Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
16. nov 2009

zuzi moze
inac vy budete vediet čo čakate a ja medzitym porodim 🙂

katka444
16. nov 2009

tini a este si stale 2v1 😀 a kedy mas kontrolu? co lekar nato? kedy by si mohla uz rodit.

tinika
16. nov 2009

kati v stredu ctg zase a u gyndosa som neboal uz dlhoooo bo uz do nemocky mam chodit ale kedze som 38tt takze uz mozem rodit a bude vsetko ok hihi len malemu sa asi este nechce

tinika
16. nov 2009

on este čaka, bo dnes pridu robit skrinu o chvilu aby som tam poukladala veci z detskej hihi aby som mala klud ked bude na svete a nemusela take veci riesit 😀 😀 😀

zuzub
16. nov 2009

tini ale to tvoje tehu tak strašne rýchlo ubehlo 🙂 si pamätám, ked si nám hlásila // 😅

katka444
16. nov 2009

no veru strasne to uteka. ja uz bude coskoro v polke tehu 😲

tinika
16. nov 2009

hihi veru zuzub ale na jednej strane som počitala kazdy tt nech uz mam dalsi hihi a aj vam to letii sak uz ste skoro vsetky 20tt a nedavno som sa spamatavala s dobrych sprav

vavenka
autor
16. nov 2009

Ahojte 🙂

Maxii sa tesim ze sa uz mas dobre, juj kopance musie byt super 🙂

Ja mam krv na tripple testy vo stvrtok, poradnu 3.12 a morfologicky velky utz 16.12.... Medzitym este hematologiu, zubara, takze sa nenudim 😀

Co je nove? Pozeram ze Tinika sa nam trzi, podla mna ty este aj prenasat budes 😉

Zuzi ja ta zajtra nasledujem so 16 tt 🙂 vyzera to uz pekne 😵 😵

katka444
16. nov 2009

no uz to konecne ide.

ahoj vavenka, tak nech ti odoberu krvicku s tymi spravnymi hodnotami 😉

katka444
16. nov 2009

inak vcera ma sesternica pobavila. ze nas pozýva na svadbu 10. apríla 😀 a 13-14. aprila mam zatial termin. aby som tam neurobila rozruch 😀

zuzub
16. nov 2009

kati tak to máš LTT ( len tak tak ) 😀
a kedy sa robí ten morfologický UTZ?
ja mám poradnu 10.12 a predtým 9.12,mám hematologiu

slniecko4
16. nov 2009

ahojte babenky,hlásim,že po poradni nič nového,urobil mi utz+prietoky a šla som domov.. 🙂 Čo nového máte?

vavenka
autor
16. nov 2009

Kati dik 🙂
Zuzi morfo je medzi 19-22 tt.... Ja pojdem ked budem v 20tom 😉

zuzub
16. nov 2009

hmm tak to čaká aj mna ja ked pojdem na poradnu tak budem skoro 20tt asi ma hned objedná a to už by sme sa aj mohli dozvedieť kto nám skrýva v brušku 😅

zuzub
16. nov 2009

neobjednávali ste si niekto tehotenský pás cez internet ? cez akú stránku?

tinika
16. nov 2009

No ahojte, mi nesiel vobec kon
skrina namontovana, skoro uz aj zapratana 🙂

slni tebe aj prietoky??? ja fakt uz len ctg chodim 😒

slniecko4
16. nov 2009

tini,hej,aj prietoky mi robil.. a čo to je to ctg? lebo mne len toto dnes,pred týždňom ma vyšetroval a tú okrúhlu sondičku na brucho mi dával,ako bije malej srdiečko.. toť vsjo..
zuzub,ja mám tehotenský pás z netu,stránka www.bess.sk

slniecko4
16. nov 2009

tini,ja som napríklad dnes bola prekvapená,že ma nevyšetroval,či sa neotváram.. no ale nesťažujem sa,furt nôžky rozťahovať nemusím.. 😀

zuzub
16. nov 2009

slnicko odtiaľ som si aj ja pozerala a akú veľkosť si objednávala? lebo ja neviem akú si mám ....

slniecko4
16. nov 2009

zuzub,podľa mňa si zober veľkosť,ako bežne nosíš veci,lebo ja som si zobrala čierny veľkosť L-XL a bol mi veľký,mamina mi ho zužovala.. A je fajn,aspoň mi je teplo na bruško,aj keď nosím tehu nohavice.

zuzub
16. nov 2009

ja nosím nohavive tak 38-40 myslíš, že mi bude ten menší ok?

slniecko4
16. nov 2009

ja nosím takú istú veľkosť,takže ti bude určite dobrý. 🙂 Lebo to je tričkovina,povolí,ja mám ten čierny,čo je v akcii za 179sk a už by som len menší kupovala.

zuzub
16. nov 2009

ok slniečko dik si mi pohohla, a od koľkého mesiaca si ho nosila? rozmýšľam či si nemám objednať jeden menší a jeden väčší 😒

tinika
16. nov 2009

slni moj gyndos ma stale kontroloval zospodu ale uz k nemu nechodim a ctg to je kardio neviem čo, ozvy srca sa saleduju, pohyby a kontrakcie
ja som si nakoniec pas nekupovalal

zuzub
16. nov 2009

kebyže som cez leto tehula ani ja si nekupujem ale na zimu je to dobrá vec

tinika
16. nov 2009

zuzub ja som mala cele leto nohavky nad brusko takze teplla bolo dosth ihi a aj som zvazovala teraz aj kvoli spevneniu ale chrbat ma nebolel ta som to furt odkladala a tak ze uz sa neoplati

slniecko4
16. nov 2009

zuzub,asi nejaké 3 týždne ho mám,odkedy som domka na materskej,tak neboj,malý ti nebude.. síce,záleží od bruška,vidíš v mojom albume,aké bruško mám,nosím ho teraz,zúžený,na poradňu a do mesta stále,keďže do vetrovky sa nezapnem.A čochvíľa rodím,takže do pôrodu v pohode ponosím.

slniecko4
16. nov 2009

tini,tak napríklad toto mne nerobili ešte,len minule tie ozvy,ale už môj pôrodník ma minule pozeral zospodu,dnes nie,tak uvidíme v pondelok.

zuzub
16. nov 2009

takže to by mal byť ten menší ok, a ked ešte aj povolí, ked nie tak ho predám,ja to chcem hlavne teraz na zimu

slniecko4
16. nov 2009

zuzub,ja by určite ten menší brala,píšem za ten,ktorý mám ja,tie vzorované neviem,aké sú materiálovo,či povolia,alebo nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre