Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
27. apr 2010

ja som sa tiež zabudla spýtať na malého váhu 😀 a tak čo bude prekvapko.
a ako si na tom s váhou? ja som sa dnes vážila tak 1kg som pribrala mám teraz 79 ale nechápem 3 týždne ani deko a teraz za týžden 1kg 😨
ale j ato isto potiahnem na tú 80tku 😀

vavenka
autor
27. apr 2010

Zuzi no ja mam 83 - takze + 20ka 🙂

tinika
27. apr 2010

zuzi ja som tiez mala 79 :P

tinika
27. apr 2010

kocky nebojte, ked porodite budete chrapat az az a nebudete mat problem zaspat hihi ale viem čo rpezivate 🙂) poznam to ja som sa ani otačat na posteli nemohla čo som zuby zatinala jak ma panva bolela a vstat huuu to bol nadludsky vykon hihi teraz zase mavam problemy zaspat bo je horuco na mna uz a nemozem otvorit okno bo maly je s nami

slniecko4
27. apr 2010

čaute babenky,tak skúška urobená,ešte 5. 😀

pozerám,že nikto neporodil,držíte sa ešte obe.. 🙂

tini,ty už máš horúco doma? ja som zvedavá,čo budeme my robiť v lete,keďže sme v podkroví a máme veľmi teplo,keď teraz ani klímu nebudeme môcť používať.. 😕

katka,Kristínka je šikuľka.. 🙂

tinika
27. apr 2010

slni no vies ja som niekedy v novembri zvykla pri otvorenom okne len v tričku spat a neznasam vydychany vzduch ja potom neviem spat tak si vies predstavit ako sa prehadzujem ked tam dychame styria celu zimu som v spalni netopila a mala som tam 20-21 a teraz 23-24 stupnov

slniecko4
27. apr 2010

tak to 23-24 je tak akurát pre mňa,ja obyčajne zmrzloš,len teraz,keď mám ešte sadielka navyše,ma hreje.. 😀 ale v lete je u nás tak teplo,že len v spodnom prádle a k tomu my na noc okno nemôžme otvoriť,lebo máme strešné okná a hneď všetok hmyz vletí.. musíme poriešiť sieťky,ale keď to na strešných oknách tak hrozne vyzerá.. 😒

slniecko4
27. apr 2010

tini,Paťka už preočkovávali?

vavenka
autor
27. apr 2010

Slni to s tym hmyzom poznam, my sme zas na prizemi, takze v lete len co otvorim okno, hned nieco vlezie 🙄 kasli na to ako to vyzera, hlavne nech to splni ucel 😉

tinika
27. apr 2010

slni zajtra ideme 🙂
slni veru kasli na to ak to vyzera ako nespat po nociach 🙂) ja nemam sietky a občas vlietok nejaky motyl abo komar ale celkom v pohode

slniecko4
27. apr 2010

tini,ty si v byte,ja v dome a pri dome čerešňa a lipa,ta si vieš predstaviť ten hmyz? 😀
daj potom vedieť,ako to Paťko znášal,my ideme v pondelok,vraj to druhé preočkovanie je bolestivejšie,teda,asi nie bolestivejšie,ale že horšie znášajú..

tinika
27. apr 2010

slni hej? tak to sa mam na čo tesit

slniecko4
27. apr 2010

no ja som len zvedavá,veď uvidíme,lebo Peťka v pohode zvládala to prvé očkovanie,doktorka povedala dať jej hneď čípok od bolesti,tak si myslím,že o.k.Ale tam sa tak zapierala do nožiek,že ju musela sestrička s mm držať,hovorili,že aká je silná.. 😀

tinika
27. apr 2010

slni nas patko je tiez silak ja uz s nim nemozem cvičit tu vojtovku vsetko len niektore bo uz od troch mesiacov je silak .) a tiez to zvladal, plakal len tesne po očkovani a mal len tu teplotku chvilu

slniecko4
27. apr 2010

tini a čo s ním vlastne cvičíš?

tinika
27. apr 2010

slni to tazko tak opisat proste mame nejake cviky kde tlačim na nejake body na tele a to ho nutit robit nejaky pohyb ktorym si spevnuje svaly tak kde treba 🙂

mum_to_be
27. apr 2010

caute, tak hlasim, ze tu prvu skusku z minuleho tyzdna som spravila, zajtra budem mat vysledok z tejto dnesnej (druhej). aj seminarky mi pekne ohodnotili. no a hlavne uz mam nahratu diplomovku v elektronickom systeme a zajtra sa ide tlacit a viazat. jupiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz som mala abstak, ziadny facebook ani konik za posledne 3 dni... 😀

zuzub
28. apr 2010

ahojte 🙂 dnes som konečne doma.mum gratulujem k skúškam, šikulka si 😉
a ako sa tehulkuje, už si v polovici 😅

vavenka
autor
28. apr 2010

Mum ty si sikovnica 🙂 super, tesime sa....
Cau zuzi, este nerodime? 😀 inak posledne dni mi hodne casto pisu a telefonuju ludia s touto otazkou miesto pozdravu, uz ma to zacina jemne nasierat, ale zatial zvladam 😀

zuzub
28. apr 2010

vave poznám to ja ked nedvihnem hned telefon tak si všetci myslia, že už rodím a niekedy už mám toho uplne,že dosť 🙄

vavenka
autor
28. apr 2010

Zuzi presne 😀 😀

Kedy mas poradnu najblizsie? Ja dufam ze v piatok tam uz ostanem 😅

zuzub
28. apr 2010

poradnu u svojho dokiho mám mať v utorok 4.5 ale tak ja dúfam, že už nebude treba 😀 a v sobotu idem do tej nemocky pre istotu už aj s vecami aby sa mm nemusel trepať hore dole predsa lenje to nejakých 25km
a v piatok o koľkej ideš do nemocky?

vavenka
autor
28. apr 2010

Zuzi rano na deviatu idem, joj uz sa neviem dockat 🙂
Ale mne vravela ze veci este nemam brat.... Ale ja si zoberiem aspon vodu, maly uterak a slapky do tasky, len takej malej na plece, keby naaahodou.......
Aj tak mi toho v ramci porodu viec nebude treba, v podstate 99% veci v taske zbalenej do porodnice mi bude treba az po porode, takze budem pokojnejsia......

zuzub
28. apr 2010

juuj vave som zvedavá, čo ti povie 😅

vavenka
autor
28. apr 2010

Zuzi no nieco mi hovor 😀 😀
Co dnes porabas? Ja som dala akurat oprat deky, aj nove pre Vandu do kociara, aj take co sa v nich valame vecer pri telke.....
Dufam ze nebude prsat, nech pekne preschnu uz na cerstvom vzduchu 🙂
A asi by sa uz aj patrilo nieco uvarit - ale nemam sajnu co 🙂

zuzub
28. apr 2010

ja som bola v obchode, aby som čosi uvarila- cestoviny s kuarcím mäskom a nejaký šalátik by som si ešte dala.....mne trab žehliť, ale absolutne sa mi nechce, príšerne ma bolia od včera kríže už ani neveim ako mám sedieť či ležať 😖

vavenka
autor
28. apr 2010

Zuzi no ja mam pocit ze zehlim uz pomaly kazdy den - ale fakt len po troske, lebo presne ako pises, nenormalne ma chrbat boli ked zehlim... Dnes som tiez asi 3 tricka drahemu ozehlila a uz kaslem na to 🙂

Joj akurat mi moj volal, tak sa ho pytam ze co varit a on ze nech nevarim, ze sa pojdeme niekam najest 😅 😅 jak fajne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre