• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
maxi gratulujem ja som vzdy chcela lauru
slnie veru mas male brusko, oproti mne a ja uz mam len do nemocky chodit ta bojim ked mi teraz vytery uz nerobi gyndos či dačo nemam, uz som z toho jelen, sak intimky menim jak na pase čo furt vytok a dačo taky mokry pocit mam stale čo furt na wcko chodim

a ja tiez kremujem jak salena a nič z toho, uz mam skoro po pupok strie, nad pupkom bo tam stale maly sa otača ta tlak velky a uz aj na prsiach zospodu ale čo uz, hlavne ze maly je ok
9. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,ja tiež len do nemocnice už chodím,ale chcel poslednú kultiváciu od mojej gyndošky,čo mi robila pred dvoma týždňami,minulý týždeň nebola,tak som dnes až po pôrodníkovi zašla.. A zo strií si nič nerob,ako píšeš,hlavne,že malý v poriadku,to je podstatné.. Som sa pýtala pôrodníka,ako to vidí,či pôjdem skôr,alebo v termíne,tak mi rekol,že zatiaľ to je ok,uvidíme,ako bude o týždeň,ak by odtiekla voda,alebo začal krvavý výtok,tak hneď do pôrodnice.. Tak dúfam,že to do konca mesiaca potiahneme.. :slight_smile:
9. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hrozi ti skor porod? ja som tiez zvedava kedy pojdem :slight_smile:
9. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko.. :slight_smile:
tini,nehrozí,len ma tak napadlo sa opýtať,nech viem,čo čakať. :grinning:
10. nov 2009 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko babenky...zase nam tu prsi...sa asi zblaznim, cele dni zavreta doma...juj :frowning2:
tini....nejako nam osud nepraje to stretko...som v PO, ale ked sa neumudri pocasie, tak neviem neviem ci skor neporodis a fakt sa stretneme az s drobcami :unamused:
ako sa inak mavate?
peti...drzim palce...daj vediet ako dopadlo testovanie
zuzub...ja som pouzivala krem elastiQ na brusko a nemam ani jednu striu, davala som aj na prsia a strie mi vybehli az teraz ked som prestala pouzivat, lebo sa mi minul
10. nov 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni aj ja som mala na konci tehu a som brala macmiror...neboj zmiznu porodom.... :slight_smile:
10. nov 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, teplota sa mi drzi hore aj dnes http://www.fertilityfriend.com/home/298c74, ale este len 8DPO, takze cakam mini 10DPO, potom sa uvidi... ale od rana ma nic neboli, brusko uz necitim, tak neviem. Tak to budem musiet nejako prezit v trpezlivosti. Mm ma v sobotu narodky, tak by som to aspon rada vediet kvoli tomu, aby som si mohla pripadne s nim trosku vypit, ked uz ma ten sviatok... :grinning:
Laura a Lukas su nadherne mena, ja som tiez velmi uvazovala nad Lukasom (ale bez makcena), nakoniec asi bude Matias, ak bude, som akosi presvedcena, ze bude chlapec, neviem preco, asi zato, ze by som straaasne chcela dievcatko... ale chlapcek tiez potesi...
Baby strie sa robia uz tak skoro? ja som myslela, ze az niekedy ku koncu tehulkovania... :confused:
10. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja idem kazdu chvilu volat o tie vysledky, bojim bojim. ale snad to je ok.

peta pekny grafik. teplota pekne vyskocila. vyzera to nadejne. drzim palce :wink:
10. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vysledky su v poriadku. fuuu mi odlahlo :slight_smile:
10. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati gratulujem k dobrym vysledkom :wink: :wink:

tak ja mam za sebou prvy porodny sen :grinning: :grinning: :grinning: rodila som celu noc :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
ingu veru veru asi az z drobcami a sme sa s tehulami mali ist fotit na kalvariu a ani z toho asi nič nebude
kati super gratulujem
peti mne sa dost skro začali robit strie, asi v 4 alebo 5 mesiaci
10. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: som stastna. este aby dobre dopadol ten ultrazvuk v 20 tt a uz hadam nic vazne nehrozi.

maxi tak skoro uz rodis? mne sa zase snivalo, ze babo malo nausnicu aj v nose :grinning:
10. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak mne sa zatial strie nerobia a uz vlastne zacinam 5 mes. tak snad ich moc mat nebudem.

maxi a co pohyby. ako to pocitujes? a ako casto?
10. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tak to je dobre, ja som si mohla mysliet ze budem mat strie, pri mojom stasti hihi
10. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved to je jedno. hlavne ze babo je zdrave :wink:

ved mm uz mame lapnutych, tak sa nemusime pred nikym pretrcat v bikinách :grinning:
10. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru kati aj ja si to hovorim, strie zosvetleju a hotovo a sa smejem ze mm ma nebude chciet ale som si včera vsimla ze čim blizsie k porodu tym je milsi, castejsie sa dotyka bruska, mna hladka, zlaty je dufam ze mu to vydrži. Stale hovori ze teraz mu nedame spat my s havou, potom patko mu neda spat, chudačik sa poriadne este nevyspal od kedy tu byvame, bo furt dačo dokoncuje, a tak
10. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,gratulujem k výsledkom,neboj,aj utz v 20tt dopadne dobre. :slight_smile: ja strie tiež zatiaľ nemám,uvidíme,či sa nezačnú robiť,až začneme chudnúť po pôrode. :unamused:
10. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slsni tiško ti zavidim hihi
10. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si pribrala? ja som sa povazila dnes a vyzera to fakt na 9 kg uz
10. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 15kg,na teba teda nemám.. :unamused:
10. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni to fakt? a kde ich mas? sak brusko tak akurat a inde nič hihi a ja som dvakrat taka ako ty a mam menej, sa kazdy den čudujem hihi
10. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja obcas citim take bublanie v podbrusku, pod pupkom tesne, a sem tam jemne stuchnutie....dufam ze je to ono :grinning:
10. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to práve za to,že som bola taká kostnatá,tak som sa zaokrúhlila všade,aj do zadku,stehien,pŕs,chrbta,do bruška.. sa rovnomerne rozložilo a keďže som vysoká,tak to asi tak nevidno..
10. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
Kati gratulujem k vysledkom, Slni ked sa nespravili teraz tak potom sa uz asi nespravia, super :slight_smile:
Ja som si nasla uz jeden cerveny pasik na pravom prse :grinning: no co uz....Viac pre to urobit nemozem...
Kati a sak ty este nemozes mat strie, sak nemas ziadne brusko :grinning: :grinning:
Maxii a co? Aky bol pood? Predpokladam ze pohodicka :wink: ja som zas v sne bola v poradni a vadila som sa so zenami, lebo som sa chela predbehnut a nechceli mi to dovolit :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ešte máš málo tt,obehuj sa až v pokročilom štádiu.. :grinning:
10. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby k tomu natieraniu bruska. Ja som sa natierala dva razy do dna pouzivala som elastique a potrhala som sa posledne dva tyzdne. Nie je to take hrozne, ale vidno to rovno pri pupku. A vobec netreba pouzivat tie drahe kremy podla mna, takisto mi posluzilo babylove z DM taky olej.
10. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulig,nááádherná je tá tvoja malá,rozkošné dievčatko.. :slight_smile:
10. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti veru zlatučka je a na poslednej fotke ukazuje aka velka vyrastie? :wink:
10. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme steraz zobudili . tda petko skor, zobudim sa a petko stal vedla postele, skoro som odpadla, nechapem jak tam zliezol. spali sme na velkej posteli. :grinning: pridala som par foto :slight_smile:
10. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
10. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok