Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
5. nov 2009

Caute 🙂
Plany na dnes? 😉

slniecko4
5. nov 2009

ahoj vave, ani nijaké, u nás prší od rána, akurát poobede idem na poradňu.. čisto depresívne počasie a to zima ešte ani nezačala.

tinika
5. nov 2009

Ahojte, moje plany: najst niečo na jedenie, nemam ani kromku chleba a vonku prsiiii sa mi nechce nikam a idem cvičit

slniecko4
5. nov 2009

tini,z ktorej stránky si si stiahla ten čínsky kalendár na výpočet pohlavia?

slniecko4
5. nov 2009

tini,to chodíš cvičiť tú predpôrodnú prípravu, či čo?

vavenka
autor
5. nov 2009

Slni tak dnes ma poradnu aj Katka aj ja 🙂 sranda....
Hej aj tu je tak nejake skaredo... Ja dnes asi trochu pozehlim, a inak nic, kedze uz od pondelka zas spinim, tak by som mala lezat 😒

tinika
5. nov 2009

slni netusim, myslim ze dokonca z niekoho albumu
hej chodim na tu pripravu
vave aj ty? tak vam držim palce

vavenka
autor
5. nov 2009

Tini aj ja 😀 dakujem....

tinika
5. nov 2009

vave a nezehli, oddychuj ok?

zuzub
5. nov 2009

vavenka aj ty máš dnes poradnu? no to je super zas uvidíš mimčo 😉 držím palce aj u nás prší, nemám na dnes tiež žiadne plány.....

slniecko4
5. nov 2009

držím pršteky všetkým babenkám,ktoré idú dnes svojich drobčekov obzerať.. 🙂
a neviete mi niektorá poslať tú čínsku tabuľku na mail anjelik0612@azet.sk?

tinika
5. nov 2009

ja uz uvidim Paťka az ked bude na svete zrejme a dnes v noci sa mi haluze snivali hihi
slni skusim a ked takv mojom albume si na tu fotku klikni a daj si ju ulozit na plochu a potom do svojho albumiku a čo vam vychazda?

tinika
5. nov 2009

slni poslane

slniecko4
5. nov 2009

tini,dík,ale je to rozmazané,nedá sa to čítať.. 😒 ja som si to tak stiahla z tvojho albumu,ale nečitateľné to je,preto som chcela nejakú originál stránku.. vychádza mi dievčatko celý rok skoro,takže dobre to vyšlo.. 🙂 kolegyňa chcela,aby som jej to preposlala,len sa k tomu neviem dopracovať.

zuzub
5. nov 2009

mne vychádza podľa tej tabuľky chlapec 😀

slniecko4
5. nov 2009

zuzub a čo by si chcela,chlapca,či dievčatko?

tinika
5. nov 2009

Slni fakt rozmazane? no neviem prečo.
mne tiez vychadza chlapec, aj podla veku krvi 🙂
Zuzi uz asi viem prečo, lebo na kona sa musia zmensovat obrazky a teda ked ho zvačšis je rozmazany. Kuknem u seba este či nemam v povodnej velkosti a ti este raz poslem

vavenka
autor
5. nov 2009

Mne vychadza baba 🙂 tini to je ako podla veku krvi?

tinika
5. nov 2009

slni tak nemam ju a ani na nete teraz neviem najst

vave mne to pocitala jedna kočka, rpesne ti asi nepoviem ale je to princip ze kazdych 7 rokov sa ti obnovuje krv, a kto ma mladsiu - ty alebo mm tak take bude pohlavie - napr. ja som v čase počatia mala 26 a mm 29, čiže 26/7=21+5rovov a mm 29/7=28+1r teda on ma mladsiu krv, lebo sa mu obnovila pred rokom a mne pred 5 rokmi, takze chalan

slniecko4
5. nov 2009

tini,tento výpočet nechápem, ja mala v čase počatia 30,mm takisto.

tinika
5. nov 2009

tak potom to uz musi ist do detaiilu kto v ktorom mesiaci hihi
a inac som boal na nakup a prave som zozrala tri rozky, zem. šalat a sunku hihi uz som spokojna len neviem ako budem cvičit
a inac včera mi klient povedal ze som strasne schudla, aj mm kolegyna a mam an to ze či su slepi hihi

tinika
5. nov 2009

teda slni myslim ze zrejme kto sa narodil skor ma mladsiu krv lebo sa mu skor obnovila 🙂
chystam sa cvičit hihi dnes v noci som uz rodila v sne, presnejsie haluz jak oci, moja krstna a este neviem kto, asi druha krstna mi vyvolavali porod a nic hihi a nejake huby varili pri tom haluz čo?

vavenka
autor
5. nov 2009

No my to mame s drahym tak, ze on je julovy a ja septembrova - ten isty rok... Ale on sa narodil v 7mom mesiaci, takze kebyze sa narodi normalne, tak je takisto septembrovy, takze mozno by som aj starsia bola 😀 😀

slniecko4
5. nov 2009

tini,mm sa narodil v 03/1978 ja 06/1978,ta neviem. môže byť,že si schudla,že sa ti formuje telo,aj kolegynina sestra tak mala,že nepriberala do svojej váhy,len do bábätka a jak jej bruško rástlo,na iných miestach chudla..
ale počuj,také haluze sa ti snívajú,že klobúk dolu.. 😀
popíš,čo cvičíte na tej príprave,nech mám aspoň šajn..

zuzub
5. nov 2009

slniečko mne je jedno či chlapec alebp dievča, ale už som minule písala,že mám tušenie na chalana 😀

katka444
5. nov 2009

ahojte, tak som bola dnes v poradni. vysetril ma na koze a povedal ze rastieme. pomeral mi aj panvu. ale sono mi nerobil ☹ . objednal ma o 2 tyzdne, lebo vraj vtedy sa ma robit, tak ze teraz nie, az o tie 2 tyzdne. inak vsetko ok.

zuzub
5. nov 2009

hmmm Kati tak si drobca nevidela, ale to nevadí hlavne,že je všetko ok. 😉
ja som práve zožrala cely balík ovocných cukríkov mentos 😝 juuj fajné boli 😀 len nevirm čo dnes na obed, poradíte?

katka444
5. nov 2009

a sedela som v cakarni 2 hod. uz ma tak strasne bolel zadok.

ja si idem cosi ukuchtit a potom na navstevu ku kamaratke.

vecer nakuknem, ako dopadli dalsie poradne

katka444
5. nov 2009

ahoj zuzub ja si idem uvarit sosovicovu polievocku

zuzub
5. nov 2009

hmmm tu som varila nedávno...ešte ti býva kati zle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre