Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. nov 2009

dzou sak ja mam este aj dva kolače, tkaze kilečka sem hihi
a ideme pokrstit byt konečne hihi hadajte ako 😀 😀 😀

vavenka
autor
8. nov 2009

Tini ide sexovaatttt 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
8. nov 2009

hihi vaven ak do vtedy nezaspim hihi 😝 vraj super sex v tehu ta idem urobit druhy pokus chichi

tinika
8. nov 2009

dzou a aky si ty piekla kolačik? daj nech mam motivaciu na buduce 🙂

katka444
9. nov 2009

dobre ranko 🙂

prva, prva

katka444
9. nov 2009

aky ste mali vikend? u nas leje od vecera ako z krhly, hrozne. tak sa mi nechcelo vstat z postele. a mm si sladko spal, lebo ma dnes poobednu ☹

vavenka
autor
9. nov 2009

Cau Kati 🙂
My sme tu cely vikend boli 😉 takze par prispevokov do zadu a budes v obraze 😀 😀 ja som sa mala ok, vcera trochu nakupy, v sobotu som bola doma, nic prevratne sa nedialo.... Dnes mam na plane to iste 🙂
Ako dopadol clanok? Ty si sa ako mala?

katka444
9. nov 2009

ahoj vave, clanok ok, zatial sa nikto nestazoval, ze ho treba opravit. chvalabohu. ale uz sefko zase pobehuje, ze treba zaverecne spravy do konca roka zbuchat. takze sa tej roboty zbavim asi predsa az na konci februara 😀 juj ale uz keby to bolo.
som mal iny sen v noci. ze male babo - asi bolo moje - malo okrem v usiach nausnice, normalne aj v nose prepichnute a malo tam taku malu kariku. uz mi z toho asi zacina hrabat 😀. zeby som mala dievcatko? 😕
u mna tiez cez vikend nic prevratne. taky obycajny.

tinika
9. nov 2009

Bre ranko, aj u nas skaredo uz treti den

petafr
9. nov 2009

ahojte kocky, tak aky ste mali vikendik? Idem vas kus pocitat, co mate nove... Tini, ako, brusko poslucha?
Ja som dnes 7DPO, taaaaak sa neviem dockat o par dni, co z toho bude, uz tri dni citim podbrusko, aj mi je nejako divne od zaludka, ale len tak lezerne, tak neviem, asi si to vsetko vsugeruvavam... no uz aby to vyslo!

katka444
9. nov 2009

ahoj peta, tak drzim palce nech to vyjde. a budes aj testovat, alebo len cakat co sa bude diat?

tinika
9. nov 2009

ahoj peti, hej brusko hej len ine časti tela nie 😀 😀 😀
držim palce nech najdes // hihi

lilix
9. nov 2009
lilix
9. nov 2009

ahojte, huraa mam 60 hlasov..
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...
zahlasujte aj vy ak chcete. aj ovecka dakuje 😉

katka444
9. nov 2009

lilix tiez som ti vcera poslala 😉

katka444
9. nov 2009

tini to mas super, ze mas zatial len +8kg. ja som teraz v poslednej poradni uz mala + 3kg. ale predtym sa mi vaha nehybala, lebo som najskor este nieco aj schudla. som zvedava, kolko na seba naberiem. a kolko mi ostane po porode

lilix
9. nov 2009

dakujem

lilix
9. nov 2009

inak sa hlasuje kazdy den, kto by sa nudil a spomenul si na mna 😅

tinika
9. nov 2009

no kati prave som sa povazila s ranajkami v bruchu a uz mam 9 kg navyse a predpokladam ze presiahnem takym tempoch 10 ja som začala priberaz az v 6 mesiaci, ale je to indi-vindi, niekto pomalo a od ačiatku, a ja zase az teraz naberam

katka444
9. nov 2009

tini vsak optimálne je tych 12,5 kg. tak to este mozno dosiahnes. a mozno uz nestihnes. ale radsej cosi menej nabrat. nebudes musiet tolko zhadzovat. a kila pojdu same dolu, ked budes behat okolo drobca 😉

katka444
9. nov 2009

tini a co to za receptik je na predoslej strane?

vavenka
autor
9. nov 2009

Kati to je trasenina pre vavenku 🙂
Tinika ju robila na oslavy, vraj je to jednoduche a super 😅

tinika
9. nov 2009

no kati ja dufam ze zhodim viac ako som nabrala, aby som kus znizila svoje kila čo som nabrala za posledne roky hihi
kati tak ako vave pise a robila som aj kokosovy kopkovy, asi bol fajny bo moj pes sprostak sa ponukol z tacky ako prvy hihi a to nerobila uz davno taku dostala na rit ze uz ju aj chut asi presla 😀

katka444
9. nov 2009

hi tini. moja teta ma doma macku a ta im zvykne spapat rybu alebo kura, ked si nechaju rozmrazit na linke.

ten traseny kolac, to sa robi na plechu. lebo som pocula o trasenej torte.

tinika
9. nov 2009

tak nasa hava zjedla na vianoce muzovi tiez rybu z taniera, hodinu sa chudak piplal s vyberanim kosti a ked som ho na chvilu zavolala do kuchyne uz ju nemal hihi sama som sa včera čudovala oč urobila, lebo uz to nezvykla robit, bud len natahovala nos, alebo len sedela na gauci a zbozne kukala, som kludne mohla aj od stola odist a ničoho sa nedotkla ta včera ma prekvapila som isla na chvilu k pc a taky divny pocit ta som kuk do obyvky a som ju skoro zadusila hihi hostia uz mali kazdu chvilu dojst, kolač na deke na gauci a ...

petulig
9. nov 2009

cafte zeny..ako pokracujete? tini este si celaa? my uz pomaly 2mesiace budeme mat.Ale nestiham veru nic,len vas sem ta precitat.uz viete niektora pohlavie?

katka444
9. nov 2009

ahoj petul, takze pomaly rastiete.

vavenke minule povedala dr. na sone, ze mozno dievcatko a maxinka bola na 3D a tiez to vyzera na dievcatko.

ja mam sono v 20tt - 24.11. tak sa uz neviem dockat, co to bude.

katka444
9. nov 2009

halo kde je kto?

ja zajtra idem volat za vysledky tych triple testov. dnes je sice tyzden odvtedy, ale sestricka mi kazala volat az utorok-streda. ale nejako nemam ani strach. verim ze bude vsetko ok.

petulig
9. nov 2009

jeej tak dievky?ale treba aj chlapov dakych 😀 musis to zachranit mica

katka444
9. nov 2009

petul no ja mam tusaka na chlapca. aj ked teraz z nedockavosti je to uz zmiesane. ale ja typujem chalana 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre