• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vave nechaj na zajtra hihi a mas postarane o program :wink: ja tiez dnes nezehlila, som popratala a hotovo teraz pečiem pizzu mrazenu hihi a male croisantiky som včera kupila a az teraz som zistila ze maju kysnut najprv 2,5-3 hodiny a az ak piect tak budem musiet ruru zapnut dvakrat hihi
13. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa od smútku tak najedla, že nevláááááádzem, robila som ešte včera tvarohovú nátierku bolom výborná
13. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi len nepraskni kde bude byvat fazulka???
13. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ved, a vcera stary prezliekol periny, a ja zehlim postelne, toto asi este viac neznasam ako kosele :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj baby mne tak leje z nosa :confounded: :confounded: :confounded: nadcha ma prikvacila :angry: :angry: :angry:

tak lezim v posteli, notebook na kolenach a flakam sa po nete :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini :grinning: tini mi nevrav som zjedla 3kusky chleba a ešte aj jeden rožok :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi najviac za celé tehotenstvo :sweat_smile:
13. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ladynky ako sa mate? som tu dlhsie nebola .... mam zimnu unavu :confounded: z tej tmy...
13. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi nezavidim som si to uzila trikrat v tehu
zuzub to je dobre, začina ti chutit
13. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii mne pomáha naparovanie nad slanou vodou a sprej do nosa sterimár- s morsou soľou
13. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby sterimar si davam a nahrievala som sa a pijem caje,lenze vacsinu nemozem, to je na prd, no co uz :grinning: musim vydrzat a vylezat hlavne....co si mozem dat na bolave hrdlo ci nic? :grinning:
13. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute dzou maxii :slight_smile:

Co pozerame vecer? Panelak? :sweat_smile:
Idem ja predsa trochu pozehlit, cim viac pozehlim teraz, tym menej budem mat na zajtra, a verte ze kopa mi je uz pomaly po pas, mam co robit aj na 3 dni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slanou vodou kloktať a ešte sú aj jedny cmúľačky na hrdlo čo sa môžu aj v tehu len neviem ako sa volajú :unamused:
13. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub strepsils či ja to určite tehu nemozu neviem tiez ktore tehule mozu
13. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pomohlo papat medik :wink:
13. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave prijemne zehlenie teda, ak sa odhodlas uz dnes :grinning:

zuzihej kloktam slanou vodou to viem ze je bezpecne... :dizzy_face:

tini hej medik davam do caju...podla mna to musim proste vylezat, no co aspon si oddychnem :grinning:
13. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie je len vyležať, tak nech ťa maxii choroba čím skôr opustí :wink:
13. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi aj do čaju ale aj tak lyzičku do pusy a spapat
13. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka zuzi, snad to cez vikend zmaknem :wink: :wink:
13. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi tak nech si z toho rychle vonku :wink:
13. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini vdaka budem sa snazit... :wink:
13. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi ja som to mala v marci a potom dvakrat v lete, v tej horucave to fakt nebola zabava, teraz uz aspon počasie s tebou suciti :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no pocko take ze ine sa mi ani nechce len lezat v posteli pripadne spat :grinning:
13. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi aj ja som akasi unavena a verim ze ked si lahnem ta aj tak nezaspim :unamused:
13. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny víkend :slight_smile:
14. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,aj tebe.. :slight_smile:
14. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slniečko, čo sa dnes chystáš porábať?
14. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ani nič,včera som poupratovala,tak dnes len navarím niečo a budem sa učiť a poobede ideme k švagrovi na oslavu,mal meniny. :slight_smile: Ty?
14. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo študuješ?
Ja pôjdem okolo obeda s mojou maminou pozrieť po obchodoch aj na obed pôjdeme a treba mi aj žehliť len sa mi strašne nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sociálnu prácu,prvý ročník.. 28.11. skúška,tak asi najvyšší čas sa do toho pozrieť.. :slight_smile: ale keby sa mi tak chcelo,jak sa mi nechce,keď dlho sedím,bolia ma kríže,keď k tomu ľahnem,tak zaspím,no čo už,keď sa človek cíti ako hroch.. :grinning: ideš niečo bábätku kúpiť? :slight_smile: vychutnaj si dník,žehliť môžeš aj večer pri telke..
14. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábätku neviem, možno ked niečo pekné uvidím....už som nejaké veci aj pokúpila väčšinou všetky veci v Tescu, ale lepšie sa kupuju, ked už vieš či pre chlapčeka alebo pre dievčatko, teraz sú naozaj náááááááááááádherné veci
14. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok