• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
som si nahodila aktuálnu foto :grinning:
16. apr 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, moja gynekologicka ma aj odrodi......dufam :sweat_smile:
16. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fajna fotka :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš super to je potom jedno či k nej či do porodky :wink:
čo sa mi včera večer stalo, už sme ti s mm zaspavali ja už v takom polospánku a malý ma tak strašne kopol, že som normálne zvrieskla od bolesti, že jaaaaaaaaauuuu :grinning: vyskočila som z postele a chudák mm, ten tiež šok, že čo je zuzi čo je už ideme do porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak to ma fakt v živote tak silno nekopol som sa normálne zľakla
16. apr 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,pekná fotečka.. :slight_smile:
vave,tak to potom aspoň dosť kíl z teba zlezie,keď si tak vodou naliata.. mne opúchali len členky,ale to až na konci a si myslím,že skôr z toho,že som chodila do posledného dňa do roboty,ešte aj o týždeň dlhšie a sedavé zamestnanie tiež tehotnej žene k opuchlinkám pridá. :slight_smile: kúp si mentolový krém,ten robil super na nohy,jednak sa zmiernili opuchy,jednak príjemne chladilo,ja som ho používala..
tini,ahoj.. :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ja som dnes rano zas dostala krc v podbrusku - ako ked ta zacne pichat ked behas, ale nie v boku, ale az na krcku - normalne som nevedela sa pohnut :grinning: :grinning: tie nase ratolesti nam davaju zabrat :grinning: :grinning:
Slni skusala som alpu, ale moc nezabrala, mozno fakt kupim mast... Ale ako som pisala - nieje to bolestive, tlak mam ok, takze si z toho nerobim hlavu.....Len nesmiem chodit okolo zrkadla, lebo sa furt zhrozim :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,no to ja ani teraz moc okolo zrkadla nemusím.. :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :wink:
vave to opuchanie ti nezávidím, ale čo narobíme patrí to k tehu...hlavne, že máš tlak ok a moč už to len nejak dobojovať :grinning:
ja som zvedavá koľko kg nechám v porodke po pôrode
16. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja som nechala v pôrodnici 12kg.
16. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no to som aj ja zvedava, dufam ze taka 10tka by tam mohla ostat :grinning: :grinning:

Slni :grinning: :grinning: no ty mas isto postavu ako modelka, som o tom presvedcena, tak nestresuj tu hej? :wink:
16. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 10kg keby som nechala tak to by bolo super :grinning: :grinning: :grinning: z tých 12kg čo mám na sebe.len ja by som chcela ísť na nižšiu váhu ako pred pôrodom lebo ja som za posl.2 roky dosť pribrala...
16. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,ty si dobrá,12kg,ja mala 20kg. :unamused:
16. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,zadok už o.k.,len to bruško.. :unamused: a som zvedavá,ako mi spľasnú prsia,až dokojím :grinning: .
16. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len pred tehu si vážila 50kg, čo :grinning:
ja som mala pred tehu 66kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je na mna moooooooooooc
16. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja mam teraz +19, takze do porodu 20ka bude s prehladom :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,pred tehu 65kg pri výške 180cm,takže tak akurát.. ale ide leto,s bruškom musím niečo robiť,nech sa môže človek aj vyzliecť do plaviek bez mindrákov.. :grinning:
16. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehe ze tak akurat :grinning: sak modelka, nevravim???
Ja som otehotnela so 63kou pri 164 vyske :grinning: tiez moc na mna, som dost pribrala a rada by som sa dostala pod 60tku po porode... Takze mam co robit :wink:
16. apr 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si mala v pohode slni, ja som krpec mám 162cm takže na mna vidno každé deko navyše :confounded:
16. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave, takže v rámci možností budeme spolu aj chudnúť po pôrode pod tú 60tku :wink:
16. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,keď to ja mám pocit,že kým človek bol slobodný,v pohode sa aj cvičilo,aj do posilky chodilo,večer sa už nejedlo,no ako som sa vydala,už som z niečoho po troche upustila a hold,tehotenstvom som všetko porušila.. :grinning: tak sa super večer pred telkou napchávalo,že bodaj by človek neupustil zo všetkého.. :grinning: a tak ťažko sa vracia k starým zvykom,ale zatiaľ si hovorím,že kojím,tak ešte musím papať.. :grinning:
16. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,kým vy porodíte,ja pomaly dokojím tých 6 mesiacov,tak sa pridávam k chudnutiu s vami.. :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,u nás už svieti slniečko,idem s Peťkou na prechádzku.. :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú prechádzku a pošli to slnko potom aj k nám :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SLni u nas teraz prave dosvietilo, asi doslo k vam :grinning: :grinning:
Zuzi no jasnee, my to vsetko spolocne nejak tahame, aj neuspechy aj uspechy, az mi je to divne :grinning: :grinning: :grinning:
Isto aj spolu schudneme :wink: Slni tak teda pockaj na nas, dobre? :wink:
16. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj na mna pockajte aj ja musim schudnut..ja mam 53 kil a musim ist na 50a nejak sa mi to nedariiii :slight_smile:
vkuse sa prezieram a napchavam aj sladkym,,,
16. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zacnem chudnut hned po porode aj ked nahodou budem kojit
16. apr 2010 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu asi najkrpatejsia :grinning: ja mam 160 cm
16. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majulienka nie si, ja mam 157cm :sweat_smile:
16. apr 2010 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru vave my to tu fakt akosi spolu ťaháme, ešte kebyže jeden den rodíme tak to už by boloah :wink:
ahoj Maji, hihiihi, že 53kg to nás tu chceš akože s vavenkou rozosmiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka do kelu..ja som chcela byt najmensia :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi ale keby si ma videla tak na mne videt kazde deko na bruchu a tych 53 kil ukaze na mne ako prekekarska pneumatika na bruchu. mne ide vsecko tam..tkaze 50tka musi byt :slight_smile:
ako sa mate?
16. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok