Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. nov 2009

bru nocku vsetkym

tinika
6. nov 2009

Bre ranko Tinika ako si sa vyspala?

tinika
6. nov 2009

Celkom dobre a ty?

tinika
6. nov 2009

😀 😀 😀 😀

tinika
6. nov 2009

ešte si pokecame Tinika? 🙂

slniecko4
6. nov 2009

jeeej,tini,čo to,trpíme samomluvou? 😀 dnes zastupuješ všetky holky? čo všetko vonku,keďže slniečko vyšlo? 😀

katka444
6. nov 2009

ahojte, dnes je tu nejako pusto. vsak tini 😀

a kde je to slniecko? u nas je zamracene. slni a co vcerajsia poradna?

tinika
6. nov 2009

ahojte, ta ked tu nikto neni ta si sama musim vystačit hihi u nas zamračene, ja mam popratane, a POBALENE konečne hihi
slniečko je tu na konikovi 🙂

katka444
6. nov 2009

tini tak uz mozes rodit 🙂

aha, slniecko, uz som pochopila 😀

katka444
6. nov 2009

ja mam to sono v 20tt 24.11. a az o 13ctej. sa zblaznim dovtedy.

tinika
6. nov 2009

kati este nie, som slubila kamoske ze tyzden este počkam, ideme na segedin bo včera nevyslo a este sa ideme fotit tri tehule ak vyjde poekne počasie bud. tyzden a ze rovno odtial ma mozu odviest rodit 😀 😀 😀
neboj kati, ubehne to, skrtaj dni so mnou, ja sa chystam rodit od 28,11, a mozno to vydržime do toho mikulasa 🙂

tinika
6. nov 2009

a este s ingulikom sa mam stretnut takze este nerodim 🙂

vavenka
autor
6. nov 2009

Caute, ja som si dnes trochu dlhsie schrupla 🙂

Kati inak ja nechapem toho tvojho gyndosa - preco ti nerobi sono pri kazdej prehliadke, ved to je minutka....
Ja som zatial este ani raz nebola u mojej bez toho, aby sme aspon poezreli na krpatu.... A to som tam pomaly kazde 2 tyzdne + sem tam pohotovost 😀
Joj hej, teraz idem aj ja az po mesiaci, 3.12 az poradna dalsia, ma picne dovtedy 😀 😀

tinika
6. nov 2009

caf vave
ja dnes som aktivna hihi

slniecko4
6. nov 2009

kati,písala som včera,nijak nedopadla moja poradňa,lebo na dverách bolo: zo zdravotných dôvodov neordinujeme.A to som tam bola v stredu a sme sa dohodli na včera,lebo potrebujem výsledky v pondelok ku pôrodníkovi.Čo už narobíš,gyndošku mám tiež tehotnú.No a v pondelok idem k pôrodníkovi na 10tu a ona začína o 11.00,tak neviem,čo mi povie.. uvidíme..

slniecko4
6. nov 2009

a slniečko svieti u nás na východe.. 🙂 oproti včerajšiemu upršanému dňu je to super.. 🙂

vavenka
autor
6. nov 2009

Slni fakt? svieti? Ja mam zatiahnute zaluzie, netusim ako je vonku 🙂
Katku sme odhalili, necita nas dozadu 😀 😀

slniecko4
6. nov 2009

tak,tak,nečíta.. 😀
vave,svieti,ráno až super svietilo,teraz už nie až tak,ale ešte stále,som pootvárala okná,super vzduch,až má človek lepšiu náladu,nie ako včera,som po tom daždi chodila po meste.. 😒

slniecko4
6. nov 2009

a ozaj,už aj ja mám tašku zbalenú,aj sebe,aj malej.. 😅

vavenka
autor
6. nov 2009

No dievcata vy ste poctive prvorodicky 🙂 pekne pekne, juj sa vam to uz teraz fakt krati 🙂
Slni neries ty prosim ta skusky, sak tu druhu spravis inokedy, prosim ta.... Ty taka ubolena, s novorodeniatkom, ktore je kazde 2 hodiny na cicke, ked este sa len ucis co a jak s babatkom a si rada ze si, chces este trepat do hlavy veci na skusku??? Nesranduj.....

vavenka
autor
6. nov 2009

Viem ze to nieje iste, ale moja svagrina v marci rodila a v maji chcela ist statnicovat - vysledok bol ze stratila mlieko a aj tak jej to nedali a sla az v septembri 😖

tinika
6. nov 2009

slni ale u nas na vychode neisvieti a uz si zbalena? super, ja este malemu dochystam veci a uz len take ze občiansky a tak
vave fakt??? tak to radsej slni nechaj skusku na neskor

slniecko4
6. nov 2009

vave,ja ešte len začala prvý ročník,prvú skúšku som robila teraz v stredu,čaká ma ešte ďalších 6 do 6.2.2010,tak neviem,buď požiadam o odklad,alebo sa na to budem musieť dať.Uvidíme,ako to pôjde,jasné,že Peťka je na prvom mieste. Tiež som rozmýšľala nad tým,abych zo stresu neprišla o mlieko.. 😒
tini,poď do MI,tu svieti ešte.. 😉 a som ešte čítala,že to aj sobášny list do pôrodnice treba,tak neviem,originál,či stačí kópia??? včera som vybavila detskú lekárku malej,veľmi milá bola,máme jej zavolať,až porodím a potom,keď budeme odchádzať domov,aby prišla pozrieť malú do 24 hodín..

slniecko4
6. nov 2009

ešte som chcela,babenky,neviete,malej brať náušnice do pôrodnice,nech jej prepichnú ušká tam,či to nechať až na neskôr?

vavenka
autor
6. nov 2009

Slni, no to netusim 🙂 ale ked uz mas kupene tak vezmi a uvidis 😉

slniecko4
6. nov 2009

asi tak urobím,nebudem ju neskôr stresovať.. 😅

tinika
6. nov 2009

slni vezmi a ako pise vaven uvidis, a zase lepsie teraz ekd to tak nevnima
slni kopia kopia, prave som si urobila kopiu 🙂
ja som tiez uz volala lekarku a ze ked porodim mam zavolat alebo prist a potom dojde kuknut

slniecko4
6. nov 2009

tini a kupovala si aj tie gaťky do pôrodnice,čo majú v sanite? jednorázovky? ja včera jedne rozbalila a sme sa na nich s mm normálne rehotali,čo to za zázrak. Aj sťahovacie som si kúpila na bruško,ale tá pani mi rekla,že ona ani za svet by dobrovoľne také gate,čo tlačia,nenosila.. 😀

slniecko4
6. nov 2009

tini a malému si čo zbalila? ja som tam dala košieľku,dupačky,ponožky,rukavičky,čiapočku,plienky na široké balenie,poštolkové nohavice,hrubý overalik do autosedačky a deku na prikrytie.

tinika
6. nov 2009

slni zatial vajiko, perinku, čiapku, kosielku a svetrik, ze do perinky vraj ponozky neterba a poštolkove nohavice dve a fusak mi nasi daju po nas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre