Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
5. nov 2009

ahojte baby...no my sme dnes boli na kontrolu, moc v poriadku, len stale ma mala zvysene biele krvinky tak neviem ze z coho to moze mat 😒 a este nas poslala na urologiu ale tam dnes az poobede robia tak pojdeme az zajtra....priserne pocasie...dufam ze zajtra sa zlepsi...inak Veronika uz ma 7100g 🙂

zuzub
5. nov 2009

ahoj ingulik, možno to má zvýšené ešte po tom zápale,tak to máte doma už riadnu babiznu 7100g 😀

slniecko4
5. nov 2009

my máme kapustovú polievočku a buchty na pare.. 🙂

katka444
5. nov 2009

ahoj ingu, tak nech sa veronika cim skor zo vsetkeho dostane. a uz mas teda co nanasat 🙂

zuzub dnes nic, ale po dva dni som rano zvracala. predtym som bola doma 5 dni a bolo vsetko ok.

ingulik
5. nov 2009

no poviem vam a je to riadne vrtidlo a zvedava je strasne na vsetko uz 🙂

zuzub
5. nov 2009

mne ešte tiež býva občas ťažko a stále ma napína z "čudných"pachov....
som sfotila moje brušisko, no vám teda poviem, že riadne je 😀 😀 😀

ingulik
5. nov 2009

zuzub pekne brusko 🙂
ja som tiez pridala par fotiek malej....idem sa naobedovat kym spi

katka444
5. nov 2009

zuzub wau, take pekne brusko. neviem ci ja mam take. musim sfotit. inak mam + 3 kg od poslednej poradne.

polievku mam navarenu. prave ju tlacim do halavicky 😀

katka444
5. nov 2009

veronika je zlatucka 🙂 a aky ma super vyhlad cez okno 😀

slniecko4
5. nov 2009

jeej,ingu,rozkošná je tá veronika.. 🙂 ušká si jej dávala prepichovať ešte v pôrodnici,či až neskôr?

slniecko4
5. nov 2009

zuzub,bruško pekné,rastie.. 🙂

vavenka
autor
5. nov 2009

Cauteee 🙂

Kati sak ziadne brusko nemas este 🙂 teda take pekne mini 😉 nie si nahodou 17+3 tt? 😕
Zuzub pekne brusko, ja mam podobne 😉
No: poradna ok, z toho spinienia si nemam robit hlavu, vsetko je ok, male sa jak predvadzalo, nozky vystieralo, usmievalo sa, krasa 🙂 A nakoniec si lahlo a vypucilo bruch, sme sa tehotali s lekarkou 😀 😀
aaa - pravdepodobne to vyzera na babuu 😀 😀 😀
NT a krv je ok 😉

A po ceste som kupila karfiol, len teraz neviem ci ho mam vyprazit alebo uvarit polievku 😕

zuzub
5. nov 2009

vavenka to sú super spravičky 😵 takže dievčatko hej? 😀 ja som si aj myslela, že ty budeš mať asi dievča 🙂 a ja určite toho chalana, som zvedavá či bude niečo už budúci týžden vidieť.
kati ty máš fakt také mini bruško 😉 ja som mala už aj pred tehu takže preto je už také veľké 😀 vavenka aj ty sfoť 😉

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi ja buduci tyzden chystam pofotit 🙂
Uz si rozmyslala nad menom? Kokso ja netusim absolutne, ani krstne ani priezvisko 😀 😀

zuzub
5. nov 2009

vavenka 😀 😀 😀 😀 hmmm ja tiež neviem, hlavne chalanské 😕 ale dievčenské hej Michaela alebo Silvia.
a aké sa ti aspon páčia?

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi no pacia sa mi zenske: Ema Eva Lara Viola Olivia Nada Lujza Vanda 🙂
Chlapcenske - Sašo (Alexander), Hugo, Timotej, Juraj, ....

A este niesom vobec rozhodnuta ci priezvisko bude mat po mne alebo po tatovi 😕

zuzub
5. nov 2009

pekné mená 😉 hmmm to priezvisko by som sa ani ja nevedela rozhodnúť a čo hovorí tato?

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi no tato sa tvari ze mu to jedno 🙂
Som si hovorila ze ked bude baba tak bude po mne priezvisko a ked bude chalan tak dame tatove 🙂
Ale teraz neviem 😀 😀
Mne sa paci aj ked su inicialy krstneho a priezviska rovnake, ja som V, no a drahy je ze Č 🙂

jahoda
5. nov 2009

ahoj kocky... dakujem za gratulacie, malinka je uplne nadherna, bozska, som z nej totalne hotova...aj je celkom dobrucka, hoci kojime kazde 2 hodky, je ako hodinky. Minulu noc potiahla spankom aj 4 hodky, tak sme s manzelom na seba kukli reku aki sme vyspati..
Porod bol celkom rychly, kontrakcie som mala cely pondelok (26.10.), bolo to akoby po 9 mesiacoch opat prisiel menzes...tak sme pri intervale 4,5 min ficali do nemocnice, bo muz odmietol rodit doma 😀 tam si ma nechali cez noc, rano som uz bola otvorena na 6cm, takze cca to bolo v polke. Na urychlenie mi potom moja Dr. pichla oxytocin a praskli mi plodovu vodu a to uz bola len hodka a mala bola vonku ;) ale kedze isla von ako superman, tak ma aj dost sili. Ale vsetko to za to stoji baby....bolo super vidiet aj to, ako to prezival manzel, velmi odporucam 😅 bol strasne zlatyyyyy ;)

jahoda
5. nov 2009

jo, "na supermana" je rucickou dopredu... 😀 drzte sa kocky, verim, ze o chvilu to uz bude o Vasich zazitkoch z porodu 🙂 ja zas nakuknem 🙂

vavenka
autor
5. nov 2009

Jahoda tak to je skvele, este raz gratulujem, potom poprosime fotecky malej 😉

tinika
5. nov 2009

kati tebe uz panvu merali? hiiii
slni ta take ze mačasi chrbat, na fitlopte, potom aj brusaky sme robili ale v 28-32 myslim sa nerobia bo nesmu, potom na styroch sme boli a nohy dvihali, po leziacky nohy dvihali a tak a hlavne funeli hihi

tinika
5. nov 2009

zuzub krasne brusko uz mas
ingu tesim ze malej je uz lepsie
kati ty uz tiez pekne rasties teda tvoja fazulka hihi
vave ze ani priezvisko hihi
nas maly bude mat inicialy po ockovi P.N. a dievčatko by malo ako ja M.N. hihi a super ze dievčatko hihi

jahodka mm sa tiez chysta k porodu tak som zvedava 🙂 a ze odmietol rodit doma hihihi dobreee

vavenka
autor
5. nov 2009

Tini dnes mas nejaku dobru naladicku, same hihihi 😉 sa nieco stalo? Pochval sa aj nam 😀

zuzub
5. nov 2009

vavenka ešte berieš duphaston? ja už od soboty nie

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi este ano, doktorka uz znizila davku z 3xdenne na 2xdenne, ze tak do stratena, ja uz asi 3 tyzdne beriem len 2xdenne, ale som jej to nejak "zabudla povedat" 🙂

zuzub
5. nov 2009

a dokedy máš ešte brať? ja som už tiež brala len 2x denne, akokoľvek dúfam, že už bude všetko ok 😔

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi neviem dokedy, som sa nepytala....
Urcite uz bude vsetko v poriadku, ja som sice este nervozna kvoli tomu mojmu spineniu, ale vzdy sa upokojim ked vidim babo hybat sa 🙂

zuzub
5. nov 2009

vavenka a nehovorila ti gyndoška niečo o očkovaní proti chrípke? lebo jedna kočka tu v téme májovky písala, že jej volali z gyn.že im prišlo povinne zaočkovať všetky tehule, ale mne sa to nezdá......ja sa očkovať nechcem dať 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre