• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
slni tak som zvedava kedy pojdes
inac ja včera som uz v nemocke videla aj porodnu salu, som mala aj ozvučenie, ked som bola na ctg tak tam jedna zena rodila straaasne zvuky vydavala :grinning: a potom plač babatka :wink:
19. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate zajednanu aj EPI?
19. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník :slight_smile:
tini, slniečko vy už o máte ozaj za pár :sweat_smile:
19. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,ozaj za pár.. :slight_smile: až na ten strach z pôrodu je šecko o.k. :sweat_smile:
katka444,ja epi nemôžem,mám operovanú kŕčovú žilu a tam nemôžeš mať žiadne cievne problémy.
tini,ty si dávaš epi?
19. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež chcela epi, len neviem či sa pri tej mojej hemato poruche môže :unamused: zatiaľ čo mám kámošky tak mali epi a boli spokojné a hlavne pri šití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prepačte že vám sem zasahujem ale potrebujem poradiť. od nedele mi meškajú a chcem sa spýtať neviem kedy si mám spraviť test a je lepšie ho robiť ráno alebo je to aj jedno..ďakujem moc
19. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ak ti uz meskaju 4 dni, kludne rob test :wink: :wink: idealne rano, ale myslim ze uz by ti ukazal hockedy cez den :sweat_smile:
skus a aj vediet :sweat_smile: :sweat_smile: dzim palce!!!
19. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ale bojím sa...už s toho negatívneho výsledku kolko krát som ho videla:slight_smile:) ale ďakujem
19. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,rob test. :grinning:
19. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som robila test už aj na 27DC a mala som už tienik a potom sa to postupne čorazviac ružovelo :grinning:
19. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babulky asi idem na to..držte palceky.:slight_smile:)))
19. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka daj vediet :grinning:

juj to je vzruuuso :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj hneď vedieť.. :slight_smile: držím pršteky.. :slight_smile:
19. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vám všetkým tak čakáme mminko:slight_smile:)a este jedna otázka kedy mam ist lekarovi:??ja asi nedycham
19. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,suuuuuuupeeeeeeer... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa s tebou.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani supeeer :wink: vitaj medzi tehuľkami :grinning:
19. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moc baby...strasne sa tesim:slight_smile:)
19. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeee

jani,gratulujem,k lekarovi sa neponahlaj,tak najskor o dva tyzdne to bude uplne stacit aj na to aby na sone nieco bolo vidno
19. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evus,chcem sa spýtať,vecičky malých perieš v normálnom prášku,alebo kupuješ ten detský? lebo neviem,ja som všetko poprala v normálnom,moja sestra tiež prala všetko v normálnom prášku a malý mal teraz 2 roky a nikdy sa nevyhádzal.Švagriná zas len ten detský kupuje,tak nevím..
19. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,nikdy som neprala v ziadnom prasku pre deti a nikdy neboli vyhadzane...vsak uvidis,ked bude drobec na svete,ci ma z oblecenia nejake vyrazky a potom to budes riesit,inak tie prasky pre deti su podla mna na dve veci,pretoze nic z oblecenia nevyperu a veci potom vyzeraju take zasednute.
19. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som toho názoru,ale radšej sa pýtam.. :wink: tiež mám všetko vypraté v klasickom,ako aj naše veci,požehlené a nevidím v tom problém.. :wink:
19. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

janka to je nadhera. gratulujeeeeem
a k dr. tak 2 tyzdne uplne staci.
19. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babulky moc dakujem:slight_smile:))
19. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom prasku som rozmyslala i ja. ci treba vecicky prat v detskom. ale asi teda nie. mozno aspon tu destsku avivaz pouzivat :unamused:
19. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,

pozeram ze stale vsetky maminy cakatelky 2V1, pribudla nova tehula - gratulujem :slight_smile:
Zuzi v trombofili zeny pisali ze epidural mozme ked je casovy odstup medzi poslednou injekciou a epi 12 hodin....
Ja som velky zastanca epiduralky :sweat_smile:
19. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:
19. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka gratulujem, ja som sla k dr az v 9tt volala som a povedali mi ze skor zbytočne
a epi si ani ja nedavam, zatial som hrdinka, ale chcem mat vsetko normalne, bojim sa injekcii do chrbta tak radsej bez epi hihi mozno buem este kričat aby mi ju dali hihi
19. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
unac moje obe svagriny peru v detskej lovele, ja som si tiez kupila, fajne vonia
19. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, ze dobre rano :grinning:
19. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kati som prisla o 14:30 uplne grogy tak som si lahla a chrapala do pol 6 tak preto dobre ranko hihi
19. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok