Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

dzou
3. máj 2010

ahojte tak ja sem obcas nakuk a kukamze zhanate vavus.. ona dala vcera notas mm lebo si myslela ze pojde dnes domov z nemocky ale nesla domov no pisala jednej babe ze napise sms ak by rodila 😉

slniecko4
3. máj 2010

tini,hej,Peťka je v pohode,sa mi zdá,že predtým zlostila viac,len teraz je na mňa akosi naviazaná,neviem,či tým,že ju stále kojím,keď sa rozplače,len na mojich rukách hľadá záchranu.. 😀
zuzub,ako?
dzou,ahoj..

zuzub
3. máj 2010

dzou, dik za info 😉

slniecko stále rovnako, zajtra mám poradnu tak uvidíme 😒

tinika
3. máj 2010

slni tak to mas fajn ale moj asi kvoli zubom bo som mu skusila dat ten gel na zuby a hned bol kludny

slniecko4
3. máj 2010

tini,Paťkovi už idú zuby?

tinika
3. máj 2010

slni neviem či idu ale určite sa uz dasna chystaju bo vsetko kuse jak najaty a slini

ingulik
4. máj 2010

hojte baby...tak ako, mame uz nove prirastky?
ja som chora, po desiatich rokoch som mala pokec so zachodovou misou...no ale detaly si necham pre seba 🙂
tak prajem pekny dnik....sak ja sem obcas nakuk 🙂

tinika
4. máj 2010

ingulik a nie nahodou tehu? 🙂))) ze si mala pokec s misou

tinika
4. máj 2010

ingulik a nie nahodou tehu? 🙂))) ze si mala pokec s misou

mum_to_be
4. máj 2010

ahojte, tak hlasim, ze na ultrazvuku vyzeralo vsetko ok, babatko ma priblizne 440 gramov a vraj to bude chlapcek...

katka444
4. máj 2010

mum gratulujem, takze budete mat parik 🙂

evitkamalicka
4. máj 2010

jeej mum gratulujem....ja dufam, ze zajtra tiez pridem s tym, ze budeme mat parik 😀

tinika
4. máj 2010

mum aj ja gratulujem dufam ze aj my budeme mat raz parik

zuzub
4. máj 2010

ahojte, zajtra ráno idem do porodky, tak držte palce dúfam, že si ma tam už nechajú, nie je to isté, ale mám už prísť pobalená s vecami 😉
vavenka myslím na teba a držím ti palce, som zvedavá, ktorá z nás to bude mať skôr za sebou 😀

mum_to_be
4. máj 2010

ahojte, ved som vam pisala, ze ja som si o kusticek viac zelala lucku, ale o to radsej je ocinko. 😉 hlavne nech jej babatko zdrave...

mum_to_be
4. máj 2010

zuzub, drzim palce, velmi velmi!!! a urcite nam daj vediet, dobre?

vavenka
autor
4. máj 2010

Zuzi myslim na teba intenzivne 🙂

Ja som v nemocnici - ostavam uz do porodu tu, zatial stale 2v1, zajtra by mala dojst moja porodicka tak som zvedava, ake "novinky" sa dozviem 🙂

Mum gratulujem k chlapcekovi, hlavne ze je v poriadku 😉

nikka_
4. máj 2010

Ahojte kočky, hlásim sa po strašne dlhej dobe...

Zuzub a Vavenka prajem Vám nech to máte rýchlo a bezbolestne za sebou, hlavne nech ste s bábatkami v poriadku

Mum tebe gratulujem k druhému tehu, ak sa môžem spýtať plánovali ste to, tá otázka kvôli tomu, že do mna všetci naokolo hučia, aby sme mali druhé, ale ja pri Damkovi nič nestíham, je strašne aktívny, vyžaduje neustálu pozornosť, nebude ani sám pozerať DVD, púšťame si Včielku máju, ale to musím sedieť pri nom, lebo hned vymýšla... tak si neviem predstaviť mať ďalšie, ako by som to zvládla

pridám nové foto

mum_to_be
4. máj 2010

nikka, ano, planovali sme surodenca. ja si myslim, ze veronika ho potrebuje, ma okolo seba v rodine strasne vela dospelych ludi a ziadne dieta. a ja nechcem premudrovane, ani rozmaznane dieta, k comu by to vzhladom na nasu situaciu urcite dospelo... inak, co sa tyka aktivity, ani veronika sa zatial sama velmi neprehra... akurat na pieskovisku s lopatkou a vedierkom... ale bude to len lepsie... kamosky vravia, ze uz coskoro ju zacne bavit lego, tak to snad bude nasa zachrana... drz sa a zase sa niekedy ozvi... 🙂

vavenka
autor
5. máj 2010

Dobre ranko 🙂

Hlasim od vcera stav nezmeneny 😀 uz som sa zmierila s tym, ze tu pobudnem dlhsie, tak sa mi hned aj lahsie dycha a snazim sa vydolovoat zo situacie aspon ake take pozitiva - napriklad sa teraz tesim, lebo vcera nam menili na byte okna a viem si predstavit aky ostal brajgel - hold drahy to bude musiet zvladnut sam, kym ja sa vyvalujem v nemocnicnej posteli 😀 😀
Dnes by mala dobehnut za mnou moja porodnicka, tak verim ze sa zas nieco nove dozviem, a hlavne nieco konkretne .- najhorsie pre mna je to, ze neviem ako dlho tu budem a ako na tom som - sice chodim 2x denne na monitor, ale pre mna to nema ziadnu vypovednu hodnotu...
Hej a zbierala som 24hod moč a vysledky neboli bohvieake, mam dost vysoky obsah bielkovin, takze ani naahodou ma uz nepustia domov 😒

zuzub
5. máj 2010

ahojte 🙂 som doma len som si musela trochen pospať lebo bola ráno už pred 5 hore a stále mám trochu také bolesti....
tak,ale zatiaľ nič, čakáme kedy sa drobcovi zachce na svet, doki v porodke povedal, že by to mohol už aj vyvolať ale by to asi dlho trvalo a zbytočne by som sa trápila tak načo ked ešte ani termín nie je...
jeej vave čau tak ty si na tom podobne 😀 a čože ta bielkovina 😕 držkaj sa a informuj nás 😉

zuzub
5. máj 2010

nikka vy ste veľký ako to rýchlo uteká....
mum to je super, že chlapček blahoželám 🙂 tiež ti tam tie tt niekto tuším dopisuje 😀

ingulik
5. máj 2010

hojte,
takze nist nove...no baby drzte sa
mne je uz lepsie, akurat mm si pobehal v noci na WCko....takze Tini tehu to nebude, to by musel byt tehu aj mm, aj svokra aj svagrina a vsetky jej deti 🙂 ...asi nejaka crevna chripka ci co....este ze Niku to nechytilo...klopklop

zuzub
5. máj 2010

jajaj ingu tak to nemáte nič moc 😖 tak nech to rýchlo prejde 😉

mum_to_be
5. máj 2010

caute, zuzub, vavenka, mali by ste si dat preteky, ktora prva porodi, hihi. 😉 mozno by to deticky namotivovalo, keby ste im slubili napirklad materske mlieko. 🙂))
ingu, tak nech vam to rychlo prejde...

janulik.j
5. máj 2010

ahojte babule, takze zatial ziadne nove prirastky? tak dufam, ze uz coskoro... 😉
Mum super spravicka, tesim sa s tebou, ze babatko je v poriadku!!!
Nikka vitaj po dlhej dobe, ja som to tu tiez zanedbavala, ale uz sa budem viac snazit 😅 A s tym druhym dietatom ta chapem, ja mam niekedy aj naladu mat druhe a potom ma Kubko svoj den, ze pre vsetko sa jeduje a narieka a hned ma to prejde. a hl. casto zle spava ☹ tuto noc sa mi snival uplne sibnuty sen, ze som bola tehu, ale som o tom nevedela az ked som zacala citit pohyby 🙄 Myslim, ze to je na vnutornom pocite ci chces uz druhe... urcite by som na seba nenechala tlacit, je to kazdeho vec a hl. oni sa ti o to druhe starat nebudu ani k nemu vstavat... A Kubko je tiez moja "zuvacka" stale na mne nalepeny. Sam v izbe sa nezahra ani omylom, rozpravky s nim tiez pozeram, lebo inak ma stale chodi kontrolovat a samozrejme so mnou chodi aj na WC a do sprchy. Minule sa mm smial, ze ma maly vidi castejsie holu ako on 😀

tinika
5. máj 2010

ahojte, tak mi zase bojujeme, doobedu som behala po uradoch tak maly spal v kociku a teraz ne a ne spal polhodiny čo zaspal na rukach a uz zase vystraja

mum_to_be
5. máj 2010

mne verca trha dnes rekordy v spani, uz spi 2 a pol hodiny... ale zato vcera a dnes trha rekordy aj v jedovani sa. boze boze, uz nas tusim chytilo obdobie vzdoru...

vavenka
autor
5. máj 2010

Poobednajsi spanok je za mnou 🙂

Ingu drzim palce nech to cim skor prejde, ja som snad 2x v zivote mala nejaku virozu v ramci traviaceho traktu (hnacko-zvracacky) a je to teda fakt sila, fuj, tak nech to rychlo ide prec a nieje to nic vazne 🙄

Jeej zeny ze vy uz takto druhe riesite..... My sme mali minule s drahym taku vaznejsiu debatu ze co financie a tak a ako to cele bude - mala Vanda, materska, davali sme do kopy prijmy a vydavky (skoro, co? 😀) no a usudili sme ze aby sme mohli splacat, pohodlne zit a ako tak sa dostat sem tam aj do plusu, tak budem musiet ist pracovat - jasne ze nie po polroku, ale po tych dvoch rokoch isto...... A druhe babo - no sme to nechali otvorene, ale uz aj koketujem s myslienkou, ze Vanda bude jedinacik - aj ked doteraz som stale hovorila o detoch, nie o dietati..... No co uz, vsetko ukaze cas, hlavne teraz aby sme boli obe v poriadku a tieto filozoficke debaty o buducnosti este maju svoj cas....

Mum - dobry napad , Zuzi co davas ako motivaciu? 😉 ja dufam teda ze piatok pojdeme na to.....

tinika
5. máj 2010

mum tak u nas včera bol s tych lepsich dni dnes u nas je cirkus 🙂)
vave zavidim keby ten moj betar chcel mat spanok hihi a to babo? neboj nejak zvladnete ved ked sa aj "podari" druhe nahodou ta čo vam ine ostane hihi my mame tiez hypo a teraz začina realita, konci mi md takze bude menej eurikov

zuzub
5. máj 2010

vave tak piatok, hej? 😅 no uvidíme, každopadne by som rada oslávila deň matiek v nedeľu 😀
vave a nespomínali ti ako je to s tým prenášaním pri tých našich hemato diagnozach? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre