• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
zuzi moze
inac vy budete vediet čo čakate a ja medzitym porodim :slight_smile:
16. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a este si stale 2v1 :grinning: a kedy mas kontrolu? co lekar nato? kedy by si mohla uz rodit.
16. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati v stredu ctg zase a u gyndosa som neboal uz dlhoooo bo uz do nemocky mam chodit ale kedze som 38tt takze uz mozem rodit a bude vsetko ok hihi len malemu sa asi este nechce
16. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on este čaka, bo dnes pridu robit skrinu o chvilu aby som tam poukladala veci z detskej hihi aby som mala klud ked bude na svete a nemusela take veci riesit :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ale to tvoje tehu tak strašne rýchlo ubehlo :slight_smile: si pamätám, ked si nám hlásila // :sweat_smile:
16. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru strasne to uteka. ja uz bude coskoro v polke tehu :astonished:
16. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi veru zuzub ale na jednej strane som počitala kazdy tt nech uz mam dalsi hihi a aj vam to letii sak uz ste skoro vsetky 20tt a nedavno som sa spamatavala s dobrych sprav
16. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Maxii sa tesim ze sa uz mas dobre, juj kopance musie byt super :slight_smile:

Ja mam krv na tripple testy vo stvrtok, poradnu 3.12 a morfologicky velky utz 16.12.... Medzitym este hematologiu, zubara, takze sa nenudim :grinning:

Co je nove? Pozeram ze Tinika sa nam trzi, podla mna ty este aj prenasat budes :wink:

Zuzi ja ta zajtra nasledujem so 16 tt :slight_smile: vyzera to uz pekne :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz to konecne ide.

ahoj vavenka, tak nech ti odoberu krvicku s tymi spravnymi hodnotami :wink:
16. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera ma sesternica pobavila. ze nas pozýva na svadbu 10. apríla :grinning: a 13-14. aprila mam zatial termin. aby som tam neurobila rozruch :grinning:
16. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tak to máš LTT ( len tak tak ) :grinning:
a kedy sa robí ten morfologický UTZ?
ja mám poradnu 10.12 a predtým 9.12,mám hematologiu
16. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,hlásim,že po poradni nič nového,urobil mi utz+prietoky a šla som domov.. :slight_smile: Čo nového máte?
16. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati dik :slight_smile:
Zuzi morfo je medzi 19-22 tt.... Ja pojdem ked budem v 20tom :wink:
16. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to čaká aj mna ja ked pojdem na poradnu tak budem skoro 20tt asi ma hned objedná a to už by sme sa aj mohli dozvedieť kto nám skrýva v brušku :sweat_smile:
16. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neobjednávali ste si niekto tehotenský pás cez internet ? cez akú stránku?
16. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte, mi nesiel vobec kon
skrina namontovana, skoro uz aj zapratana :slight_smile:

slni tebe aj prietoky??? ja fakt uz len ctg chodim :unamused:
16. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,hej,aj prietoky mi robil.. a čo to je to ctg? lebo mne len toto dnes,pred týždňom ma vyšetroval a tú okrúhlu sondičku na brucho mi dával,ako bije malej srdiečko.. toť vsjo..
zuzub,ja mám tehotenský pás z netu,stránka www.bess.sk
16. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,ja som napríklad dnes bola prekvapená,že ma nevyšetroval,či sa neotváram.. no ale nesťažujem sa,furt nôžky rozťahovať nemusím.. :grinning:
16. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnicko odtiaľ som si aj ja pozerala a akú veľkosť si objednávala? lebo ja neviem akú si mám ....
16. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,podľa mňa si zober veľkosť,ako bežne nosíš veci,lebo ja som si zobrala čierny veľkosť L-XL a bol mi veľký,mamina mi ho zužovala.. A je fajn,aspoň mi je teplo na bruško,aj keď nosím tehu nohavice.
16. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosím nohavive tak 38-40 myslíš, že mi bude ten menší ok?
16. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosím takú istú veľkosť,takže ti bude určite dobrý. :slight_smile: Lebo to je tričkovina,povolí,ja mám ten čierny,čo je v akcii za 179sk a už by som len menší kupovala.
16. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok slniečko dik si mi pohohla, a od koľkého mesiaca si ho nosila? rozmýšľam či si nemám objednať jeden menší a jeden väčší :unamused:
16. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni moj gyndos ma stale kontroloval zospodu ale uz k nemu nechodim a ctg to je kardio neviem čo, ozvy srca sa saleduju, pohyby a kontrakcie
ja som si nakoniec pas nekupovalal
16. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kebyže som cez leto tehula ani ja si nekupujem ale na zimu je to dobrá vec
16. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ja som mala cele leto nohavky nad brusko takze teplla bolo dosth ihi a aj som zvazovala teraz aj kvoli spevneniu ale chrbat ma nebolel ta som to furt odkladala a tak ze uz sa neoplati
16. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,asi nejaké 3 týždne ho mám,odkedy som domka na materskej,tak neboj,malý ti nebude.. síce,záleží od bruška,vidíš v mojom albume,aké bruško mám,nosím ho teraz,zúžený,na poradňu a do mesta stále,keďže do vetrovky sa nezapnem.A čochvíľa rodím,takže do pôrodu v pohode ponosím.
16. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,tak napríklad toto mne nerobili ešte,len minule tie ozvy,ale už môj pôrodník ma minule pozeral zospodu,dnes nie,tak uvidíme v pondelok.
16. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže to by mal byť ten menší ok, a ked ešte aj povolí, ked nie tak ho predám,ja to chcem hlavne teraz na zimu
16. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,ja by určite ten menší brala,píšem za ten,ktorý mám ja,tie vzorované neviem,aké sú materiálovo,či povolia,alebo nie.
16. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok