Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
16. apr 2010

som si nahodila aktuálnu foto 😀

vavenka
autor
16. apr 2010

hej hej, moja gynekologicka ma aj odrodi......dufam 😅

vavenka
autor
16. apr 2010

Fajna fotka 🙂

zuzub
16. apr 2010

tak to máš super to je potom jedno či k nej či do porodky 😉
čo sa mi včera večer stalo, už sme ti s mm zaspavali ja už v takom polospánku a malý ma tak strašne kopol, že som normálne zvrieskla od bolesti, že jaaaaaaaaauuuu 😀 vyskočila som z postele a chudák mm, ten tiež šok, že čo je zuzi čo je už ideme do porodky 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak to ma fakt v živote tak silno nekopol som sa normálne zľakla

slniecko4
16. apr 2010

zuzub,pekná fotečka.. 🙂
vave,tak to potom aspoň dosť kíl z teba zlezie,keď si tak vodou naliata.. mne opúchali len členky,ale to až na konci a si myslím,že skôr z toho,že som chodila do posledného dňa do roboty,ešte aj o týždeň dlhšie a sedavé zamestnanie tiež tehotnej žene k opuchlinkám pridá. 🙂 kúp si mentolový krém,ten robil super na nohy,jednak sa zmiernili opuchy,jednak príjemne chladilo,ja som ho používala..
tini,ahoj.. 🙂

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi ja som dnes rano zas dostala krc v podbrusku - ako ked ta zacne pichat ked behas, ale nie v boku, ale az na krcku - normalne som nevedela sa pohnut 😀 😀 tie nase ratolesti nam davaju zabrat 😀 😀
Slni skusala som alpu, ale moc nezabrala, mozno fakt kupim mast... Ale ako som pisala - nieje to bolestive, tlak mam ok, takze si z toho nerobim hlavu.....Len nesmiem chodit okolo zrkadla, lebo sa furt zhrozim 😀 😀

slniecko4
16. apr 2010

vave,no to ja ani teraz moc okolo zrkadla nemusím.. 🙂

zuzub
16. apr 2010

diky 😉
vave to opuchanie ti nezávidím, ale čo narobíme patrí to k tehu...hlavne, že máš tlak ok a moč už to len nejak dobojovať 😀
ja som zvedavá koľko kg nechám v porodke po pôrode

slniecko4
16. apr 2010

baby,ja som nechala v pôrodnici 12kg.

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi no to som aj ja zvedava, dufam ze taka 10tka by tam mohla ostat 😀 😀

Slni 😀 😀 no ty mas isto postavu ako modelka, som o tom presvedcena, tak nestresuj tu hej? 😉

zuzub
16. apr 2010

no 10kg keby som nechala tak to by bolo super 😀 😀 😀 z tých 12kg čo mám na sebe.len ja by som chcela ísť na nižšiu váhu ako pred pôrodom lebo ja som za posl.2 roky dosť pribrala...

slniecko4
16. apr 2010

zuzub,ty si dobrá,12kg,ja mala 20kg. 😒

slniecko4
16. apr 2010

vave,zadok už o.k.,len to bruško.. 😒 a som zvedavá,ako mi spľasnú prsia,až dokojím 😀 .

zuzub
16. apr 2010

no len pred tehu si vážila 50kg, čo 😀
ja som mala pred tehu 66kg 😝 a to je na mna moooooooooooc

vavenka
autor
16. apr 2010

No ja mam teraz +19, takze do porodu 20ka bude s prehladom 😀 😀

slniecko4
16. apr 2010

zuzub,pred tehu 65kg pri výške 180cm,takže tak akurát.. ale ide leto,s bruškom musím niečo robiť,nech sa môže človek aj vyzliecť do plaviek bez mindrákov.. 😀

vavenka
autor
16. apr 2010

hehehe ze tak akurat 😀 sak modelka, nevravim???
Ja som otehotnela so 63kou pri 164 vyske 😀 tiez moc na mna, som dost pribrala a rada by som sa dostala pod 60tku po porode... Takze mam co robit 😉

zuzub
16. apr 2010

to si mala v pohode slni, ja som krpec mám 162cm takže na mna vidno každé deko navyše 😖

zuzub
16. apr 2010

vave, takže v rámci možností budeme spolu aj chudnúť po pôrode pod tú 60tku 😉

slniecko4
16. apr 2010

vave,keď to ja mám pocit,že kým človek bol slobodný,v pohode sa aj cvičilo,aj do posilky chodilo,večer sa už nejedlo,no ako som sa vydala,už som z niečoho po troche upustila a hold,tehotenstvom som všetko porušila.. 😀 tak sa super večer pred telkou napchávalo,že bodaj by človek neupustil zo všetkého.. 😀 a tak ťažko sa vracia k starým zvykom,ale zatiaľ si hovorím,že kojím,tak ešte musím papať.. 😀

slniecko4
16. apr 2010

no,kým vy porodíte,ja pomaly dokojím tých 6 mesiacov,tak sa pridávam k chudnutiu s vami.. 🙂

slniecko4
16. apr 2010

babenky,u nás už svieti slniečko,idem s Peťkou na prechádzku.. 🙂

zuzub
16. apr 2010

peknú prechádzku a pošli to slnko potom aj k nám 🙂

vavenka
autor
16. apr 2010

SLni u nas teraz prave dosvietilo, asi doslo k vam 😀 😀
Zuzi no jasnee, my to vsetko spolocne nejak tahame, aj neuspechy aj uspechy, az mi je to divne 😀 😀 😀
Isto aj spolu schudneme 😉 Slni tak teda pockaj na nas, dobre? 😉

majulienka32
16. apr 2010

ahojte
aj na mna pockajte aj ja musim schudnut..ja mam 53 kil a musim ist na 50a nejak sa mi to nedariiii 🙂
vkuse sa prezieram a napchavam aj sladkym,,,

evitkamalicka
16. apr 2010

ja zacnem chudnut hned po porode aj ked nahodou budem kojit

majulienka32
16. apr 2010

a som tu asi najkrpatejsia 😀 ja mam 160 cm

evitkamalicka
16. apr 2010

majulienka nie si, ja mam 157cm 😅

zuzub
16. apr 2010

veru vave my to tu fakt akosi spolu ťaháme, ešte kebyže jeden den rodíme tak to už by boloah 😉
ahoj Maji, hihiihi, že 53kg to nás tu chceš akože s vavenkou rozosmiať 😀 😀 😀 😀

majulienka32
16. apr 2010

evitka do kelu..ja som chcela byt najmensia 😀 😀 😀
zuzi ale keby si ma videla tak na mne videt kazde deko na bruchu a tych 53 kil ukaze na mne ako prekekarska pneumatika na bruchu. mne ide vsecko tam..tkaze 50tka musi byt 🙂
ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre