vyhovuje mi ten december.. :slight_smile:
vave,deň blbec je dnes asi aj inde,nielen u teba,ja som dnes potrebovala vytlačiť esej,lebo mi ju treba zajtra ku skúške a čo nezistíš? že ti došla farba v tlačiarni.. ešteže existujú zlaté svokry,tak som jej poslala do práce a mi vytlačila.. :sweat_smile:
3. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave neboj, aj mne sa uz rozvarili halusky hihi a aj ja mam take dni občas, mali sme s mm taky jeden v sobotu, on dodrbal skrinku, ja kolače a este ine veci :slight_smile:

Slni super napad, pisem ti IP
3. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ulozene :slight_smile: a baby ja mam na ingulik čislo tak jej napisem ked budem rodit aby ste vedeli :slight_smile: keby nahodou aj slniečko uz bude rodit :slight_smile:
3. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,tini.. :slight_smile:
3. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa učiť ďalej,možno večer ešte nakuknem.. pekný večer vám prajem.. :slight_smile:
3. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som vas troska pocitala, posledne dni som nic nestihala, vela prace :grinning:

tini, slniecko - este vyckajte s rodenim aspon 2 tyzdne :grinning:

vavi niekedy je taky den, ked sa dari tak s a dari :confounded: ale zajtra bude den ked sa ti vsetko podari, za odmenu :grinning:

zuzi som zvedava, ci bude fakt chalan :wink:

katka dnes lekarka nekukala ci ozaj dievcatko, sustredila sa hlavne na tu placentu :grinning: tak musim cakat mesiac na morfo ultrazvuk, no co uz :wink: ty sa mozno teraz na poradni uz dozvies :wink: :wink:
3. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maxii juj sa tesim z tvojej placenty :grinning: :grinning: :grinning:
Konecne pustili vodu, tak som zmyla aj zvysky farby, az mam chrasty vo vlasoch :rolling_eyes: ale uz je dobre, aj som riad umyla a nic som nerozbila, ale varit nejdem, az zajtra :sweat_smile:
Zajtra mam hned rano zubara, potom sa mozno trochu pomocem po meste a hajde domkov....
Joooj uz kcem vediet aj ja pohlavie, uz kcem nakupovaat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi vdaka, aj ja tesim :grinning: ked to takto pojde dalej mozno odrodim normalne :sweat_smile:

inak ja mam zajtra home office, tak dufam ze tu budete dakto na pokec :sweat_smile: budem mat konecne cas sem nakuknut :confused: :confused: :confused:
3. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi ja planujem este aspon dva tyzdne pockat :slight_smile:
ja idem zajtra do nemocky na ctg :slight_smile:
3. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ladynky tehulky ako sa mate?
tini pockaj na 4.12... to mam ja narodky a potom urcite preberiem po tebe stafetu :grinning: akurat budem testovat :grinning:
3. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no ta ja uz potom do 6,12, počkam hihi stači? normalne bitka, uz asi tri kočky chcu po mne miesto hih
3. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozes pocakt aj na 6.12... ze bude bitkaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini neboj, aj po slniecku ostane jedno mieso :wink:
Caau dzou, pockaj nech na teba kychnem : HAPCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!! To je pisulovsky tehulovsky virus :grinning:
3. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave akoze dievčensky? Hhihi
tak aj ja posielam Hapciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
3. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma urve z toho tehu vytoku, intimka uz aj v noci, menim milion krat a aj tak pretecie :frowning2:
3. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus chytaaaaaaaaam .. no snad si dam darcek na narodky :wink: ale tak este mam mesiac cas :grinning:
3. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dzou drzim palec :wink:
No Tini len aby to nebola plodova voda :wink:
3. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak tini :wink:
vavi inac tento tvoj pisulkovsky urcite zaberie... mna totiz mm vola '' Pisulka''... ja viem ze niekto si mysli ze to co je ale mne sa to zda mile :sweat_smile:
3. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok