Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
4. nov 2009

kati hej ked mam obtiahnute tricko alebo sveter tak pekne vidno 😉 a vazim 57 kg, namiesto svojich povodnych 53 😕 😕 😕

a vecer najdena kludne mam aj 59, co som v zivote ja na vahe nevidela 😀 😀 😀 😀

katka444
4. nov 2009

ja som uz pribrala asi 2 kg. teda najskor schudla 2 kg a potom pribrala tie 2 naspat + 2kg.

prave som sa dozvedela, ze kamoska co ma termin koncom marca caka dvojicky, no parada 😵

katka444
4. nov 2009

maxi a kedy ides na ten morfologicky ultrazvuk?

maxii
4. nov 2009

no super dvojicky 🙂

na morfo idem pri dalsej poradni, co mi vychadza okolo 1.12.m musim sa este objednat

katka444
4. nov 2009

no to asi aj ja tak pojdem. zase o mesiac. lebo myslim ze uz od 20 tt sa robi morfo. tak reku ak teraz nic neuvidi, tak ci nepojdem skor ako zase o mesiac na to morfo.

maxii
4. nov 2009

aha tusim morfo do toho 22t, ja to tesne liznem budem presne 22tt🙂) aj ty tym padom, ak o mesiac pojdes...sak zajtra uvidis, co ti povie lekarka ;)))

katka444
4. nov 2009

to som aj ja strasne zvedava. a ja mam lekara 🙂 . dufam ze uz bude daco vidieeeet

maxii
4. nov 2009

jaj kati pardon, lekar 😉 😀

urcite daco uvidi, a vela, no a ci pohlavie - -to je vzdy prekvapko, ale velmi drzim palce 😉 😉

tinika
4. nov 2009

tak som doma uf, vsetko ok len ja som uplne groggy, idem si lahnut som isla na 9 posch. peso, bo vytahu sa nechcelo tak mam dost 🙂

tinika
4. nov 2009

kati tak držim palce nech sa male ukaze 🙂 Inac ja uz fakt teraz chodim jak tučniak hihi som nemotorna

katka444
4. nov 2009

uf tini tak to by som aj ja fucala. a to len koncim 4 mesiac. som mala dost, ked som cez sviatky musela vyslapat u nas na cintorin.

ingulik
4. nov 2009

ahojte baby...no my sme boli dnes na neurologii...ze vraj ma mala zvyseny svalovy tonus dolnych koncatin, takze musime cvicit a naucit sa plavat vo vani... no podla mna je uplne v poriadku, uz fakt niekedy nevedia aku diagnozu by si vymysleli...ale cvicenie uskodit nemoze tak sa ideme gulat a plavat sme chceli aj tak chodit od januara, tak zacneme uz teraz 😅

tini...oukej, beriem ta za slovo a skusim to stihnut buduci tyzden 🙂

tinika
4. nov 2009

no uz som pohajala, aj klienta vybavila
kati ja mam problem vyjst aj k nam na 3 ta sa sama čudujem ze na 9 som vyslapala hihi

ingu sa tesim 🙂

vavenka
autor
4. nov 2009

Ahojtee 🙂
Dnes som si dovolila trochu sa poflakat, kedze som mala zubara rano, dalsia blomba do zbierky 😉 joj a hrozny fesak to je, dokonca ani injekcia do dasna od neho neboli 😀
Tak som sa potom pomotala po meste, kupila prvy darcek na vianoce - taky super sal - aj ked este neviem pre koho 🙂 aaa teplaky som si kupila take fajne a potom som bola s drahym na obed a uz sa vam venujem 🙂

Kati mne robili utz cez brucho uz od 12tt 😕 uz ta posledna fotka prcka v albume je robena cez brusko 😉
Zeny vam vidno bruch len cez obtiahnute veci?? mne vidno uz aj v kabate 😀 😀 😀 a to mate 4tt k plusu 😀

Tini Ingu caute 🙂

tinika
4. nov 2009

caf vave

tinika
4. nov 2009

ja idem papat bo sme hladny s paťkom

vavenka
autor
4. nov 2009

Tini tak bru chut, ja som teraz spucila nivove cestoviny 🙂 dobre boli, len vela cesnaku na moj vkus (ja som ich nevarila 😀 )

tinika
4. nov 2009

ja som si robila hrianky s cesrtvym maslom a paradajkou uz som ich spapala hihi

slniecko4
4. nov 2009

pekný večer,babenky.. 🙂 zas tu nikoho niet?

tinika
4. nov 2009

ahoj slni ja som tu

tinika
4. nov 2009

som strihala mm aj hafana, ale tomu len nožky dole bo uz mala dlhe

slniecko4
4. nov 2009

jáááj,taká prácička.. 🙂 ti poviem,včera v noci som myslela,že už aj porodím.. také som mala divné pocity,malá sa tak prehadzovala,že som ani zaspať nemohla,najvyšší čas zbaliť tašku,malej už mám,zajtra už len pre seba. Dnes mi dr rekla,že už je deviaty mesiac,že pôrod môže prísť kedykoľvek. Ty si ako dopadla na utz?

tinika
4. nov 2009

slni ja som nebola na utz ale na ctg a vsetko ok 🙂 ja sa uludnujem, ze do 38tt este neporodim hihi ale tiez mam napoly zbalenu tasku, zajtra tam dam uterak, pyzamo a tak a este pre maleho nachystat čo treba aby mm potom doniesol
a kamoska mala dobry napad, zabalit dve tasky, v jednej veci čo budem potrebovať hned a druhu čo ostane v aute, alebo mm donesie neskor, čo tak nesuri

slniecko4
4. nov 2009

a ctg je čo? bo mne zas robila ten veľký utz + prietoky a v pondelok už za svojim pôrodníkom,kam budem chodiť každý týždeň.

tinika
4. nov 2009

slni mne prietoky robili v 30tt a teraz uz len v nemocke ctg - to je take dačo so srdiečkom, taky papier z toho vysiel čo tam su take grafy ako mu bije srdiečko

slniecko4
4. nov 2009

aha.. no mne druhýkrát robila v nemocke ten utz + prietoky,tak neviem. 😒

tinika
4. nov 2009

no ta ja som jelen ze to kazda nemocnica inac robi? a boli tam baby čo sli aj na utz ale to myslim mali uz porodnika vybaveneho

zuzub
5. nov 2009

dobré ránko

zuzub
5. nov 2009

včera mi celý deň nešli pridávať príspevky do našej témy 😠 tak som si vás aspon čítala 😉

slniecko4
5. nov 2009

dobré ránko,dievčatá.. 🙂
zuzub,pekné ránko.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre