• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ja som sa tiež zabudla spýtať na malého váhu :grinning: a tak čo bude prekvapko.
a ako si na tom s váhou? ja som sa dnes vážila tak 1kg som pribrala mám teraz 79 ale nechápem 3 týždne ani deko a teraz za týžden 1kg :fearful:
ale j ato isto potiahnem na tú 80tku :grinning:
27. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ja mam 83 - takze + 20ka :slight_smile:
27. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som tiez mala 79 :P
27. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nebojte, ked porodite budete chrapat az az a nebudete mat problem zaspat hihi ale viem čo rpezivate :slight_smile:) poznam to ja som sa ani otačat na posteli nemohla čo som zuby zatinala jak ma panva bolela a vstat huuu to bol nadludsky vykon hihi teraz zase mavam problemy zaspat bo je horuco na mna uz a nemozem otvorit okno bo maly je s nami
27. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,tak skúška urobená,ešte 5. :grinning:

pozerám,že nikto neporodil,držíte sa ešte obe.. :slight_smile:

tini,ty už máš horúco doma? ja som zvedavá,čo budeme my robiť v lete,keďže sme v podkroví a máme veľmi teplo,keď teraz ani klímu nebudeme môcť používať.. :confused:

katka,Kristínka je šikuľka.. :slight_smile:
27. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni no vies ja som niekedy v novembri zvykla pri otvorenom okne len v tričku spat a neznasam vydychany vzduch ja potom neviem spat tak si vies predstavit ako sa prehadzujem ked tam dychame styria celu zimu som v spalni netopila a mala som tam 20-21 a teraz 23-24 stupnov
27. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to 23-24 je tak akurát pre mňa,ja obyčajne zmrzloš,len teraz,keď mám ešte sadielka navyše,ma hreje.. :grinning: ale v lete je u nás tak teplo,že len v spodnom prádle a k tomu my na noc okno nemôžme otvoriť,lebo máme strešné okná a hneď všetok hmyz vletí.. musíme poriešiť sieťky,ale keď to na strešných oknách tak hrozne vyzerá.. :unamused:
27. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,Paťka už preočkovávali?
27. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni to s tym hmyzom poznam, my sme zas na prizemi, takze v lete len co otvorim okno, hned nieco vlezie :rolling_eyes: kasli na to ako to vyzera, hlavne nech to splni ucel :wink:
27. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni zajtra ideme :slight_smile:
slni veru kasli na to ak to vyzera ako nespat po nociach :slight_smile:) ja nemam sietky a občas vlietok nejaky motyl abo komar ale celkom v pohode
27. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,ty si v byte,ja v dome a pri dome čerešňa a lipa,ta si vieš predstaviť ten hmyz? :grinning:
daj potom vedieť,ako to Paťko znášal,my ideme v pondelok,vraj to druhé preočkovanie je bolestivejšie,teda,asi nie bolestivejšie,ale že horšie znášajú..
27. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni hej? tak to sa mam na čo tesit
27. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som len zvedavá,veď uvidíme,lebo Peťka v pohode zvládala to prvé očkovanie,doktorka povedala dať jej hneď čípok od bolesti,tak si myslím,že o.k.Ale tam sa tak zapierala do nožiek,že ju musela sestrička s mm držať,hovorili,že aká je silná.. :grinning:
27. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni nas patko je tiez silak ja uz s nim nemozem cvičit tu vojtovku vsetko len niektore bo uz od troch mesiacov je silak .) a tiez to zvladal, plakal len tesne po očkovani a mal len tu teplotku chvilu
27. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a čo s ním vlastne cvičíš?
27. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni to tazko tak opisat proste mame nejake cviky kde tlačim na nejake body na tele a to ho nutit robit nejaky pohyb ktorym si spevnuje svaly tak kde treba :slight_smile:
27. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak hlasim, ze tu prvu skusku z minuleho tyzdna som spravila, zajtra budem mat vysledok z tejto dnesnej (druhej). aj seminarky mi pekne ohodnotili. no a hlavne uz mam nahratu diplomovku v elektronickom systeme a zajtra sa ide tlacit a viazat. jupiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz som mala abstak, ziadny facebook ani konik za posledne 3 dni... :grinning:
27. apr 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes som konečne doma.mum gratulujem k skúškam, šikulka si :wink:
a ako sa tehulkuje, už si v polovici :sweat_smile:
28. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum ty si sikovnica :slight_smile: super, tesime sa....
Cau zuzi, este nerodime? :grinning: inak posledne dni mi hodne casto pisu a telefonuju ludia s touto otazkou miesto pozdravu, uz ma to zacina jemne nasierat, ale zatial zvladam :grinning:
28. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave poznám to ja ked nedvihnem hned telefon tak si všetci myslia, že už rodím a niekedy už mám toho uplne,že dosť :rolling_eyes:
28. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi presne :grinning: :grinning:

Kedy mas poradnu najblizsie? Ja dufam ze v piatok tam uz ostanem :sweat_smile:
28. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradnu u svojho dokiho mám mať v utorok 4.5 ale tak ja dúfam, že už nebude treba :grinning: a v sobotu idem do tej nemocky pre istotu už aj s vecami aby sa mm nemusel trepať hore dole predsa lenje to nejakých 25km
a v piatok o koľkej ideš do nemocky?
28. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi rano na deviatu idem, joj uz sa neviem dockat :slight_smile:
Ale mne vravela ze veci este nemam brat.... Ale ja si zoberiem aspon vodu, maly uterak a slapky do tasky, len takej malej na plece, keby naaahodou.......
Aj tak mi toho v ramci porodu viec nebude treba, v podstate 99% veci v taske zbalenej do porodnice mi bude treba az po porode, takze budem pokojnejsia......
28. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj vave som zvedavá, čo ti povie :sweat_smile:
28. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no nieco mi hovor :grinning: :grinning:
Co dnes porabas? Ja som dala akurat oprat deky, aj nove pre Vandu do kociara, aj take co sa v nich valame vecer pri telke.....
Dufam ze nebude prsat, nech pekne preschnu uz na cerstvom vzduchu :slight_smile:
A asi by sa uz aj patrilo nieco uvarit - ale nemam sajnu co :slight_smile:
28. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v obchode, aby som čosi uvarila- cestoviny s kuarcím mäskom a nejaký šalátik by som si ešte dala.....mne trab žehliť, ale absolutne sa mi nechce, príšerne ma bolia od včera kríže už ani neveim ako mám sedieť či ležať :confounded:
28. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ja mam pocit ze zehlim uz pomaly kazdy den - ale fakt len po troske, lebo presne ako pises, nenormalne ma chrbat boli ked zehlim... Dnes som tiez asi 3 tricka drahemu ozehlila a uz kaslem na to :slight_smile:

Joj akurat mi moj volal, tak sa ho pytam ze co varit a on ze nech nevarim, ze sa pojdeme niekam najest :sweat_smile: :sweat_smile: jak fajne :slight_smile:
28. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok